Jump to content

Moto Zajednica

Poklanjam farove za FIAT

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Na jednom od domacih sajtova sam oglasio na prodaju farove za Fiat mareu, bravo, brava. 

Voljan sam da nekom od clanova foruma poklonim iste, naravno ako nekom zaista treba, ne bih voleo da ih neko uzme i posle proda, to mogu i ja. Stanje farova se vidi sa slika.

Farove saljem u trosku onoga ko se prvi javi ili moze da dodje licno da ih pokupi.

20180429_144201 (1).jpg

20180429_144207 (1).jpg

20180429_144234.jpg

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Ako nisu vec otisli,dobro bi mi dosli.Na mojoj marei su jako losi ne vidi se nista sa njima bukvalno vozim na slepo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Posto su poznati po "losem svetlu" ukoliko ste bar malo vicni (svi vlasnici) sa alatom rastavite farove,sociva dobro operite a ogledala lagano prebrisite,poste stelovanje na regloskop (hela narodski) i velike sanse su za povratak 90% jacine,prostiji nacin je veliki stapic sa vatom (kao onaj za usi samo veliki) nakvasite i kroz mesto za sijalicu prebrisite socivo.

Poklopce obavezno namestiti kako treba ili nabaviti ukoliko nema inace posao dzaba.

Pozdravljam gest :takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Sve to vec pokusao ali slaba vajda,kod mene su farovi  stariji model za rebrastim staklom.Tek sa njima je robija ovi su noviji i dosta su bolji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

@kontstruktos, onda su farovi tvoji.

Ako ti nije problem, poslacu ti ih u ponedeljak, ne mogu pre zbog posla. Mozes na PP da mi sibnes adresu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 5/3/2018 at 23:38, konstruktor je napisao:

Sve to vec pokusao ali slaba vajda,kod mene su farovi  stariji model za rebrastim staklom.Tek sa njima je robija ovi su noviji i dosta su bolji.

Ovi noviji, sa socivom su bolji samo u kombinaciji sa Xenon sijalicama. Sa obicnim, halogenim sijalicama su go q-rac. U varijanti sa halogenim sijalicama bolje rade farovi sa ogledalom nego sa socivima.

Inace, bas lep gest.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja