Jump to content

Moto Zajednica

Peugeot 307sw 2.0hdi

Recommended Posts

  • Mica mala, 103 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA VFR Mica Mala

Na prodaju peugeot 307sw  2.0 hdi 79kw.2004god prva registacija 2005.Auto je uvezen iz slovenije od drugog vlasnika i poseduje papire sta je sve radjeno na vozilu,na satu je 254000km po stanju auta deluje da su pravi :-) .Ima nove diskove,plocice,sajla rucne,zadnje kocione celjusti su nove,nov zadnji lonac,akumulator.Klima je ispravna i odlicno radi.Auto nije bio havarisan.Motor lepo radi,ne dimi.Gume su letnje skoro nove.Nalazi se na Novom Beogradu.Za vise detalja najbolje preko telefona.

0638614632 Bojan cena 2350e.

20180428_145832.jpg

20180428_145845.jpg

20180428_145857.jpg

20180428_145917.jpg

20180428_145941.jpg

20180428_150010.jpg

20180428_150019.jpg

20180428_150037.jpg

20180428_150051.jpg

20180428_150104.jpg

20180428_150141.jpg

20180428_150158.jpg

20180428_150238.jpg

20180428_150256.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Kod drugih marki u slucaju pezoa ne,po meni ovaj je bolji jer je laksi za skoro 200 kg a sedista u gepeku kod SW su skoro neupotrebljiva, takodje i panorama krov (koji mu uvecava tezinu) po suncu je zavesica navucena tako opet mu dodje kao neki minus,zbog svega je ovaj "obican" ekonomicniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
6 hours ago, bdada said:

Mala ispravka SW ima panorama krov i 7 sedista,inace dobar auto. :takoje:

Još manja ispravka, to što ti pominješ je BREAK, a ovaj je pravi sw (kao i ja što imam)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 7 sati, bdada je napisao:

Mala ispravka SW ima panorama krov i 7 sedista,inace dobar auto. :takoje:

Jos manja ispravka, SW ti je oznaka za karavana, moze imati panoramu i ne mora imati...isto kao kod 206, 407SW.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
Jos manja ispravka, SW ti je oznaka za karavana, moze imati panoramu i ne mora imati...isto kao kod 206, 407SW.

Peugeot 307 u karavan verziji nosi dve oznake HDi i SW.

SW oznacava karavan verziju koja ima 7 sedista, parking senzore, elektronske retrovizore, panoramu, digitalnu klimu, multifunkcionalni volan, tempomat....

Vlasnik sam 307sw od 2015, 2.0HDi 66kw 2004 (od 2005 je restyling sa maglenkama) svaka preporuka.

 

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

SW je oznaka za karavana a to sto nabrajate je paket opreme koje vozilo nosi, neki stizu ovako a neki onako a neki mogu i po zelji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
SW je oznaka za karavana a to sto nabrajate je paket opreme koje vozilo nosi, neki stizu ovako a neki onako a neki mogu i po zelji.

Taj paket opreme se odnosi na vozilo sa oznakom sw, na parkingu ispred posla imam 4 307 karavana sa oznakom HDi i nemaju nabrojanu opremu, a moj i jos dva koji imaju oznaku sw imaju ideticnu opremu.

 

P.S. Kad sam kupovao auto drugar koji je radio u ovlascenom servisu Peugeota mi je bas objasnjavao razliku izmedju modela koji nosi oznaku HDi i koji nosi sw.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Uz svo duzno postovanje ostalih sagovornika Peugeot 307 SW je iskljucivo rezervisana oznaka za vozilo sa 7 mesta za sedenje (i panoramom) zasto bas @Throttle Addict i ja ovo tvrdimo,ne zato sto smo pametniji nego je to MUP "nanjusio" pa nama preneseno zbog naj cesce pogresno upisanog broja mesta za sedenje.

Vrlo lako za proveriti npr na mobile.de pa detaljna pretraga.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd

Dobro, ne sumnjam da taj podatak stoji negde, upisan od strane naseg MUP-a, ali ako ukucas u Google "peugeot sw" dobices rezultat sa skoro svim modelima novije generacije u karavan verziji. 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
3 minutes ago, Jupiter said:

Dobro, ne sumnjam da taj podatak stoji negde, upisan od strane naseg MUP-a, ali ako ukucas u Google "peugeot sw" dobices rezultat sa skoro svim modelima novije generacije u karavan verziji. 

 

 

Zato sto je sw univerzalna oznaka za karavan, ali za ovaj model kada na zadnjoj desnoj strani gepek vrata pored oznake model 307 pise i sw, to znaci da taj karavan 307 ima panoramu kao obaveznu opremu i jos dosta opreme za razliku od karavan modela koji imaju samo oznaku 307 ili 307 pa ispod nje HDi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Sta sam imao to sam rekao.......postoje limuzine koje nemaju oznaku, postoje karavani koje nose SW, postoje kabrioleti koji nose CC oznaku i postoje razni paketi opreme kako ce vozilo stici + dodatak po zelji buduceg vlasnika.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Kolega ima 307 SW 1.6 benzin, nit ima panoramu nit ima 7 sedista....u ostalom, nagledao sam se podosta Peugeot vozila.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
5 minutes ago, Satelis said:

Kolega ima 307 SW 1.6 benzin, nit ima panoramu nit ima 7 sedista....u ostalom, nagledao sam se podosta Peugeot vozila.

Iskreno, ja do sad nisam video model koji nosi oznaku na gepek vratima 307sw da nema panoramu i mogucnost za dodatna 2 sedista.
Al odosmo i mi daleko zbog pisljive oznake na gepeku! :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

IMG_20180430_113449.thumb.jpg.5ae6988928a550931cbb3f2262348eef.jpgIzOFFovasmo oglas skroz,fabrika kaze da SW nije karavan nego visenamensko,(J.1) AF,karavan je AC

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mica mala, 103 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA VFR Mica Mala

Kukuuuu pa na kraju ja ne znam sta imam i sta prodajem:stabre: Samo da ne bude da je jos i kupe :P Neka bude da je samo peugeot 307 Karavan bez dodataka :jee1:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Evo je moja 307-ica. Takodje sam misljenja da SW oznaku nose verzije sa panoramom i 7sedista. Odlican auto u svakom slucaju

IMG_20171107_154522.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Mene zanima koliko trosi ovaj auto po gradu? Pravim neku kalkulaciju oko zamene auta pa se raspitujem sta da gledam s tim sto ovoga puta obracam paznju prvenstveno na potrosnju. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd

 

1 hour ago, Biker Q said:

Mene zanima koliko trosi ovaj auto po gradu? Pravim neku kalkulaciju oko zamene auta pa se raspitujem sta da gledam s tim sto ovoga puta obracam paznju prvenstveno na potrosnju. 

Verovatno ispod sedam ne ide, kao i svaki dizel u toj klasi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja