Jump to content

Moto Zajednica

Bmw k1200s 2007. Godiste

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS LC ADV

Dajem usluzni oglas za prijatelja. Na prodaju bmw k1200s sa predjenih 22000 km. Motor kupljen od drugara iz leskovca dovezen u bg i prijatelj se predomislio u vezi motora. Ne odgovara mu nacin voznje i sedenja. Motocikl uvezen iz svajcarske. Placeni troskov i spreman za registraciju. Poseduje rezervni kljuc i servisnu knjizicu. Poslednji servis uradjen na 19000 km.uz motor idu bocni bmw koferi koji se otvaraju istim kljucem. Motocikl je bukvalno kao nov, bez ikakvog ostecenja i mane. Nema nikakvih ulaganja osim registracije. Cena za pocetak 5400 evrica i podlozna korekciji za pravog kupca. Motocikl je kod mene u garazi na Novom Beogradu.

IMG-1da43f341c0cd25244fd4e0ed787eddd-V.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Ta Svajcarska je cudo, motori tamo stoje u izlozima i ne voze se. Ali koji god rasklopis nadjes pola neoriginalnih sarafa na njemu. ;)

Izvinjavam se za off, bilo je jace od mene, valjda zbog iskustva? :neznam:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50
Pre 7 sati, Utjerivac je napisao:

Ta Svajcarska je cudo, motori tamo stoje u izlozima i ne voze se. Ali koji god rasklopis nadjes pola neoriginalnih sarafa na njemu. ;)

Izvinjavam se za off, bilo je jace od mene, valjda zbog iskustva? :neznam:

Kupio prosle nedelje drug od mog druga FZ 1000 sa 32000 km iz svice, od prodavca ovde u SRB. Sredjen i ubedljiv na oko da toliko km ima.  Uzeli da mu promene ulje i filtere ,kad u  kutiji filtera vazduha pise poslednji servis 112 900km. 

Ovo nema veze sa ovim oglasom ,meni se ovaj motor mnogo svidja i menjao bih se uz moju doplatu ako ta varijanta tvom drugu uopste odgovara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja