Jump to content

Moto Zajednica

Komentatori 2108

Recommended Posts

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1

Jbt,da li je ova gospodja/ica necija riba ili cerka...kao da gledam umetnicko klizanje...o komentarima ne treba trositi reci

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8138 postova

Pa upravo ih potroši :)

 

Što se mene tiče, baš je danas bolja, primetno manja trema, a bolje su joj namestili i glas (ili se trudi da manje ide u visoke tonove). 

 

@Geto Bastard

Danas na fp3 ste napravili baš tešku omasku sa vremenima. Bio je istaknut poredak fp1-fp3, vi ste komentarisali vremena fp3. Okriviste Dornu za svoj promašaj :)

 

Mora bolje! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1
Pa upravo ih potroši
 
Što se mene tiče, baš je danas bolja, primetno manja trema, a bolje su joj namestili i glas (ili se trudi da manje ide u visoke tonove). 
 
[mention=36388]Geto Bastard[/mention]
Danas na fp3 ste napravili baš tešku omasku sa vremenima. Bio je istaknut poredak fp1-fp3, vi ste komentarisali vremena fp3. Okriviste Dornu za svoj promašaj
 
Mora bolje! 
Potrosi?
Pa kao da si rekao nakon citanja naslova neke knjige da je sve receno...

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8138 postova

Ma, samo mi je to pizdukanje na sk komentar, u eri lakog izbora, stvarno malo već dosadno. 

 

Ljudi su ovde, jedan i piše, kontam bolje izneti konstruktivne komentare nego mizogene opaske. Samo to :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1
Ma, samo mi je to pizdukanje na sk komentar, u eri lakog izbora, stvarno malo već dosadno. 
 
Ljudi su ovde, jedan i piše, kontam bolje izneti konstruktivne komentare nego mizogene opaske. Samo to
 
Tako je,isto sam napisao u nekim od prethodnih postova,ali ova devojka mi je bas digla zivac "prvo pravilo saobracaja je da morate voditi racuna o svim ucesnicima"...pa ne voze oni kroz Srpskih vladara ili Slaviju...a uz sve to,razumem pocetak i neznanje,ali ona otima rec Dznakicu,uskace,ispravlja...cutivi uci,ne pravi se pametna...

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8138 postova
On 30.6.2018. at 14:49, severian je napisao:

Što se mene tiče, baš je danas bolja, primetno manja trema, a bolje su joj namestili i glas (ili se trudi da manje ide u visoke tonove). 

Evo, poješću javno svoje reči! Danas je gđica Jelena prenosila sama moto2 sa burirama i učinila je trku negledljivom. Konstantna priča, sleng koji ne razume, izuzetno "ravan" komentar čak i u trenutku kada Marini prestiže Oliveiru pred sam kraj trke i tako verovatno rešava prvenstvo... sve to i ajde. Ali, zašto, čemu, života ti Jelena, praktično kažeš rezultat moto3 trke u trenutku prolaska moto2 korz cilj? Nepotrebno i glupo, kada zbog ranog početka većina ljudi nije gledala moto3. Ne može jezik da radi sam, autonomno...

 

Glupost, zaista. Ne znam pozadinu priče sa Džankićem, Jelena jeste bolje upoznata sa događanjima oko svih klasa, ali je i lošiji komentator. Prosto nije za to.

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Samo kad bi prestali da pominju formulu 1 u prenosu trka. Kolektivno nas zabole za f1 i hamiltona. A zapocetih recenica pa skok na drugu temu da ne pominjem. A ovu Jelenu ko da placaju po broju reci ne zatvara usta. Kako nema opcija da se slusa samo audio bez komentatora, koliko nas kosta sbb mogli bi da nam ucine toliko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1
Evo, poješću javno svoje reči! Danas je gđica Jelena prenosila sama moto2 sa burirama i učinila je trku negledljivom. Konstantna priča, sleng koji ne razume, izuzetno "ravan" komentar čak i u trenutku kada Marini prestiže Oliveiru pred sam kraj trke i tako verovatno rešava prvenstvo... sve to i ajde. Ali, zašto, čemu, života ti Jelena, praktično kažeš rezultat moto3 trke u trenutku prolaska moto2 korz cilj? Nepotrebno i glupo, kada zbog ranog početka većina ljudi nije gledala moto3. Ne može jezik da radi sam, autonomno...
 
Glupost, zaista. Ne znam pozadinu priče sa Džankićem, Jelena jeste bolje upoznata sa događanjima oko svih klasa, ali je i lošiji komentator. Prosto nije za to.
 
 
Ona kao da je komentarisala snimak trke,prosto ne mogu da verujem da joj daju da ona ucestvuje u prenosu,a ne jos da sama radi trku...

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8138 postova

Mislim da kritike u tom smeru stvarno nisu ok. Nije bitno da li je muško ili žensko, da li je lepa i koliko, već što ta konkretna osoba stvarno ne radi dobro taj posao... 

 

Ako svodimo stvar na mizogene postove, taj ton diskvalifikuje i ono realno šta zameramo. Da sam oni, ja prvi ne bih obraćao pažnju šta u takvoj temi piše... 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Svakako oni ne obraćaju šta se ovde piše. Nema ni logike da obraćaju.

A Jeca je simpatična, sto se mene tiče ništa joj ne fali. :D


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory

Uz svo duzno postovanje starijih kolega... Povlačenje slika komentatorke po forumu u ovakvom kontekstu je krajnje bedno - makar bila i najgori komentator na svetu! Ona mozda pokazuje svoje neznanje komentatorske profesije ali neki od vas ovde pokazuje neznanje osnovnih ljudskih pravila ponasanja...

p.s. - verovatno ste svi izvajani kao David i kuci vas cekaju prelepi modeli i manekenke!

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Savan bi to doradio u Photoshop-u, onu brnjicu sa kuglom u usta i udri brigu na veselje  :lol3:


Niš ne bi pipo, mesto brnjice možda nešto drugo ali nećemo dalje na tu temu. :D

O, kako grešiš!
 
edit: mislim na prvu tezu, u drugu ne ulazim..
 


Ako ti znaš da je drugačije nema potrebe da te ispravljam. Znam da nije logično da na osnovu 20tak korisnika da baziraju neko mišljenje.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Meni su Mc Best u ulozi ćutologa i Erceg dosta bolji tandem od jutrosnjeg.

Iskreno mi je drago da imamo zenskog komentatora ali cura ne ume bas.. previse prekida Ercega i daje neke nebitne informacije u pogresnim trenucima. Ok,naucice. 

Nisam kompetentan da komentarisem njeno znanje ali mi je ipak draze cuti Dzankica i Ercega. 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
7 minutes ago, rastkojokic said:

Uz svo duzno postovanje starijih kolega... Povlačenje slika komentatorke po forumu u ovakvom kontekstu je krajnje bedno - makar bila i najgori komentator na svetu! Ona mozda pokazuje svoje neznanje komentatorske profesije ali neki od vas ovde pokazuje neznanje osnovnih ljudskih pravila ponasanja...

p.s. - verovatno ste svi izvajani kao David i kuci Vas cekaju prelepi modeli i manekenke!

Malo ti je otekao centar za p.c.

 

To je javno objavljena fotografija u čijoj izradi je ona dobrovoljno učestvovala... 

Na fotografiji se jasno vidi lice iz čega se lako donosi zaključak da posao nije dobila zbog fizičkog izgleda a pošto već znamo da ni kvalitet rada nije razlog... kolega je, poznjući situaciju u zemlji u kojoj živi doneo logičan zaključak da je do posla došla preko (partijske) veze. 

  • Haha 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja