Jump to content

Moto Zajednica

Komentatori 2108

Recommended Posts

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /
On 11.10.2018. at 20:15, Ausländer je napisao:

- Маркез - не Маркес

- Петрући - не Петручи

-Херез - не јерес

(обавезно се усагласити са колегама око изговора и тачних назива)

...

Meni je ovo vrhunac i prosto ne mogu da shvatim da sede jedan do drugog, pričaju o istoj stvari a drugačije izgovaraju... Pri svakom izgovoru imena malog seronje osećam da izbija nadobudost iz TV-a sa obe strane i da teraju svoje u šta su nabeđeni. 

 

Ružno bre ljudi.... baš ružno. Kako je uopšte moguće da je to dozvoljeno od strane urednika ili nekog glavnorukovodećeg muda? Kontroliše li njih neko uopšte?

 

Evo, može da se vidi da ja nisam edukovan kako BAŠ treba da se izgovara, sve bi mogao da prihvatim pošto su inače u godinama iza nas puno puta menjali izgovor pojedinih imena i naziva, ali samo nemojte različito u isto vreme, molim vas... A najviše bi voleo kad bi zadržali ustaljeno i opšteprihvaćeno, koliko god da je možda pogrešno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

Petak je blizu

Nadam se da smo komentarima uticali na urednistvo SK da ucine potrebne izmene

Iskreno se nadam da jesu. Zelim da uzivam u GP a ne da se nerviram zbog komentatorke (nadam se da ova rec postoji u Srpskom :))

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Nema šanse.

Lično Džankića i gotivim. Ima i on svojih mana ali da ne teramo mak na konac, čovek je krajnje podnošljiv. Ali on i nije "zvezda prenosa" nego onaj Erceg.

 

Siguran sam da vrlo dobro zna šta mu se sve zamera na ovom forumu i mislim da čovek namerno ne želi da bilo šta uvaži od toga. Čak mislim da neke stvari namerno forsira, što bi se reklo, z'inat.

 

A dotičnu damu ne bih ni komentarisao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS
2 hours ago, Robin Hood said:

Siguran sam da vrlo dobro zna šta mu se sve zamera na ovom forumu i mislim da čovek namerno ne želi da bilo šta uvaži od toga. Čak mislim da neke stvari namerno forsira, što bi se reklo, z'inat.

Mislim da njega ič ne interesuje šta se  ovdje piskara. Čovjek radi kako misli, ima gomila kundaka kojima je sasvim OK, čak šta više odličan, Sport Klub koji mu daje platu je zadovoljan i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Po nekim nezvanicnim informacijama koje sam cuo Srdjan i njegova privatna firma polazu neka prava na Moto GP prenose. Ne znam tacno ni sta ni koliko ali sam tako cuo. To prakticno znaci da je on poslodavac Dzankicu i Jeleni kao i da on rukovodi nacinom prenosa. Sa druge strane ako i nije tacno SK nema razloga da mu uskracuje bilo sta jer gledanost raste a nekoliko mrguda sa nekog foruma njima svakako nisu ciljna grupa, mada bi bilo lepo

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS
48 minutes ago, drs said:

@severian  Odgovor je sadržan u pitanju :) ; da ne kažem u prisvojnom pridevu ;) Svojatali ste čoveka i eto šta mu napraviste  :D

Pa daj gdje treba da svi izlijemo salve oduševljenja za kompletan trojac?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Mislim da sam (ovde) negde video interview na Srpskohrvatskom sa Zoranom Filičićem... Dal neko ima link ili zna gde da potražim? Tražio na Youtube-u... đoka! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova
Pre 1 sat, severian je napisao:

Erceg opet sam, auditorijum se ne buni :)

Mada mi je Dzankic drag kao i tebi prvenstveno sto se pojavio ovde pod punim imenom i prezimenom i pretrpeo dosta kritika moram da kazem i da ti prenosi sa dva komentatora ukoliko jedan nije bivsi koliko toliko uspesan sportista sporta koji se prenosi nemaju nekog smisla.

 

Ako ne gresim ameri su to zapoceli kako bi im bivsi sportisti u prenosu objasnjavali sitne fore, taktike, u tajne koje mogu znati i primetiti samo oni koji su ucestvovali. Dva komentatora od kojih ni jedan ne vozi motor nemaju realno smisla osim sto je ovaj "nas" sluzio da koliko toliko obuzda ovog drugog kad padne u trans.

 

Cini mi se da je Dzankic zavrsio karijeru a da ce za sledecu sezonu Erceg ili popustiti pa dovesti nekog ko je makar po Ralja ringu vozio ili ce gurati Jelenu po principu moze mi se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S
5 hours ago, severian said:

Erceg opet sam, auditorijum se ne buni :)

 

Izlišno je više tupiti tastaturu. Moto 3 je bila toliko frenetična da Srđan nije stizao da soli i kiti jer se toliko toga događalo na stazi. Prenos je zvučao vrlo OK.

Već u Moto 2 , sve po starom - iritirajuće i neslušljivo. A tek kada je došla na red trka sa "devetostrukim svetskim prvakom" - cerumen mi eskalirao.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova
Pre 1 sat, drs je napisao:

 

Izlišno je više tupiti tastaturu. Moto 3 je bila toliko frenetična da Srđan nije stizao da soli i kiti jer se toliko toga događalo na stazi. Prenos je zvučao vrlo OK.

Već u Moto 2 , sve po starom - iritirajuće i neslušljivo. A tek kada je došla na red trka sa "devetostrukim svetskim prvakom" - cerumen mi eskalirao.

Meni baš najviše odvalio u moto3... Kaže : "Momci, ručna!", želeći valjda da poruči da uspore nakon onog karambola :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
7 hours ago, Šumadinac said:

Posle Jelene, sve je dobitak ;)

Ja vam kažem da je to bio plan. Kontrastom protiv ogledala! 

 

"Ne valaja vam Moje Visočanstvo?!? E sad ću da vam pokažem alternativu!!" 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S
44 minutes ago, severian said:

Meni baš najviše odvalio u moto3... Kaže : "Momci, ručna!", želeći valjda da poruči da uspore nakon onog karambola :lol3:

 

To je bilo toliko blentavo, da je bilo skoro simpatično.

I Mladen Delić je imao bisere; to je u redu, mi to kod motocikala zovemo karakter :D. Malo karaktera je neophodno za pravi doživljaj, ali kada je "karakter" sve što imaš i on zasenjuje sve drugo, onda si samo smarač za mikrofonom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Kaze ovaj da dukati sto ga vise obori on ide sporije :) Bice da ovi ostali razvijaju maksimalne brzine pri 60° nagiba

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Još kad bi jedno godinu dana na klonji svaki dan listao Luisov katalog... 

...mogao bi odmah u Hondino razvojno odeljenje na vodeću (a kakvu bi drugu!?) poziciju. 

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja