Jump to content

Moto Zajednica

Komentatori 2108

Recommended Posts

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

 

Nije komentarisanje trke ali dobro poslusaj koliko konfuzije u 30 sekundi price. Sad zamisli kako to izgleda kad prica sama skoro 3 sata.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5754 postova

Kad malo bolje razmislim izgleda da i gospodja/gospodjica o kojoj pricamo ima slicno ogledalo samo verzija 2.0 koja jos salje poruke kako si pametna i elokventna treba da budes komentator

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2841 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija
50 minutes ago, štampar said:

Правда за госпођу/госпођицу:D

 

Шта сте се острвили,јадна госпођа/госпођица,не размишљате како је њој јадници сад кад чита све ове коментаре??:staa2:

Kako joj je? Sigurno bolje nego nama koji smo je slušali. Ako je svi oko nje lažu (iz ko zna kog razloga, danas niko nikome ne govori istinu, već samo gledaju da se ne zamere), ovde bar može da pročita šta poštovano "slušateljstvo" ima da kaže za njen rad. Ne valja, pa bog. Nema nijedne osobe da kaže da baš dobro radi svoj posao. Da sam na njenom mestu, razmislio bih o tome.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1575 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Ma i ja sam to pomislio u jednom trenutku, ali ...

i da stavimo po strani što to zvuči kao da sebi suviše dajemo na značaju - To mu dođe nekako kao kada ugaziš u govno da bi smrdelo i onom što sedi pored tebe.

Može da bude, ali je to onda ozbiljan mazohizam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
Pre 1 sat, drs je napisao:

Ma i ja sam to pomislio u jednom trenutku, ali ...

i da stavimo po strani što to zvuči kao da sebi suviše dajemo na značaju - To mu dođe nekako kao kada ugaziš u govno da bi smrdelo i onom što sedi pored tebe.

Može da bude, ali je to onda ozbiljan mazohizam.

Razgovaraju sadista i mazohista:

Mazohista: Tuci me, tuci me...

Sadista: Neću! :jee:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1095 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

Davno prošlo vreme kad smo MotoGP gledali sa vrhunskim engleskim komentatorima (na EuroSportu, ako se dobro sećam) koji su nas držali na ivici stolice sve vreme... Onda ukinuše sankcije, dođe napredak, ravnopravnost polova, otvaranje Srbije ka svetu i sad nam jelena komentariše MotoGP.

 

Šalim se i preterujem, ali želim opciju od strane SBB-a da biram koji mi audio ide uz sliku. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Društvo, nije u redu šala oko komentatorke u smislu izgleda. Molim vas da obratite pažnju na osnovnu pristojnost kada pričate o drugima, pogotovo kada nisu u situaciji da odgovore. Komentarišite do mile volje njihov rad, ali fizički izgled i slično stvarno nije u redu da komentarišete.

 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5754 postova

Samo donekle mogu da se slozim da nije u redu a to zato sto prvo ona jeste javna licnost i kao takva je podlozna i tim prizemnim kritikama a kao drugo ako ne cenzurisete slike u domaci but & guz gde se ko zna cije dete, devojka, sestra nadje i komentarise se onda nemojte ni nju da stitite,

 

Moj stav Pablo nista slicno da se razumemo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
pre 15 minuta, Pablo je napisao:

Društvo, nije u redu šala oko komentatorke u smislu izgleda. Molim vas da obratite pažnju na osnovnu pristojnost kada pričate o drugima, pogotovo kada nisu u situaciji da odgovore. Komentarišite do mile volje njihov rad, ali fizički izgled i slično stvarno nije u redu da komentarišete.

 

 

Što se tiče izgleda, meni izgleda da nije za ovaj posao. :lol:

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
pre 11 minuta, dvlns je napisao:

Samo donekle mogu da se slozim da nije u redu a to zato sto prvo ona jeste javna licnost i kao takva je podlozna i tim prizemnim kritikama a kao drugo ako ne cenzurisete slike u domaci but & guz gde se ko zna cije dete, devojka, sestra nadje i komentarise se onda nemojte ni nju da stitite,

 

Moj stav Pablo nista slicno da se razumemo.

Ta prva tema odavno na mišiće opstaje kod nas, a vrlo verovatno da će uskoro da zglajzne.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1575 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Vlado, ala si ga uporedio .... :stabre:

 

Možda je Jelena divna osoba. Ne poznajem je i ovako na neviđeno svako joj dobro u životu želim. Samo je onako, baš lepo molim; što bi Harvi Kajtel u Petparačkim Pričama rekao: 

Pretty please, with a sugar on top, keep away from MotoGP live broadcast.  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5754 postova
Just now, drs said:

Vlado, ala si ga uporedio .... :stabre:

 

Možda je Jelena divna osoba. Ne poznajem je i ovako na neviđeno svako joj dobro u životu želim. Samo je onako, baš lepo molim; što bi Harvi Kajtel u Petparačkim Pričama rekao: 

Pretty please, with a sugar on top, keep away from MotoGP live broadcast.  :takoje:

Ma nije poredjenje nego pitanje zasto stitimo javnu licnost a ne stitimo anonimuse.

 

Inace sinoc sam gledao Moto 2 i imao sam utisak da Jelena radi radio prenos. Sve vreme prica cak i prenosi sta se vidi na ekranu u tom momentu. Ok niko me ne trera da gledam SK ali zaista kao sto je vec mislim Sumadinac napisao hocu da gledam na velikom ekranu u HD i placam taj kanal svakako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8138 postova

Moje mišljenje - prosto nije ok ocenjivati nečiji rad kroz prizmu da li je muškarac ili žena, lep(a) ili ružan/ružna... itd, jasna vam je poenta.

 

Nema veze sa p.c. ali ima veze sa sledećim: koliko god žena da znam da su pročitale ovu temu, bilo im je gadno kako se pojedini posprdno odnose prema Jeleni, zato što je žena. A ima itekako šta da joj se zameri, nevezano za rod. Em se gubi fokus, em je ružno...

 

Zašto kenjam: pa, ženama u ovom našem malom moto svetu nije lako, svaka mora da se 5x jače izbori za svoje mesto nego neki koji kao jedini svoj moto kvalitet imaju tog đoku između nogu. Imamo žene koje super voze na stazi (dovla ti prvi znaš za to), imamo žene ovde na forumu koje uprcaju godišnje više kilometara nego 95% foruma, ne znam koliko znate - ali neki koji su omrčili na TD Challange trci do boxa su bili transportovani motorom od strane žene redara (redarke)... prema tome, treba da pokažemo malo više poštovanja, jer će forum (p)ostati peder bal, eno nam onoliko kul žena motociklista pobeglo na FB žensku grupu, od velikih moto muškarčina...

 

Ništa lično bilo kome, ali mislim baš ovako kako dampovah :D

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
pre 4 minuta, severian je napisao:

Moje mišljenje - prosto nije ok ocenjivati nečiji rad kroz prizmu da li je muškarac ili žena, lep(a) ili ružan/ružna... itd, jasna vam je poenta.

 

Potpuno isto mišljenje imam, ali mislim da (većinski) komentari nisu bili na taj način akcentovani. Jednostavno, što je (koliko sam shvatio na osnovu tvojih pređašnjih komentara i tvoje mišljenje) nije za ovaj posao. Da li je žensko ili ne, lepa ili manje lepa  - nebitno je za ovu priču. 

Jednostavno, mučno je slušati.

MotoGP su retki trenuci kada uživam uz TV i hoću da mi tada bude (skoro) sve idealno.

Uz nju je to nemoguće i daleko je od idealnog. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8138 postova

Nisu većinski, to niko i ne tvrdi. Priča je za one koji preteraše...

 

Upravo od tih neukusnih manjinskih komentara, sa ovih većinskih i argumentovanih se gubi fokus. Bezveze po svakom osnovu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1095 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

OK, shvatili, nadam se da niko više neće spomenuti kako izgleda niti da je uopšte žensko u pitanju, evo neka od sada bude Jelen a ne Jelena, ali ostaje ono glavno - užas je za komentatora MotoGP trka!!!

 

Može da im bude odličan, savršen statističar, prikupljač podataka, ali neću ni GLAS ni MIŠLjENjE da joj čujem u prenosu trke!!!

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

A da nije samo potrebno vreme da se navikne na njen glas i način komentarisanja?

Ovde imamo jednog poznatog vremenologa koji je postao jako popularan a ima jako specifičan glas i način pričanja. Lično nisam uspeo nijednu prognozu da odgledam i da od početka do kraja budem skoncentrisan na to šta priča. Ali je postao jako popularan i izgleda dosta njima odgovara ta posebnost.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5754 postova
24 minutes ago, severian said:

Moje mišljenje - prosto nije ok ocenjivati nečiji rad kroz prizmu da li je muškarac ili žena, lep(a) ili ružan/ružna... itd, jasna vam je poenta.

 

Nema veze sa p.c. ali ima veze sa sledećim: koliko god žena da znam da su pročitale ovu temu, bilo im je gadno kako se pojedini posprdno odnose prema Jeleni, zato što je žena. A ima itekako šta da joj se zameri, nevezano za rod. Em se gubi fokus, em je ružno...

 

Zašto kenjam: pa, ženama u ovom našem malom moto svetu nije lako, svaka mora da se 5x jače izbori za svoje mesto nego neki koji kao jedini svoj moto kvalitet imaju tog đoku između nogu. Imamo žene koje super voze na stazi (dovla ti prvi znaš za to), imamo žene ovde na forumu koje uprcaju godišnje više kilometara nego 95% foruma, ne znam koliko znate - ali neki koji su omrčili na TD Challange trci do boxa su bili transportovani motorom od strane žene redara (redarke)... prema tome, treba da pokažemo malo više poštovanja, jer će forum (p)ostati peder bal, eno nam onoliko kul žena motociklista pobeglo na FB žensku grupu, od velikih moto muškarčina...

 

Ništa lično bilo kome, ali mislim baš ovako kako dampovah :D

 

Znas da nemam problem da budem prilicno iskren i nije mi tema Jelena i njen izgled nego sam se samo osvrnuo na cinjenicu da je Pablo (naravno sa punim pravom) stao u njenu odbranu a ona je javna licnost a nismo se libili niskih komentara iznetih na razne anonimne zene.

 

Nemoj mesati sport i komentarisanje molim te jer i sam znas da je mnogo lakse savladati komentarisanje trka nego voznju motora.

 

Moglo bi se reci da sam ja otvorio pandorinu kutiju kada sam rekao da nije neka super riba da bih joj oprostio lupetanje kao sto joj je bila bivsa koleginica ali svakako da je to prvo odraz mog ukusa sto ne mora biti svima prihvatljivo a i nije trebalo da vodi diskusiju u tom pravcu. Ako sam ja poceo javno se izvinjavam.

 

Sad samo jos jedan osvrt na sustinu problema iz mog ugla, zaista ne zelim da ulazim u porive nekoga ko je gura ali i kada sam gledao specijale kada ona razgovara sa vozacima osim sto ne mogu da kazem da bas savrseno barata Engleskim jezikom moram da kazem da deo u kojem pokusava da bude "strucna" zvuci potpuno neprirodno, mislim da se se i neki vozaci po nekada nalazili u cudu kao i mi koji smo otkrili jednu potpuno novu dimenziju prenosa moto trke juce. Milion posto sam siguran da se nece nista promeniti i zaista mi je zao jer ce se Rosi penzionisati, MarkeZ ce prestati da bude toliko ubedljiv i ostacemo mi da gledamo Moto GP a sva ova publika kojoj se sada udovoljava ce se prebaciti na musicarenje. Da se razumemo ne kazem da ne treba njima udovoljavati ali zaista treba malo granice povuci. Dvojac Dzankic/Erceg je lagano usao svima u usi i osim nekoliko iritirajucih floskula koje koriste (vanzemaljci, ruzan pad, ovo se ne radi na moto gp masinama...) ostalo moze da se gleda.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5225 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

A bilo bi lijepo da žensko prenosi a jos da se razumije u materiju pa da zavrišti ko što vrište kad  im kremom za lice namazes moto cizme...ovako baš nezgodno, ako je mutiraš ostade bez tona sa staze a ako je ostaviš  ko da jedeš slanu tortu.

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja