Jump to content

Moto Zajednica

Komentatori 2108

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 546 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 i.e. Suzuki GSX650F/GSXR600



Nije lako popuniti toliko vrijeme prenosa, to je tačno, ali sa druge strane, toliko je korisnih informacija dostupno, da se to vrijeme može bolje iskoristiti. Naravno, za tako nešto se treba dooooobrano pripremiti, istini za volju, 18 trka u sezoni, nije trka svaki dan. E to kod Vas ne vidim i to je tako bilo, tako je i sada i slutim da će tako biti i ubuduće. A makar su danas informacije dostupne.


Ovo je suština i moja glavna zamerka.

Obojica znate puno o istoriji motogp-a, ali odajes utisak Dzanki bejbi da na svaki prenos dolaziš nespreman i da se uglavnom oslanjas na improvizaciju.

Umesto gomile stvari koje ponavljate iz prenosa u prenos, mnogo bi bilo bolje čuti neke aktuelne priče, glasine i sl. Ali za to je potrebno napraviti taj extra mile korak i obici brojne sajtove, portale i sl. Ne samo overiti tviter (Emeta, Patersona itd.). Uz to, vi možete toliko sve da ulepšate sa neposrednim iskustvima jer ste imali i imate prilike da razgovarate sa vozačima, menadžerima, mehaničarima, kolegama novinarima...

Druga zamerka je očigledna pristrasnost prema Rosiju i ta subjektivnost i isključivost para uši u svakom prenosu. Al takvi ste vi Rosisti...

Zatim, dramske pauze. Tebra, ti kad kreneš rečenicu pet minuta treba da je završiš, iako je prostoprosirena. :) zaboravim sta si počeo da pričaš jer između reči prodje sto godina. :)

Sa dramskim pauzama je sklopčan i nedostatak uzbuđenja u tvom prenosu. Suviše si flat line, a prenosis najdinamicniji sport na svetu. Daj malo tenzije, podigni glas, napali publiku. :)))

I na kraju, ja bih najviše voleo kada biste dali neko detaljnije objašnjenje određenog događaja na stazi. Svaki pad je "zaklopio prednji". Čuti detaljniju analizu zasto se to desilo bi bilo sjajno. Međutim, za to je potreban taj dodatni napor, post race analiza, čitanje strucnijih tekstova i sl. Ne kažem da je ovo lako, ali ukoliko biste podigli taj tehnički aspekt mislim da bi bilo mnogo zanimljivije.

A bojim se da je mnogo više ovih koji to gledaju prilično drugačije i kojima ste super ovakvi sada, tako da je ovaj moj odgovor, puko prdoklačenje. Uživajte i srećno!


Na kraju, realnost je da nas par desetina ovde koji palamudimo nismo ništa naspram velike većine gledalaca koji to gledaju drugačije od nas, tako da i ako ništa ne promenite, opet većini dobro.

U svakom slučaju, zahvalan sam na tome što imamo prenose motogp-a, treninga i kvalifikacija, gledanje svih kategorija... neki srećnici mogu da menjaju kamere... takođe, na tome što pravite emisije i specijale...

I da, meni ne smeta kada ste nesinhronizovani, kada upadate jedan drugom u reč, pitate jedan drugog, prognozirate, kada daješ svoje čuvene politički nekorektne izjave :) i sl. To je ljudski i daje neku prijateljskiju notu prenosu i malo je i šteta što se više ne podjebavate i zezate... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
Just now, Fredi said:

A bio sam ubedjen da se trke gledaju...

 

Kad bi mogli da žmurimo na uši... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
Just now, Fredi said:

Pobrinula se tehnika,  iskljucis ton.

Ne može selektivno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Sutra malo milina, sećam se jednom na Ohridu kada smo ga slušali (makedonci imaju hrvatski komentar), jbt jedan zaspao, a drugi jedva da nije. Ejj, na gp trci!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Gledao FP1 i 2 sa rvackim komentatom. 

Pristojan tip, očigledno razume šta priča do detalja do kog se upušta. 

 

 

A sad - naši! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Bog me pogledao, jednom ne radi mikrofon :sampion:

 

 

p. s. nisam siguran da je pravi mikrofon crkao. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Imam pitanje. Koji je ovaj sto je pričao o stripovima i nkeim fenomenima koje roditelji razumeju? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
11 minutes ago, GuybT said:

Srdjan Erceg.

A-ha. 

 

 

"Koliko je hrabrosti potrebno za prolazak kroz tu krivinu" je upravo rekao! Dok smo gledali Marqueza. Sad se pitam jel i svi ostali prolaze kroz tu krivinu ili je obilaze. 

 

U jednom trenutku je rekao da je Iannone VEOMA tražen. 

 

 

I sve vreme vremena zove "rezultati" 

 

 

Ovaj naš kolega jedva da progovara. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000
pre 3 minuta, to crank je napisao:

"Koliko je hrabrosti potrebno za prolazak kroz tu krivinu" je upravo rekao! Dok smo gledali Marqueza. Sad se pitam jel i svi ostali prolaze kroz tu krivinu ili je obilaze. 

Preduhitrio si me :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
Just now, Fredi said:

Rosi ili Vinjales?;)

Bio je Rossi u tom trenutku, pa Marquez bez jednog krila i onda Viňales. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Aaahahahhahhahahahahahaa kaze : "verovatno je ovo neka sifrovana poruka, kada ovako mase palcem"

 

Komentar posle pada Kracloua, kada je prikazan kako mase publici. U tom momentu je "mahao" sa ispruzenim palcem i malim prstom.

 

Izgovorio je ovo i ostao ziv...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja