Jump to content

Moto Zajednica

Šid 26.04.2018.

Recommended Posts

  • Drug član, 1539 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

STRAŠNA NESREĆA U ŠIDU Sudar motora i automobila, poginuo mladić

 

Gy_Hk9l_Ma_HR0c_Dov_L29j_ZG4u_ZXUva_W1h_

 

Jedan muškarac poginuo je u sudaru automobila i motora na raskrsnici ulica Jovana Dučića i Zmaj Jovine u Šidu. Saobraćajna nezgoda se dogodila kada je motocikl koji je vozio M. P. (20) udario u automobil pod nerazjašnjenim okolnostima.

 

Vozač motocikla i suvozač V. P. (17) sa teškim povredama prevezeni su u bolnicu, gde je vozač preminuo.

 

Sve okolnosti nesreće biće utvrđene tokom istrage.

 

Izvor: BLIC

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Beograd/Leskovac
  • Motocikl: Beverly 500 & Dzak Krompira na TDM-u 900

Zaista strasno.... A ako odete na google maps i pogledate street view te raskrsnice... da ne veruje covek...

Pa kako? Pa zasto?

:'(:zbunjen::'(

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Imam ujaka u Sidu, dosta puta sam bio i vozio imaju dosta uskih ulica koje se ukrstaju, slab je saobracaj, pa se mozda islo na tu kartu, inace strasno sta se sve desava ovih dana, postali smo glineni golubovi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1539 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

POGINUO NA SVOJ 20. ROĐENDAN Stradao na motoru

koji su mu roditelji poklonili samo DAN RANIJE

 

Šiđanin Milan Pejić poginuo je u sredu na svoj dvadeseti rođendan, i to na motociklu koji je dobio od roditelja na poklon - dan pred nesreću.

 

On se sudario sa putničkim vozilom i tom prilikom zadobio je fatalne ozlede, dok je njegov suvozač i prijatelj V. P. (17) teže povređen. Mladić se nalazi u Opštoj bolnici u Sremskoj Mitrovici ali, kako je rečeno "Novostima", nije životno ugrožen.

 

Tuga i bol nadvile su se nad Ulicom Matije Gupca u Šidu, u kojoj je sa majkom Oljom, ocem Zoranom i bratom Dimitrijem živeo nastradali mladić. - Velika tuga za tako divnu i skladnu porodicu. Roditelji su hteli da ga obraduju za rođendan i dan ranije kupili mu motocikl - priča jedna od komšinica porodice Pejić, koja još ne može da smogne snage i ode da izjavi saučešće.

 

Do nesreće je došlo na raskrsnici Ulica Jovana Dučića i Zmaj Jovine u Šidu, kada je motocikli za kojim je upravljao Milan udario u putničko vozilo marke "reno kangu". Odmah nakon nesreće vozač motocikla i njegov suvozač sedamnaestogodišnjak sa teškim povredama prevezeni su u Opštu bolnicu u Sremsku Mitrovicu, ali nažalost, Pejić je podlegao povredama.

 

Za nastradalog Šiđanina, meštani imaju samo reči hvale, kao finog i dobrog mladića. Milan će danas biti sahranjen na Pravoslavnom groblju u Šidu.

 

Izvor: BLIC

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja