Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Atlantic 250

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: ST XTZ 750 Aprilia Atlantic 250 Yamaha TDM 850

 Motor koriscen za duga putovanja. Kod mene je 4 sezone. Prosle godine stavljene nove dunlop ScooterSmart gume, akumulator,plocice,filteri,svecica,tecnosti...odvezen Moto Fest u Banjaluci i od tada se motor nije vozio samo je garaziran i redovno paljen (karburator verzija).Prosle sezone je kupljen drugi motor tako da je Atlantic presedeo u garazi. Motor se vodi na mene tablice su vracene.Ulje ipon menjano na svakih 3000km. Moze se reci da je na motoru sve novo (od zamenskih delova) izuzetno pouzdan! Na motoru je full Titan Akrapovic, zvuk izuzetan. Ulozeno je dosta para jer sam zeleo pouzdan motor. Svi estecki nedostaci se jasno vide,meni iskreno nije smetalo istog takvog sam ga i ja kupio.Nisam hteo nista da radim, da ne bude posle ovo je farbano ovo je radjeno... Nije iz uvoza kupljen nov u Srbiji u moto Italia.

-2006 godiste

-Cena 1300e

-065-526-44-26 Milos. Oglas nije usluzan motor je licno moj.

 

2qukq3s.jpg

 

29p3hn5.jpg

 

2wh2naa.jpg

 

24bq0sm.jpg

 

2hyl8hg.jpg

 

347flt3.jpg

 

zlf18j.jpg

 

2jd41f9.jpg

 

j7uxlc.jpg

 

29c98ae.jpg

 

34gm5gi.jpg

 

war2th.jpg

 

21l8kmb.jpg

 

2e6hca8.jpg

 

jjbk2e.jpg

 

2430nba.jpg

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: ST XTZ 750 Aprilia Atlantic 250 Yamaha TDM 850

Dakle zbog hitnog odlaska u inostransto,prodajem svoj motor koji se vodi na kuma a nalazi se u ortakovoj iznajmljenoj garazi :D:D Uzeh ga za kamion blokova i 100L domace sljivke! Zbog nedostatka vremena svi ga drugi vozise, vise nego ja. Tako da ne znam bas tacno kako ide bio sam premoren kada sam ga probao :D Sajla km sata je pukla doduse u Rimu dok je pizzu raznosio, al gledao ga je vozac autobusa dok ga je u bunker tovario kaze lako se to sredi ;). Tuzno i zalosno sto se svi takvi prodase a moj koji sam gledao ko oci u glavi i 4 sezone obidjoh sto verovatno ni s jednim necu, eno ga u garazi drzi ceradu da prasina ne pada direktno na njega :)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: ST XTZ 750 Aprilia Atlantic 250 Yamaha TDM 850

Up!

Motor stoji pali se ne vozi se... Promenjeno ulje preslo skoro 1000km al ima godinu dana... Moze mala korekcija za kolege s foruma, usrecice novog vlasnika jer nece imati nikakva ulaganja ko god on bio :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: ST XTZ 750 Aprilia Atlantic 250 Yamaha TDM 850

Motor prodat kolegi s foruma. Neka ga posluzi, kao i mene sto je sluzio!:takoje: Moze loock.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja