Jump to content

Moto Zajednica

Honda vfr 800 2003 god

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Sinj
  • Motocikl: Honda vfr800

Pozdrav svima ,nadam se da ce se naci netko tko ce mi odgonetnuti problem,naime,kupio sam hondu vfr 800 2003 ,prije toga sam imao ducati monstera 695 ,ako nekoga zanima nikad problema nisam imao s tim motorom,moj prvi dir na hondi nakon 130 odvozenih km,motor pocme brljati ,kao da radi na dva a ne cetiri cilindra,smrdi gorivo ,proljevaju sprice ,otvorimo i skinemo dizne ,pogledam preko leptira u desnom prvom cilindru preko 2 dcl goriva ,odnesem oprati te sprice i stavim ih ,opet isto ,ovaj put odem kod mestra za sprice ,i provjeri mi tlak ,sve 4 sprice su ispravne i uredno rade ,sad glasi pitanje ,sto bi moglo biti uzrok tomu i zasto se nakuplja tolika kolicina goriva ,pomagajte i dajite savjete ,zahvaljivam unaprijed !Dragan

20180424_111412.mp4

Promenio član Gagi-VR46
Dodatak videa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ostaju ti iz nekog razloga dizne pod naponom, dakle otvorene, i uliva ti gorivo u taj cilindar. Definitivno je problem elektricne prirode, negde ti je premostio elektricni kabal za tu diznu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Sinj
  • Motocikl: Honda vfr800

Pozdrav, prije svega hvala na odgovoru, problem sam rijesio, motor nije vise u mene, momak se razbio i nema od motora nista, uglavnom da napisem sta je bilo da nekome moze pomoc, motor je dugo lezao i problem je bio u REGULATORU TLAKA GORIVA! Eto nadam se da ce nekome pomoc  :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja