Jump to content

Moto Zajednica

Šekovići - Zvornik, grupna vožnja

Recommended Posts

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: dl 650

gagi,hvala ti na snimku ja jos nisam moj video uspeo da sredim,moracu da zatrazim pomoc od nekog strucnog.

 

sto se tice voznje,sve je bilo ok,jesmo se malo razdvojili tu pri kraju,ali ja tu ne vidim problem,opet smo stali da sacekamo ostale,i nastavili svi zajedno dalje.

 

dado nemoj pogresno da me shvatis i da se naljutis,ali bilo je receno gde se ide i gde se vozi.znao si u startu da imas vise km od svih nas,niko te nije terao da krenes ako ti nije odgovaralo.

a to sto si rekao " Dragan KOJI JE BIO LICNO POZVAN. Slazem se ja da si ti hteo tvoj krug ljudi i da vozate,ali onda batali maxi majice, forum i sve ostalo, kad se ne kaci javno voznja. Ima tu malo vise drugara koji bi vozali, koji su vozali i koji ce vozati i dalje u granicama svog a i konfora drugih ucesnika.

taj komentar nije na mestu,jer ako ti je to smetalo mogao si da kazes kad te je Dragan zvao da neces da ides i da ti smeta sto  voznja nije najavljena preko foruma,nego je privatno organizovana.a ne ovako ceo dan druzenje sve super i onda na kraju dana nas predstavis kao neke manijake koji prave haos na putu.

da nisam bio na voznji i da nisam licno video svojim ocima sve,da citam forum pomislio bi koji su ovo ludaci.

p.s. vidis da nas je gagi pratio i isao iza nas bez kocenja po krivinama,sto znaci da nismo jurcali,sto se i na snimku vidi.

pozdrav

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1552 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct
Pre 8 sati, macak213 je napisao:

gagi,hvala ti na snimku ja jos nisam moj video uspeo da sredim,moracu da zatrazim pomoc od nekog strucnog.

 

sto se tice voznje,sve je bilo ok,jesmo se malo razdvojili tu pri kraju,ali ja tu ne vidim problem,opet smo stali da sacekamo ostale,i nastavili svi zajedno dalje.

 

dado nemoj pogresno da me shvatis i da se naljutis,ali bilo je receno gde se ide i gde se vozi.znao si u startu da imas vise km od svih nas,niko te nije terao da krenes ako ti nije odgovaralo.

a to sto si rekao " Dragan KOJI JE BIO LICNO POZVAN. Slazem se ja da si ti hteo tvoj krug ljudi i da vozate,ali onda batali maxi majice, forum i sve ostalo, kad se ne kaci javno voznja. Ima tu malo vise drugara koji bi vozali, koji su vozali i koji ce vozati i dalje u granicama svog a i konfora drugih ucesnika.

taj komentar nije na mestu,jer ako ti je to smetalo mogao si da kazes kad te je Dragan zvao da neces da ides i da ti smeta sto  voznja nije najavljena preko foruma,nego je privatno organizovana.a ne ovako ceo dan druzenje sve super i onda na kraju dana nas predstavis kao neke manijake koji prave haos na putu.

da nisam bio na voznji i da nisam licno video svojim ocima sve,da citam forum pomislio bi koji su ovo ludaci.

p.s. vidis da nas je gagi pratio i isao iza nas bez kocenja po krivinama,sto znaci da nismo jurcali,sto se i na snimku vidi.

pozdrav

Macak ,nema ljutnje. Ja sam izneo svoje misljenje,a ne laz. 

 

Prvi deo voznje do granice nema snimka,tu je bilo vecina onog sto sam napisao. Ovaj snimak od Lo-Va ima deo gde prvi vozi 140km/h,a Gagi koji obilazi i snima kolonu i do 160km/h. Taj tempo i grupu nisam pratio, tu deonicu vozio sam sa jos jednim momkom. 

 

Nole ,hvala za cekanje. 

 

A sto se drugog pitanja tice, voznja u svom krugu ljudi je ok, bilo je i takvih slucajeva,ali niko od 'nas' sa viber grupe MSC nije ocekivao da ce 'osvanuti ' tema MAKSI voznja na forumu,koja je inkognito organizovana. To NAM je zasmetalo i nas par je to i iskazalo. 

 

Na kraju, ni na kog se ne ljutim,bilo je dobre zezancije i dobrih deonica za voznju. Maksi pozdrav! :takoje:

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Da podjelim mali videić... sklepan telefonom... a snimljen oko manastira Lovnica... 30.4.2018.

 

 

 

 

Kvalitet nije neki jer je sa keš videa sa telefona... 4k snimak u pripremi... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Svrljig
  • Motocikl: Suzuki Burgman AN400 K7

Dragi drugari, pozdrav svima, drago mi je što se još nekom sviđa taj deo Bosne. Ja sam bio poslom u Šekovićima prošle godine i baš su mi ostale lepe slike u glavi. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja