Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem ENDURO do 1500e!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda CBR 900RR

Naslov sve kaze, odlucio sam da predjem na enduro pa sam u te svrhe prodao svog CBRa, platio bih do 1500e, naravno odmah sve u kesu, samo motori u ocuvanom stanju, pozeljno od vlasnika, do 650ccm, interesuju me sledeci tipovi: XT, DR, KLR,KLX i slicni modeli, NE ZANIMAJU me enduro motori sa oklopima tipa : KLE, Transalp i slicni. Neophodno mi je da motor ima elektronsko paljenje jer mi kurblanje nikako ne ide.

 

Ponude moze na pp ili na broj 0643575868

Moze Whatsapp, Viber, sms, itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda CBR 900RR

Svi drugari mi voze enduro,i cesto idu da voze offroad,i onda sam ja ostao usamljen u voznjama, a jako retko sam ga i vozio,vise mi nije bilo isplativo da registrujem i onda sam resio da predjem na nesto ekonomicnije i da i ja probam malo offroad.

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Pazi, koji god da je razlog, volim da vidim takvu pricu, jer mahom ljudi koji voze R ili uznapreduju do R-a ne priznaju nista ispod u motor.

Ali, eto, izuzetka. Dobrodosao, mislim da ces otkriti jednu potpuno novu, divnu dimenziju motociklizma. Ja sam motore bez krampona prestao da racunam u motore :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda CBR 900RR

Samo nisam znao da ih je ovako tesko naci,u oglasima nema skoro nista,bas slaba ponuda. Hvala na dobrodoslici

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Grocka
  • Motocikl: Yamaha XJ900S Diverzija

Izgleda da je interesovanje veliko :)
To se može primetiti i po oglasima.. Koliko primećujem, cene uglavnom rastu generalno gledano, offroad makine dobijaju na vrednosti. Koliko sam zaključio iz razgovora sa par članova foruma, jako je teško pronaći kvalitetan, odnosno kolilo toliko očuvan primerak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Gledao sam po oglasima. Kod nas slabo ima klase 250 ccm 4t. Ja bih bas rado kupio klr250 ali ga nema uopste, ima u ponudi samo ovaj od 650, mislim ok je i on, al ovaj od 250 je tako lep,lagan,ma predivan motor.. i rega mu je dzaba.. buduci da bi mi to bio drugi motor,samo za Off,to je bitna stavka.

Kojih modela ima jos od 4t do 250ccm? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Da ne živim u ovoj tepsiji od Vojvodine, ne bih nikada ni prelazio sa endura. To mi je najlepši period vožnje motora, kada smo bazali po FG i blatnjavili se. Obzirom da su se takva dešavanja organizovala samo par puta godišnje, enduro mi se nije isplatio po drumu pa sam zato i prešao na drumske motocikle. Ne isključuje se mogućnost da se jednom vratim na enduro. Jednom enduraš - uvek enduraš (makar i u srcu)... :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: sport i commuting
3 hours ago, Astral said:

Gledao sam po oglasima. Kod nas slabo ima klase 250 ccm 4t. Ja bih bas rado kupio klr250 ali ga nema uopste, ima u ponudi samo ovaj od 650, mislim ok je i on, al ovaj od 250 je tako lep,lagan,ma predivan motor.. i rega mu je dzaba.. buduci da bi mi to bio drugi motor,samo za Off,to je bitna stavka.

Kojih modela ima jos od 4t do 250ccm? 

U Evropi su se prodavale još i Honde XL i NX i Yamahe XT ali kod nas su baš retke. Mislim da je pre nekoliko godina na Sajmu bila izložena i Yamaha WR 250 ali sumnjam da je neka prodata u Srbiji. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja