Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc oko kupovine gume

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Potrebna mi je pomoc oko kupovine zadnje gume u dimenziji 130 80 17

Vec dva dana preturam internet i okrecem telefone i ne mogu naci nista na stanju od sledecih modela Mitas e09 dakar, Michelin t63, K60 Scout, TKC 80. Uglavnom nemaju na stanju i ceka se od 10 do 40 dana za sledecu isporuku guma i pitanje je koji modeli ce stizati.

Placam cashom, imam solidan budzet i ne trazim socijalnu varijantu ali eto u zemlji Srbiji je izgleda tesko naci moto gumu u standardnim dimenzijama na pocetku sezone.

Potrebna mi je pomoc ako neko zna neku alternativu za ove gume kod drugih proizvodjaca (Dunlop, Pireli...) ili zna za neku prodavnicu koju sam mozda prevideo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Honda dominator 650

Bukvalno imam isti problem, slaba je ponuda gume, pogotovo u dimenziji 120/90-17 , naso sam kod nekog lika iz sente cini mi se set k60 scout za 135e s tim sto set nosi oznaku silika  (serija radjena za hladno vreme i kisu) kucaj na netu motodelovi.com i videces ako te zanimaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Uspeo sam jedva nekako naci TKC80 130 80 17 i to zadnji iz zaliha Motoboxa. Cena standardno jaka za Conti ali ovaj put nisam mogao da biram. Ostala im je jos jedna u dimenziji 120 90 17 a cena je oko 13.000 din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Honda dominator 650

Narucio sam i montirao mitas e-07 gume na dominga,  za sad sam veoma zadovoljan, ipak sam uzeo zadnju gumu u dimenziji 130/90-17. Gume sam narucio  iz Kragujevca ( kontakt  bakidoo.com) cena 14500 rsd sa dostavom... 

DSC_0062.JPG

DSC_0061.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova

Pozdrav,da ne otvaram novu temu, hocu da uzmem Mischelin ac10 zadnju za yamahu dt 125, e sad dvoumim se koju dimenziju da uzmem 120/90 ili 110/100 r18 sta mi predlazete

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja