Jump to content

Moto Zajednica

03. MotoGp, COTA Texas 2018

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5750 postova
4 minutes ago, hard_rock said:

offtopic

 

Hoce jednom za Markeza pricati kako je imao najbolji "bolid" i slabu konkurenciju, kao za Sumahera na primer? :jee:

Pa to je bila prica za njegovu drugu sezonu ujedno i najdominantniju kada je imao 10/10.

 

Tada se pricalo da honda zbog menjaca daje prednost. Sa druge strane imali smo i dve sezone u kojima honda definitivno nije bila najbolji motor a on je ipak uzimao titule tako da....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda
pre 11 minuta, Djeneral je napisao:

Šta rade? Kazne ga kao što bi kaznili i bilo kog drugog vozača? Martin je prošle godine dobio kaznu 12 mesta zbog slične stvari...pa ne vidim baš da jadni MM nije zaslužio i više od ovoga. A ne vidim ni to famozno ponižavanje...

Odličan vozač na najboljem motoru...imali smo već takvih a da ne idemo predaleko, hajd samo od Duana...pa Rosi....pa Stoner tu jednu sezonu na Dukatiju pa posle na Hondi i sada Markez. Dakle, nije on ništa dominantniji nego što su oni bili ranije.

Uostalom, Dovi ga je odrao u Kataru. U Argentini je stanje staze bilo takvo da se neretko nađe vozač koji i po sekund vozi brže krugove od ostalih....jedino ako je ovo prva sezona u kojoj pratimo trke pa da kažemo da se nikada tako nešto nije desilo. A na ovoj stazi činjenica da je najuspešniji. Ali ponižavanje nigde još nisam primetio...osim što ponižava samog sebe sa debilnim ponašanjem...nastranu što je fantastičan vozač.

Covek koji je brzi od svih vozaca na trc sekundu po krugu  u moto gp kategoriji 2018 godine blamira sve vozace,timove,konstruktore..... a ti to zovi kako kog hoces..... neretko nadje vozac,najuspesniji, srecniji nego ostali, i nemoj da trasis utehu u istoriji....ja kazem za ovu godinu, Solidni bili u Kataru, otisli na test,popravili sve sto je trebalo i sad krenuli da blamiraju ostale. Mozda ce ti biti jasnije veceras posle trke

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Vidi se da voziš Hondu... Ne daj Bože da imaš para za neki Dukati... :lol::lol::lol:

Biti dobar vozač ne znači biti i čovjek, niti normalan... 
Markez je debilčina koja je u svoje dvije trke ove sezone izgubio naklonost mnogih...

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 1
  • Haha 2
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
4 minutes ago, GuMi5 said:

Vidi se da voziš Hondu... Ne daj Bože da imaš para za neki Dukati... :lol::lol::lol:

Biti dobar vozač ne znači biti i čovjek, niti normalan... 
Markez je debilčina koja je u svoje dvije trke ove sezone izgubio naklonost mnogih...

Meni juce kad je odgovorio u vezi incidenta.

 

Prvo je poceo kao kisa oko Nisa, znaci kao imamo dobar ritam, zadovoljni smo, fanovi ovo ono...i onda kao nisam ga video, izvinio sam se , moja krivica al jbg, imamo dobar ritam bla bla...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: :/
pre 13 minuta, Nikola Honda 954 je napisao:

Solidni bili u Kataru, otisli na test,popravili sve sto je trebalo i sad krenuli da blamiraju ostale. Mozda ce ti biti jasnije veceras posle trke

Honda je bila odlična u Katru, a ove dve staze joj leže, pa ne znam šta su to popravili na testu.

 

A ponižavanje i blamiranje su jako neumesni opisi u ovom sportu. To se kaže, brži je. Ipak bi ovo trebao da je džentlmenski sport, ili je tako samo u BSBu

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda
pre 20 minuta, GuMi5 je napisao:

Vidi se da voziš Hondu... Ne daj Bože da imaš para za neki Dukati... :lol::lol::lol:

Biti dobar vozač ne znači biti i čovjek, niti normalan... 
Markez je debilčina koja je u svoje dvije trke ove sezone izgubio naklonost mnogih...

Kad bi dosao malo u veci grad kao sto je moj Beograd video bi da nije isto kao kod tebe... Ja eto vozim Hondu, to je motor za stazu, to nije merilo koliko imam novca i da nemam para za Ducati. Nije ovde isto kao kod tebe gde je merilo bogatsva stala,njiva i sta ti je u garazi...

  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda
pre 7 minuta, realnost je napisao:

Honda je bila odlična u Katru, a ove dve staze joj leže, pa ne znam šta su to popravili na testu.

 

A ponižavanje i blamiranje su jako neumesni opisi u ovom sportu. To se kaže, brži je. Ipak bi ovo trebao da je džentlmenski sport, ili je tako samo u BSBu

Dzentlemenski sport....... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1024 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1
pre 6 minuta, Nikola Honda 954 je napisao:

Kad bi dosao malo u veci grad kao sto je moj Beograd video bi da nije isto kao kod tebe... Ja eto vozim Hondu, to je motor za stazu, to nije merilo koliko imam novca i da nemam para za Ducati. Nije ovde isto kao kod tebe gde je merilo bogatsva stala,njiva i sta ti je u garazi...

Evo usraću se u spostvene mokasine :lol3:

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 7
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

:lol::lol::lol::lol::lol:

Evo sjedim pred štalom, upravo namirio stoku, donjela domaćica kafu, gledam apenca četvorku zelenog ofucanog bez sajle kvačila koji stoji u 'ladovini. Kasnije ću sa Petrom Markovim s'brda na 'ladnu pivu u seosku zadrugu. Ima i kafana pored ali piva trostruko skuplja pa ne idemo, šupak... Gledaćemo GP krajem oka, kroz ogradu kafane...

Znam da nije kao u tvome Beogradu @Nikola Honda 954, ali jbg, i mi seljaci moramo da živimo...

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 6
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda
pre 6 minuta, GuMi5 je napisao:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Evo sjedim pred štalom, upravo namirio stoku, donjela domaćica kafu, gledam apenca četvorku zelenog ofucanog bez sajle kvačila koji stoji u 'ladovini. Kasnije ću sa Petrom Markovim s'brda na 'ladnu pivu u seosku zadrugu. Ima i kafana pored ali piva trostruko skuplja pa ne idemo, šupak... Gledaćemo GP krajem oka, kroz ogradu kafane...

Znam da nije kao u tvome Beogradu @Nikola Honda 954, ali jbg, i mi seljaci moramo da živimo...

I zmaja da jases, nemoj njega da zaboravis

 

pre 7 minuta, GuMi5 je napisao:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Evo sjedim pred štalom, upravo namirio stoku, donjela domaćica kafu, gledam apenca četvorku zelenog ofucanog bez sajle kvačila koji stoji u 'ladovini. Kasnije ću sa Petrom Markovim s'brda na 'ladnu pivu u seosku zadrugu. Ima i kafana pored ali piva trostruko skuplja pa ne idemo, šupak... Gledaćemo GP krajem oka, kroz ogradu kafane...

Znam da nije kao u tvome Beogradu @Nikola Honda 954, ali jbg, i mi seljaci moramo da živimo...

I zmaja da jases ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Zasto mi se cini da si u tvoj Beograd dosao ti ili eventualno tvoji roditelji. Uglavnom je to tip ljudi koji ga svojata, a sem BGa video 2 sela. (Imam primer takvih u familiji, misle da su duze u BGu nego Kalemegdan jbt)

Ali je Honda najbolji motor a Golf najboljo auto. 

  • Haha 6
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

A ti kolega @GuMi5, ako treba nesto javi se. Radim Monosem, Sulky, Jacto, Eurotechnic. Znaci imam sve sto ide iza traktora, plus repro materijal! :jee:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

I dalje ne kontam o cemu kolega to drobi...osim da je Honda motor za stazu. Pa to i ja kazem, posto je Honda jedini motor za stazu a MM vozi, jelte Hondu, onda logicno da ih dere ko Musa jarca.

I ne sumnjam da ce MM pobediti...osim ako ne ljosne u 9. krivini. Ipak je ovo "njegova" staza. 

Ali za blamiranje ostalih i dalje ne kontam. Nije pobedio u prvoj, a nije pobedio ni u drugoj trci. Nije ni uzeo pol pozicije. Bes mi mater, ne gledamo mi izgleda iste trke.

A mozda kolega nije samo dobro napisao...ne blamira MM ostale vozace, nego blamira sebe :)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ne znam cemu toliki napadi na coveka koji je esencija talenta, fizicke spreme i posvecenosti samo jednoj stvari u zivotu? Imamo veliku srecu da gledamo takvog vozaca! U motogp postoje dve lige, u jednoj je samo Markez, u drugoj su svi ostali!  Kad si toliko brzi od svih, naravno da dolazi do problema, ali ne mislim da je to Markezov problem. Ili da postave ogranicenje brzine i pune i isprekidane linije i nase vrzinare pa da se kaznjava svaka agresivna voznja... Zamisli, neko vozi agresivno u motogp!? Svasta.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Zbunjen 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4881 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
5 minutes ago, Fredi said:

Voleo bih da vidim tu njegovu brzinu na Yamahi ili Suzukiju.

Pa video si Maverika, ne vidim zašto MM ne bi bio isti ili brži, ako si na to mislio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja