Jump to content

Moto Zajednica

Moto oprema Thor

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

Ono shto sam ja gledao od Thor-a su rukavice.

Jako kvalitetne i udobne.

Da napomenem da sam gledao plitke.

Mislim da im je cena jako pristupachna i da se za te pare dobije jako kvalitetna i dugotrajna oprema.

Ortak ima njihovu kornjachu i rukavice vecc 3 godine i nishta im se ne deshava.

Ne gubi boju, ne "linja" se itd itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Ruski Krstur
  • Motocikl: U potrazi

Malo da osvezimo temu. Planiram uzeti Thor cizme, dosta su povoljne(100-110e) a izgledaju OK. Ima li neko da kaze po koju o ovim cizmama?:staa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Ruski Krstur
  • Motocikl: U potrazi

Otiso kod prodavca sa kojim se znam i privatno i rekao mi da su dosta krute i da ih ne preporucuje...na kraju sam odusto i uzeo Gaerne GRW

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V

Pitao si za Thor koji pravi gotovo iskljucivo MX opremu, ovo su koliko vidim racing cizme. Nije uporedivo, naravno ni sto se tice udobnosti ali ni zastite...

U odnosu na Fox i O-Neal koje sam probao (za druge ne znam) Thor su daleko udobnije. Provedem u njima ceo dan bez problema, daleko od toga da su za neku setnju ali je zato nivo zastite kao skijaske pancerice, dakle bulletproof.

I da, u njima sam i leti i zimi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Ruski Krstur
  • Motocikl: U potrazi



Pitao si za Thor koji pravi gotovo iskljucivo MX opremu, ovo su koliko vidim racing cizme. Nije uporedivo, naravno ni sto se tice udobnosti ali ni zastite...
U odnosu na Fox i O-Neal koje sam probao (za druge ne znam) Thor su daleko udobnije. Provedem u njima ceo dan bez problema, daleko od toga da su za neku setnju ali je zato nivo zastite kao skijaske pancerice, dakle bulletproof.
I da, u njima sam i leti i zimi.


Sve tacno.
Aj da objasnim malo bolje moj komentar... Kad sam krenuo da trazim cizme, na prvom mestu mi je bila zastita zgloba pa sam mislio sam da su MX, Enduro cizme najbolje. I tako sam naisao na Thor cizme. Otisao kod lika koji prodaje, kaze nisu udobne a i kvalitet im nije neki. Za malo vise para mi ponudio AlpineStar tech3 za koje kazu da moze i da se hoda u njima. Probao i video da ne mogu hodati normalno i odustao od Enduro cizama...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

imam thor spectrum rukavice, kratke, najjeftinije...vozim ih 2 godine, i jedina stvar koja im se desila da su one gumirane "tackice" sa vrhova prstiju se skinule...one sto sluze da rukavice imaju bolji grip na poluge kocnice i kvacila...sem toga, i dalje su kao nove...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja