Jump to content

Moto Zajednica

Ad hoc vikend vožnja

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 355 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Liberty 150 - Beverly 250ie - Majesty 400


zdravo, nije grupna voznja vec solo..

za one koji su blizu prokuplja mislim da je ovo zanimljiva ruta od nekih 70km , prokuplje-beli kamen(gde je opservatorija) zitni potok-zitoradja-prokuplje, od toga je nekih ~5 km malo losijeg asvalta ostalo je kao na snimku..

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

Nedelja 09.05. Veoma povoljni uslovi za vožnju i druženje
Kako sa drugarima raspravljasmo, neki plan za vožnju je skupljanje u bgd- na dogovorenom mestu dalje vožnja:

Titel, Šajlaš, Futog - skelom preko Dunava u Beočin, dalje ka Vrdniku, gde bi pravili veću pauzu, klopa, osvemenje i povrstak kućama u surovu realnost

Kako smo grupno svi iz različitih mesta u SRB određeno je mesto sastajanja bgd odakle krećemo u vožnju

Ko je vozio ovim delom, može dati savet,sugestiju o putu i destinacijama, šta obići, posetiti, gde dobro klopati, takođe, društvo je dobrodošlo za vožnje u uooznavanja

Ukoliko bude zainteresovsnih, neka ostave svoj br. kako bi ih ubacio u Viber grupu zbog lakše komunikacije i realizacije same vožnje u nedelju

Veliki pozdrav!


Screenshot_20210506_125629_com.google.android_apps_maps.thumb.jpg.b209f1dad7cd8ef6d5319d075ba1b823.jpg

 


Poslato sa FIG-LX1 pomoću Tapatoka

Promenio član DarkoČa
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Honda NC 700X
Nedelja 09.05. Veoma povoljni uslovi za vožnju i druženje
Kako sa drugarima raspravljasmo, neki plan za vožnju je skupljanje u bgd- na dogovorenom mestu dalje vožnja:

Titel, Šajlaš, Futog - skelom preko Dunava u Beočin, dalje ka Vrdniku, gde bi pravili veću pauzu, klopa, osvemenje i povrstak kućama u surovu realnost

Kako smo grupno svi iz različitih mesta u SRB određeno je mesto sastajanja bgd odakle krećemo u vožnju

Ko je vozio ovim delom, može dati savet,sugestiju o putu i destinacijama, šta obići, posetiti, gde dobro klopati, takođe, društvo je dobrodošlo za vožnje u uooznavanja

Ukoliko bude zainteresovsnih, neka ostave svoj br. kako bi ih ubacio u Viber grupu zbog lakše komunikacije i realizacije same vožnje u nedelju

Veliki pozdrav!

Screenshot_20210506_125629_com.google.android_apps_maps.thumb.jpg.b209f1dad7cd8ef6d5319d075ba1b823.jpg
 

Poslato sa FIG-LX1 pomoću Tapatoka

Samo da Vam predložim da se na Frušku Goru penjete preko Rakovca. Prolazite pored rakovačkog manastira i pećine Beli majdan, a put je jako lep pogotovo u završnoj fazi penjanja na greben. Kada se popnete na greben bićete na raskrsnici sa koje put vodi ka Vrdniku.

Pozdrav i uživajte u vožnji!


Sent from my iPad using Tapatalk
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Cb500

Skela vam iz Futoga ide na pola sata a iz Beocina na pun sat. Ako vam pobegne ispred nosa produzite u Begec i predjete skelom u Banostor, ta skela nema red voznje, nego ide kako se napuni.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A
Skela vam iz Futoga ide na pola sata a iz Beocina na pun sat. Ako vam pobegne ispred nosa produzite u Begec i predjete skelom u Banostor, ta skela nema red voznje, nego ide kako se napuni.
Hvala na obaveštenju, svakako treba znati tu informaciju

Poslato sa FIG-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Ja bih savetovao da izbegnete skele. Prvo put od NS do Futoga je vrlo nezanimljiv i spor jer se sve vreme ide kroz naselje. Osim toga ako zakasnite na skelu gubite dosta vremena. Put sa sremske strane je puno atraktivniji za vožnju i ne zavisite od skeledžija. Dakle, kada se dođe u NS produži se na most Slobode u Sr. Kamenicu, Ledince i u Rakovcu se skreće levo prema Vrdniku kako vam je savetovao i Lada68...

Ako budem u NS možda vam se i ja pridružim u jednom delu...:takoje:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 5 minuta, ZoraNS je napisao:

Ja bih savetovao da izbegnete skele. Prvo put od NS do Futoga je vrlo nezanimljiv i spor jer se sve vreme ide kroz naselje. Osim toga ako zakasnite na skelu gubite dosta vremena. Put sa sremske strane je puno atraktivniji za vožnju i ne zavisite od skeledžija. Dakle, kada se dođe u NS produži se na most Slobode u Sr. Kamenicu, Ledince i u Rakovcu se skreće levo prema Vrdniku kako vam je savetovao i Lada68...

Ako budem u NS možda vam se i ja pridružim u jednom delu...:takoje:

И ја то Дару причам, да не буде она "Ај плови лађа, потопи се грађа...", ал' џаба причати.:)

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A
И ја то Дару причам, да не буде она "Ај плови лађа, потопи се грађа...", ал' џаба причати.
Xaxaxaxax

Poslato sa FIG-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Što se tiče klope ima jedan u jako zanimljivom ambijentu u Maloj Remeti nedaleko od Vrdnika (9 km), a i klopa je dobra. Na cca 100 m od restorana je i manastir Mala Remeta pa možete i njega obići...

 

AF1QipOyQpj878-ZLqUlCpPtJ6gJU4L-se_qtcCF
GOO.GL

★★★★★ · Restaurant · Mala Remeta

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Honda NC 700X
Ja bih savetovao da izbegnete skele. Prvo put od NS do Futoga je vrlo nezanimljiv i spor jer se sve vreme ide kroz naselje. Osim toga ako zakasnite na skelu gubite dosta vremena. Put sa sremske strane je puno atraktivniji za vožnju i ne zavisite od skeledžija. Dakle, kada se dođe u NS produži se na most Slobode u Sr. Kamenicu, Ledince i u Rakovcu se skreće levo prema Vrdniku kako vam je savetovao i Lada68...
Ako budem u NS možda vam se i ja pridružim u jednom delu...:takoje:

A ako baš imate vremena možete i da produžite uz Dunav do iza Banoštora i da se preko Sviloša popnete na greben i onda lagano do skretanja za Vrdnik. Taj put može da ima deonica sa malo lošijim asfaltom, ali je deonica jako lepa.


Za klopu predlažem Fruškogorsku lugarnicu u Maloj Remeti


Sent from my iPhone using TapatalkPNG image.png
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Honda NC 700X
Što se tiče klope ima jedan u jako zanimljivom ambijentu u Maloj Remeti nedaleko od Vrdnika (9 km), a i klopa je dobra. Na cca 100 m od restorana je i manastir Mala Remeta pa možete i njega obići...
 
AF1QipOyQpj878-ZLqUlCpPtJ6gJU4L-se_qtcCFCvEK=w256-h256-k-no-p GOO.GL
★★★★★ · Restaurant · Mala Remeta  

Vidim ja da nas dva imamo slična razmišljanja...


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

Vidim ja da nas dva imamo slična razmišljanja...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uvek bilo: gde vidiš bajkere i kamiondžije, u tu kafanu svraćaj da klopaš

Poslato sa FIG-LX1 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ...Honda Transalp XL 700,Honda Africa Twin
Nedelja 09.05. Veoma povoljni uslovi za vožnju i druženje
Kako sa drugarima raspravljasmo, neki plan za vožnju je skupljanje u bgd- na dogovorenom mestu dalje vožnja:

Titel, Šajlaš, Futog - skelom preko Dunava u Beočin, dalje ka Vrdniku, gde bi pravili veću pauzu, klopa, osvemenje i povrstak kućama u surovu realnost

Kako smo grupno svi iz različitih mesta u SRB određeno je mesto sastajanja bgd odakle krećemo u vožnju

Ko je vozio ovim delom, može dati savet,sugestiju o putu i destinacijama, šta obići, posetiti, gde dobro klopati, takođe, društvo je dobrodošlo za vožnje u uooznavanja

Ukoliko bude zainteresovsnih, neka ostave svoj br. kako bi ih ubacio u Viber grupu zbog lakše komunikacije i realizacije same vožnje u nedelju

Veliki pozdrav!

Screenshot_20210506_125629_com.google.android_apps_maps.thumb.jpg.b209f1dad7cd8ef6d5319d075ba1b823.jpg
 

Poslato sa FIG-LX1 pomoću Tapatoka
Odakle se kreće iz Bg, ja ću doći da vas pozdravim i poželim srećan put jer se još uvek oporavljam od upale pluća, još uvek nemam snage za celodnevno putovanje

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW
Što se tiče klope ima jedan u jako zanimljivom ambijentu u Maloj Remeti nedaleko od Vrdnika (9 km), a i klopa je dobra. Na cca 100 m od restorana je i manastir Mala Remeta pa možete i njega obići...
 
AF1QipOyQpj878-ZLqUlCpPtJ6gJU4L-se_qtcCFCvEK=w256-h256-k-no-p GOO.GL
★★★★★ · Restaurant · Mala Remeta  
Bio...
Potpisujem klopu...
Doduše pre 4 godine..

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A
Pre 9 sati, Bob Rock70 je napisao:

Odakle se kreće iz Bg, ja ću doći da vas pozdravim i poželim srećan put jer se još uvek oporavljam od upale pluća, još uvek nemam snage za celodnevno putovanjeemoji16.png

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
 

Još uvek dogovaramo mesto, obavestiću, brz oporavak kolega, veliki pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ...Honda Transalp XL 700,Honda Africa Twin
Još uvek dogovaramo mesto, obavestiću, brz oporavak kolega, veliki pozdrav
Hvala i pozdrav

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Predlog za klopu, u Vrdniku prekoputa bazena Fruškogorski jelen.

A za rutu preko Sviloša pa grebenom, deo puta od mitrovačke raskrsnice do vrdničke raskrsnice (Zmajevca) je sačuvaj me bože, izbeći. Penjanje Rakovac - Zmajevac je perverzija. Za Bg predlog ako nije žurba, iz Vrdnika se vratite na greben i ispeglate do Banstola, i onda starim putem (Indjija, Pazove) za Bg.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Honda NC 700X
Predlog za klopu, u Vrdniku prekoputa bazena Fruškogorski jelen.

A za rutu preko Sviloša pa grebenom, deo puta od mitrovačke raskrsnice do vrdničke raskrsnice (Zmajevca) je sačuvaj me bože, izbeći. Penjanje Rakovac - Zmajevac je perverzija. Za Bg predlog ako nije žurba, iz Vrdnika se vratite na greben i ispeglate do Banstola, i onda starim putem (Indjija, Pazove) za Bg.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk



Mislio sam da je taj deo puta bar malo sredjen, nisam se vozio tuda od prošle jeseni. Onda ga svakako treba uzbeći...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
10 minutes ago, nafetS said:

A za rutu preko Sviloša pa grebenom, deo puta od mitrovačke raskrsnice do vrdničke raskrsnice (Zmajevca) je sačuvaj me bože, izbeći.

Jao dobro si me podsetio, jeste, prošle godine sam prošao. Užas je bio put. To Rakovac - Zmajevac je još neko naveo kao najbolju varijantu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja