Jump to content

Moto Zajednica

Ad hoc vikend vožnja

Recommended Posts

  • Drug član, 1539 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
4 hours ago, Vuleta said:

Kako i kuda, daj neku smernicu za malo off-a

Iz Mačvankog Prnjavora skreneš ka manastiru Čokešina. Od manastira kreću dva makadamska puta, jedan sa samog manastirskog parkinga (nisam išao njim) a drugi malo pre skretanja za parking i na njegovom početku postoji nešto poput velike drvene kapije koja označava ulaz. Odatle više nisam video asfalt sve dok nisam sišao sa Cera.

 

Nadalje sve zavisi od tvog raspoloženja i guma na motoru. Zavlačio sam se poprilično svuda, nailazio sam na dosta račvanja, slepih puteva ili puteva koji su se na kraju jednostavno pretvarali u planinarsku stazu. Neka ti kao smernica bude put 323 ali samo kao smernica jer nekolicina "puteva" na kojima sam bio i ne postoji na mapama.

 

Capture2.thumb.PNG.176b3ed91a59d713f7e1fe1511663b9f.PNG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Pih, ja danas hteo da idem u voznju ali je drugar nesto odustao. Doduse imao sam vremena da se reorganizujem ako je neko isto hteo negde ali nije hteo sam....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11
Pre 3 sati, yogibear je napisao:

Iz Mačvankog Prnjavora skreneš ka manastiru Čokešina. Od manastira kreću dva makadamska puta, jedan sa samog manastirskog parkinga (nisam išao njim) a drugi malo pre skretanja za parking i na njegovom početku postoji nešto poput velike drvene kapije koja označava ulaz. Odatle više nisam video asfalt sve dok nisam sišao sa Cera.

 

Nadalje sve zavisi od tvog raspoloženja i guma na motoru. Zavlačio sam se poprilično svuda, nailazio sam na dosta račvanja, slepih puteva ili puteva koji su se na kraju jednostavno pretvarali u planinarsku stazu. Neka ti kao smernica bude put 323 ali samo kao smernica jer nekolicina "puteva" na kojima sam bio i ne postoji na mapama.

 

Capture2.thumb.PNG.176b3ed91a59d713f7e1fe1511663b9f.PNG

Hvala puno na odgovoru, mora se probati:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 622 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: mali Versys prodat, u potrazi za sledecim

@Marek1987  Preko Mionice i Bogdanovica brda ti je bezbedniji put i kvalitetniji asfalt, ali je meni nesto drazi put preko Podbukova i Kaone do Divcibara. Lepse su mi i tecnije krivine zajedno sa pogledom na klisuru reke Gradac, mada je put zbog kamenoloma u podnozju Podbukova propao pa je pun krpljenja i ulegnuca. Ako ti ne smeta par km voznje kao na podivljalom biku, preporucio bih ti njega. Cim prodjes taj kamenolom krece uzivanje, tj. penjanje uz "planinu" i krivine.

Sa te strane, prakticno kada vec izadjes na Divcibare, ti je i poznati vidikovac na kome svako zastane da uziva u pogledu i gde se ProMaster redovno fotografise. Par km je udaljen od centra Divcibara tako da nije daleko ni kada dolazis sa Bogdanovica brda, ali eto, da napomenem.

 

U sustini, krug oko Divcibara ti je kratak tako da bih ti ja preporucio da ne ides na Mionicu vec da dodjes do Valjeva, pa odatle da izaberes penjanje jednom stranom, a povratak drugom.

 

Iz jucerasnje kratke voznje do Podbukova

 

Podbukovi_uzbrdo.jpg

Podbukovi_nizbrdo.jpg

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bila Honda NC700X, sada samo na 4 tocka
On 21.10.2019. at 19:13, saxomofon je napisao:

Nazalost, nismo je fotografisali, jer smo bili fokusirani da joj pomognemo, ali mi verujte da je bilo predivno crno stene, sa belom prugom duz stomaka.

 

 

Mali update - Bajkerka je ziva i raste punom parom. Dobili smo fotke, zaposleni u azilu su nam se javili. Nazalost, otkrili su da je slepa...uzrok ne znamo.

 

1.thumb.jpg.bfc4e19c054cda3028adef9ff4aaa308.jpg

 

2.thumb.jpg.734c3aa2a70f286999ce972c92250208.jpg

 

Iako su joj dali ime Sena, za nas ce uvek biti Bajkerka Tufnica, mali veliki borac!!!

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja