Jump to content

Moto Zajednica

Cene goriva u Srbiji

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2825 postova
Pre 7 sati, BanditVA je napisao:

""U prosečnoj maloprodajnoj ceni benzina od 143,9 dinara državi pripada 79,94""

Ova sad na brzaka izguglah kada je cena bila 143.9, a htedoh da kažem da država po litru uzme sebi više od 50%.. Pa brate, što je mnogo, mnogo je.. Info za one koji ne znaju.. Na cenu goriva se dodaje akciza pa na taj zajednički iznos se računa pdv, što znači da država nama uzima pdv na akcizu, što nema nige u svetu!

jes država ti uzme pa ti vrati sa dobrim putevima,novim domovima zdavlja-ja zakazao kod opšte prakse tek za 16 dana-nema mesta,dobrom televizijom od koje može svašta da se nauči,pravosudjem od danas do večnosti ,porezom na imovinu u novom sadu 8 kilometra od centra ulica bez kanalizacije,asfalta,divlji vodovod,djubretari nece da udju-prva poreska zona kao u pešačkoj zoni u centru.......................mi plaćamo debili nas vode,a poznato je da debil uvek hoće da zajebe a koga pa nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2825 postova
Pre 3 sati, doktor je napisao:

Lukoil pumpe su franšizne, tj. prebacili su na vlasnike pumpi da se bave (drugim rečima da se oni ne jebavaju, a da im ostane isto love) prodajom, nabavkom, radnicima i sve ostalo, a da prodaju sve kao i pre jer si u obavezi da sve nabavljas preko njih i da postujes odredbe franšize.

Znam jer mi je drugar vlasnik jedne Lukoil pumpe u Kraljevu, a tu se zatekao kao bivši radnik.

kod nas je i mekdonalds postao franšiza ,a je se zjb pa prošle godine 2  puta dobio nejestivi big mek.

u sve sam sumnjao al u norme mc dnlds nisam jer sam ga jeo na nekolko kontinenata i svugde je isti,al ovi u novom sadu u centru i bigu su mi podvalili

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1016 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Meni je sestra rekla da su u Francuskoj jedne godine povećali cenu goriva za tipa 10 centi pa je morala putovati tri sata do posla, a traje inače pola sata, pošto su kamiondžije blokirale sve ulaze i izlaze iz Pariza dok se ne vrati cena na staro. Naravno vraćeno istog dana. Ne vidim zašto bojkot cena goriva na način da na dva dana svi da ne voze, ne bi uspeo?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Beograd bar nije tesko blokirati za deset minuta,u isto vreme par velikih raskrsnica poprece (zamisli,svi se pokvare u isto vreme) laka teretna vozila i eto kolapsa a to nece proci neopazeno.

Samo kod nas postoji jedan problem,niko ne radi za narod pa ni sam narod.

Nego koliko je benzin na pumpi gde sipaju "ovi iz vlade",nekih 65-70 din.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Da, nije teško blokirati neki grad, ali ljudi sve više prepuštaju ˝nekom drugom˝ da se oko toga bakće. Koliko ima onih koji kažu da treba da se protestvuje, a onda ne može da dođe na protest jer ne može da izađe sa posla, mora njivu da obrađuje, mora decu da čuva, mora tetki lek da odnese... ;) 

Pa nisu bili u stanju da izađu svi na izbore kada smo stvarno nešto mogli da biramo i da izaberemo, a ne da će sada nešto da se organizuje i promeni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Neće poskupteti, još će i pojeftiniti!, kad su dolazili na vlast, uveravali su nas, da aki nafta na svetskoj berzi poskupi, oni će oboriti akcizu, kako narod nebi osetio poskupljenje. 

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Uzice
  • Motocikl: Suzuki GSF 600S
pre 5 minuta, BanditVA je napisao:

Moraju poceti da smisljaju neke drugacije glupe naslove posto rat u Siriji traje vise od 8 godina....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1650 postova
  • Motocikl: /

Da bi taj protest uspeo, pored obicnih gradjana treba i firme da se ukljuce jer od njih ide barem 70% prihoda.... Al njima ne smeta, oni imaju povracaj od jedno 40din po litri od akciza...

 

Inace nase pumpadzije nas deru bar za 15din vise na marzu u odnosu na region. 

 

Al ljudi sta vam je, kakvi protesti crni, stize 1.maj... Prasici... cevapi... rakija... svadbarski zvucnici... "Mile voli disko..."... cisterna piva... "ko to kaze, ko to laze..."... lokva povracke... kisela voda..... hrkkkk... 3maj... "sipaj za 500"... "sta 160din?? Ua lopoviii, aaaa, buuu, bandaaaa!!!!"... brm brm brmmmm...

 

Ma svaka cast onim Francuzima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
8 minutes ago, ser said:

Da bi taj protest uspeo, pored obicnih gradjana treba i firme da se ukljuce jer od njih ide barem 70% prihoda.... Al njima ne smeta, oni imaju povracaj od jedno 40din po litri od akciza...

 

Inace nase pumpadzije nas deru bar za 15din vise na marzu u odnosu na region. 

 

Al ljudi sta vam je, kakvi protesti crni, stize 1.maj... Prasici... cevapi... rakija... svadbarski zvucnici... "Mile voli disko..."... cisterna piva... "ko to kaze, ko to laze..."... lokva povracke... kisela voda..... hrkkkk... 3maj... "sipaj za 500"... "sta 160din?? Ua lopoviii, aaaa, buuu, bandaaaa!!!!"... brm brm brmmmm...

 

Ma svaka cast onim Francuzima!

 

13096170_1219796624727324_9098953116982184616_n.jpg

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Super 9
On 19.4.2018. at 1:49, Štef je napisao:

Meni je sestra rekla da su u Francuskoj jedne godine povećali cenu goriva za tipa 10 centi pa je morala putovati tri sata do posla, a traje inače pola sata, pošto su kamiondžije blokirale sve ulaze i izlaze iz Pariza dok se ne vrati cena na staro. Naravno vraćeno istog dana. Ne vidim zašto bojkot cena goriva na način da na dva dana svi da ne voze, ne bi uspeo?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 

Pre vise godina dok je bila marka, Nemci digli cene goriva za 5 pfeninga i nastao je haos - odmah vracene cene na staro. U Grckoj su malo podigli cene vode pre nekoliko godina - izbio rat na ulicama. 
Lepo bicikle pod noge i udri kada mozes i nije hitno.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Moj predlog. Rasirimo na svim drustvenim mrezama da dana tog i tog od 7 do 8, svi sednemo u kola izadjemo na ulice i na sred puta ugasimo kola na sat vremena. Navodno ostali smo bez goriva. Dovoljno je 100 automobila da u spicu napravi totalni kolaps, a verujem da bi ih bilo ne stotine nego hiljade. Svako moze da zrtvuje svojih sat vremena zarad toga. Ko ne moze bice obavesten i moci ce pre zaustavljnja da porani. To bi bilo upozorenje koje bi uzdrmalo sve. A drugo ko moze da te kazni sto ti je auto stao na sred gazele, mosta na adi ili na semaforu u nemanjinoj...

 

Sent from my LEX626 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1016 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Još samo da smo složni u svemu tome...

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6810 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Nece niko nikada da izadje dok ne dodje da bukvalno nema da sipa. Nas koji bi izasli bi milicija izmlatila i to ti je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1650 postova
  • Motocikl: /

Pa u tome je i poenta, da nas izmlati milicija...

Pa kad se prikaze na stranim televizijama da je milicija mlatila protestante zbog dranja koze sa ledja, e tek ce onda da se nesto promeni, ovako.... Dzabe sve....

 

Tako mi u Ritopeku, jebu nas 20god za vodovod... Mi blokirali deponiju, oni napravili put kroz Mirijevo...

Zimus, kao da blokiramo smederevac, oni u ustvari blokirali izlaz iz Ritopeka, blokirali sami sebe... Smejali nam se Sima i njegov adjutant dva dana, jos nas i podjebavao, pa i cela opstina i policija, a i ovi iz grada. Niko se od celnika nije pojavio, ni tv, ni novinari (bio samo clanak u internet izdanju blica)!

A da smo dovukli lepo one protiv tenkovske piramide, poredjali ih po sred smederevca, popalili vatre, naravno i ne prijavimo skup i nema prolaza za nikog...

I onda dodje zandarmerija da nas odvali od batina, pa se tu umesaju i Bolecani i Vincani (posto i oni imaju opasnih problema sa vodom), pa dodje vojska da nas juri smrkovima, pa dodje cnn, bbc, skandal "u Srbiji  tukli gradjane jer su trazili vodovod i vodu za pice".... E tad bi vec bila druga prica...

Kakvo  je ovo vreme doslo da se ja kao liberal zalazem za jedan dobar gradjanski rat.....  :jok:

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

O kakvim vi protestima pričate? Ovo je tema o poskupljenju goriva, koje svi mi koristimo, a ne kakvo nam je stanje u državi.. (o tome možete u drugoj temi ili drugom forumu)

Jednostavan bojkot od par dana i da vidiš kako bi smanjili cene! A ako nas ucene, tj spuste cenu za par dinara, onda zatvaranje ulica..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Nema od toga ništa, šta je prosečnom Srbinu najbitnije, da ima dobar auto i da može da ga vozi, prema tome za gorivo mora da bude para.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2018&mm=04&dd=21&nav_id=1384015

 

U Mađarskoj dizel 140 dinara, Bogu hvala živim 10km od granice! I hvala Orbanu za mađarsko državljanstvo!!!
(Vojvođanin, 21. april 2018 22:27)

# Link komentara

 

 

U Svedskoj litar goriva 14 svedskih kruna.U dinarima 158-160RSD.
Ko je ovde normalan, a ko lud? Strasno
(Alexander, 21. april 2018 21:50)

# Link komentara

 

 

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

272395456_imageproxy(11).thumb.jpeg.4555a1f24a80cd3309d103627601c2fa.jpeg

 

I dalje ćutimo?!? Ili sad smo u fazonu, huh dobro je da su ukinuli tehnički dva puta.. A gorivo? *ebo gorivo? 

Eee jadna nam majka kako nas vozaju.. Ja smatram da je ovo sa tehničkim bilo samo sklanjanje pažnje sa cene goriva..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja