Jump to content

Moto Zajednica

Cene goriva u Srbiji

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15
pre 46 minuta, SHeLLe je napisao:


Aiiii meni je to prosto neverovatno. Taj pandur mora da je oz nekog vladicinog hana ili surdulice....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Svoje komplekse ne moras da lecis vredjanjem drugih ljudi. Zbog manjeg broja iskompleksiranih pojedinaca kao sto si ti, ljudi van Beograda i imaju stav kakav imaju o Vama. 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Citiraj sta sam lupio.
Inace dali se i u Nl tako obracas sagovorniku?

Izvini, nemam volje više za prepiskama sa tobom jer izvlačiš stvari iz konteksta, spinujes i svodis ovo na licne frustracije. A nisam jedini koji to primećuje. ;)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Svoje komplekse ne moras da lecis vredjanjem drugih ljudi. Zbog manjeg broja iskompleksiranih pojedinaca kao sto si ti, ljudi van Beograda i imaju stav kakav imaju o Vama. 

Sta tebi nije jasno ? Nasao si se prozvanim mozda ???
Jedino pandur iz takve zabiti misli da je uhvatio Boga za muda
Ako ti smeta nemoj da citas i odjebi. I ne kaci mi se za komentare
  • Zbunjen 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Nismo jedinstveni i ocigledno sam imao iskrivljenu sliku o revoltu mase... Svojom tehnikom manipulacije usadili su nam u podsvest "mi nismo za bolje"
Savane, nije nam zanimljivo da u svakoj temi pises kako je u NL, imaju valjda oni svoje forume pa komentarisi o lokalnim pitanjima.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

sve vreme se pitam, na čijoj će strani biti policija, kad na fb-u natrčim na ovo! :jee:

sindikat P.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

To sa zaustavljanjem saobraćaja će eventualno da desi u Beogradu i (moooožda Novom Sadu), i opet će da najebu Beograđani a Pink i Informer će da urlaju kako su to sve Đilasovi plaćenici i prvo da rešimo Kosovo pa sve ostalo a seljoberi po palankama će to da gutaju i viču tako jeeeee ne damoooo Kosovoooooooo ali svi hoćemo državni poslić jer će "zaposleni u javnoj upravi da dobiju stanove po 500 evra kvadrat i beskamatni kredit" ahahahaha

 

Pravite proteste kod vas pa nam javite kako je prošlo, Beograd se dovoljno cimao od 1991. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

08.06.2018 u 17h se zaustavlja saobraćaj baš u znak protesta cena goriva u Srbiji… Ovo mora da se širi dalje, da cela Srbija bude obaveštena, znači svi gradjani Srbije 08.06.2018 u 17h staju na ulicama gde god se našli u tom trenutku, a bili bi najbolje u glavnim ulicama… Pravimo zastoj na sat vremena svakog dana u 17h od 08.06.2018 pa nadalje sve dok se cena goriva ne smanji… Prosto i jednostavno.Siri dalje !!!

 

IDEM :care:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Za sada se prica a sto se tice dvotockasa da se okupimo kod kruznog toka "krst" na ulazu u Kragujevac iz pravca Batocine i isti zatvorimo za saobracaj... Datum i vreme isti kao u drugim gradovima... Ako cujem neku izmenu ja cu javiti...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Savane, nije nam zanimljivo da u svakoj temi pises kako je u NL, imaju valjda oni svoje forume pa komentarisi o lokalnim pitanjima.


Šta mene briga šta je tebi zanimljivo a šta nije! Jel misliš da sam ja tu da tebe zabavaljam? Nadji sebi drugu zanimaciju ili idi rešavaj ukrštene reci zabole me ;) zanimljivo ti je da nabedjujes ljude po forumu?

A ako vratiš par postova unazad videćeš da je moj odgovor zapravo komentar na nečiji prethodni gde je on pominjao holandiju i kako je tamo. A ja sam ga ispravio.



Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  • Hvala 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600
8 hours ago, Miloš A said:

 

Pravite proteste kod vas pa nam javite kako je prošlo, Beograd se dovoljno cimao od 1991.

Nije nije, koliko $ uzima tek ce da se iscima. 

 

 

Malinari dizu frku zato sto se cena zaledjene maline u izvozu nije smanjila, ali hladnjacari sa, napominjem, izvoznom dozvolom, su mahom tajkuni iz partijskih redova koji ne znaju za dosta, pa kradu i "crno ispod noktiju".

 

Slozio bih se sa Zikom56, mislim da je doslo vreme da se povuku radikalni rezovi, kako bi buduce politicke lopine dobro razmislile da li se isplati izgubiti glavu zarad kradje, ovi trenutni ili neki od narednih moraju da budu razapeti.  

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 881 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Da jeste tržiste ali većinski udeo u ceni ipak odnosi država koja je ovde posebna institucija za borbu protiv naroda.

Sent from maj el dži ge-2 manji

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

hehe! baš super što gorivo poskupljuje! ima da skoče transportni troškovi, pa će poskupi leba, mleko, meso, kisela voda, rakija, ma sve što trebada dođe do mesta prodaje!na te veće cene će država da uzme veći pdv, pa će kad napuni kasu, da skoče plate državnih službenika, a bogami i penzije, pa će sve da bude po starom!, ko i da nije skočilo gorivo! mal će u početku dosetimo veći pritisak na novčanik, al posle toga rahatluk! :jee:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Eto svetla na kraju tunela!!! Znao sam da ima nečeg dobrog u svemu ovome...:jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

ebiga, ima i loša strana, dok država ne napuni kasu dovoljno, imaćemo veće rashode zbog poskupljenja koje će povući rast cene goriva, pa ćemo zbog tog rashoda imati prividno manje para u kućnom budžetu, manje ćemo trošiti, jer nam prividno treba više para; to prividno osiromašenje će pojačati konkurenciju među radnicima, pa će mnogi pristati da rade i zamanje plate, samo da bi se prehranili.., e a onda će država preko medija preneti poruku, kako je smanjena nezaposlenost!, svi ima da radimo za sto dolara mesečno i šaku pasulja iz kirgistana! :jee:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/propali-pregovori-malinara-i-hladnjacara-proizvodaci-najavljuju-proteste-po-celoj/3tsv77r

 

Interesantno je da "drzava" dozvoljava hladnjacarima uvoz maline iz Bosne, a ne dozvoljava nama ostalima uvoz goriva iz te iste Bosne.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Ne može Srbija da se loži na Kosovo i Rusiju i Putina i Kinu i Dodika i Cecu Ražnatović i da ima u skupštini Šešelja i Vulina čiji je posao da svaki dan šutiraju u jaja Evropu, Ameriku, Hrvatsku i sve okolne zemlje i da ima jeftin benzin. Glasali ste, evo živite u zemlji kakvu ste želeli, pa plaćajte. Ja sam da benzin bude 500 dinara, da se smanji gužva u gradu i da se malo pročisti vazduh. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja