Jump to content

Moto Zajednica

Cene goriva u Srbiji

Recommended Posts

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N
1 hour ago, hard_rock said:

Uhapsen vozac kamiona iz Mladenovca kad ih je pitao jel ih je sramota.

U Grockoj policija rasterala, vozaci stvorili guzvu vozeci u 20 na sat

Pokazo je da ga nije sramota!Još je opravdanu prozivku, koja nije prekršaj, iskoristio za ličnu osvetu prema čoveku!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

U Novom Sadu popodne nista. Futog bio zaglavljen ali NS nije bilo blokada na nekim od glavnih saobracajnica. Izgleda da su uspeli da poplase narod... po ko zna koji put. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Svi su na neki takav ili deseti način ušemljeni i povezani mnogo čvršće nego što je to bilo ranije. Zato se ovi i održavaju tako dugo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

mora to ipak u neko radno vreme. dizalicu pod auto, pa menjaš točak pola sata, pa ti ispadne šraf u šahtu, il kretanje pet na sat. kao spontana vežba radi pojačanja bezbednosti. policija će to sigurno pozdraviti! :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1281 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Izgleda je samo moguce bojkotovati kupovinu goriva, sto vise povecavaju, to manje kupovati.

Tako i za registraciju, i ostalo, pa ce onda morati da uvode takse i harace na obicne potrebstine, a onda ce vise gradjana da bude optereceno. Tako se moze nesto uraditi. Mozda.

 

Putarine? Okolo , starim putevima.

To je to , al niko nece starim putevima, jer su losi i spori, niko nece da se odrekne voznje i registracije, jer je sezona, tako da ovi govnari racunaju na nas da mozemo jos da trpimo..

 

Da oni nesto s tim parama urade pametno, Srbija je prljava, staromodna drzava, zaostala, puna napacenih ljudi.

A ljudi je sve manje iz godine u godinu-mozda je tako i bolje.. 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 275 postova
  • Lokacija: Beograd

Jutros dok sam stajao na gazeli dva coveka su mi prisla i pitali me o cemu se radi . A koliko ih jos sedi u kolima i pojma nemaju sto vozila stoje. Ej pored tv-a, radia, stampe, interneta ... polupismeni,sludjeni,ubijeni u pojam su i te kako laki i pogodni za manipulaciju. Nece ova bagra lako sjahati.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

Данас у Крушевцу смо требали да одржимо протест на Јасичком кружном току у 17ч. 

У 16:50 стиже екипа са два аудија и једном С класом и једним скутером, у први мах сам помислио да су то људи који ће блокирати ток, међутим када сам видео ко је изашао из аута све ми је било јасно.

Госн. глави Ц.И.А  послао своју екипу локалних кримоса да људе силом отерају са блокаде у чему су делимично успели. 

Пре цвега тога када сам се упутио ка датом кружном току видео сам ту екипу када су пролетели поред мене и налетели право на полицијску патролу 500м од к.тока. Полиција их одводи са стране а нас шаљу назад за град, ја их послушам и кренем назад, после 1км помислим где ћу да прођем ако је и на другом к.току блокада и решим да се вратим назад да их питам за правац. 

Враћајући се назад увидим да се полиција склонила са стране и пустила да се прође, као и да ових мајмуна нема ту, ја прођем тај њихов пункт и наилазим на к.ток и ту видим ове дебиле како искачу из аута са неким чалмама на глави, напумпани, са њима је било и неколико људи који обезбеђују клубове које сам познао, као и један дилер који је робијао због дроге и са ким сам ишао у школу.

Значи полиција је добила задатак да не прилази овамо а они да заврше прљави посао за њих, просто невероватно, да нисам својим очима видео не бих веровао да је неко спреман на то поготово полиција чији сам члан некада требао бити и ја.

Још једном се показало да полиција штити власт, а војска народ, наравно част изузецима јер има и часних припадника муп-а.

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 886 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Pa još od vremena Miloševića policija nije u službi naroda. Vlast namerno uništava vojsku a favorizuje policiju i koristi je kao alat za kontrolu ovaca ovaj naroda.

Sent from maj el dži ge-2 manji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 361 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR250

'beš ovo stajanje u mestu bolje je vrteti se u krug na kružnim tokovima, em imaš prvenstvo prolaza, em ringišpil

Sent from my SM-J320F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Пу јебем ти државу и власт ружну

Па јел могућа оваква диктатура и тиранија

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

I od jaceg ima jaci. Da smo mu slozni i da stane nas par stotina, 5 gorila bi moglo da se hebe. Ali kad stane 12 ljudi, mrka kapa.

A mene zovu u rezervni sastav vojske i na procenu sposobnosti (regrutaciju) a  nisam sluzio vojsku. Ali izgleda da im se javlja da ce biti sranje pa nas vojno sposobne ubacuju u spisak iako sam legalno omasio sluzenje jer je zakon donesen na snagu dok sam jos studirao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Пу јебем ти државу и власт ружну

Па јел могућа оваква диктатура и тиранија

Ne psuj i ne ruži mi državu.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Zbunjen 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Ne psuj i ne ruži mi državu.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
Ништа ја за Низоземску и њихову власт рекао нисам, у то не бих улазио
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 5
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Zemlju po ocu i majci, Srbiju, sam mislio. Za Nizozemsku i ne možeš ništa da kažeš kad (možda grešim, onda se izvinjavam) nikad nisi ni prišao blizu.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2347 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
pre 8 minuta, Savan je napisao:


Ne psuj i ne ruži mi državu.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Ako se misli na njive i livade,sume i proplanke,sela i gradove... delim misljenje sa Savanom. Ako se misli na drzavu kao vlast i drzavni aparat -Savane nemoj zajebavati. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Meri se sa dva aršina pa možeš da biraš ali ajde da ne širimo dalje temu.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1
pre 32 minuta, abarth_maniac je napisao:

I od jaceg ima jaci. Da smo mu slozni i da stane nas par stotina, 5 gorila bi moglo da se hebe. Ali kad stane 12 ljudi, mrka kapa.

A mene zovu u rezervni sastav vojske i na procenu sposobnosti (regrutaciju) a  nisam sluzio vojsku. Ali izgleda da im se javlja da ce biti sranje pa nas vojno sposobne ubacuju u spisak iako sam legalno omasio sluzenje jer je zakon donesen na snagu dok sam jos studirao.

Прекјуче дође Војна П. да приведу једног момка код мене у селу који се није одазвао позиву...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 53 minuta, Svaler je napisao:

Па јел могућа оваква диктатура и тиранија

:lol3:ovo me zaista oraspolozilo,sinko dali ti znas s' kim imamo posla,jos se i suzdrzava ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja