Jump to content

Moto Zajednica

Cene goriva u Srbiji

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Motocikl: mondial mct 250

Ma svi oni imaju pravo da glasaju ali je problem to ispiranje mozgova.Pa se postavlja pitanje koliko su ti ljudi psihicki sposobni da sami odlucuju kada vi non stop slusate jednu diktatorsku politiku i svako ko je protiv njih je ili ludak ili placenik.Kada vi dozivite da vas predsednik drzave naziva ludacima jer nemate njegovo misljenje onda vi vidite da zivite u banana drzavi.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Meni smeta sto neko ko je izgubio realan dodir (cast izuzecima), izadje da glasa, bira buducnost meni i mojoj deci. A nema pojma kakvo je realno stanje nego zna samo to sto mu se servira. A koje god medije da cutate, nista nije objektivno. I tim gore ako barataju tabletima i internetom traze informacije. Posle 70 godine, jeftine banje, druzenja, sve pogodnosti kako bu sto lepse i lagodnije prosli kroz starost, ali nema glasanja... zao mi je, ali to je moje najiskrenije misljenje. Moja baka isto to tvrdi za sebe, a retka je od onih "realnih" i shvata sve. Kaze: "Ko sam ja da biram tebi buducnost, ja sam svoje prozivela..."

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Od 1950. i neke CIA uobičajeno postavlja i demontira režime po svetu. Prvi je bio Iran. Vojna hunta u Grčkoj i Španiji je postavljena u strahu od levice. Isto je planirano i u Italiji. Da ne pominjem ostale manje južno američke države odakle i potiče naziv banana države. Bivši novinar CNN je pisao u jednoj knjizi, ne mogu sada da nađem, izdao je B92, svojevremeno.

 

Tako da onaj koji najglasnije viče CIA najviše radi u stranom interesu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Ljudi, ne bih da nama svima "rusim sneska", ali sam siguran da nismo u mogucnosti na izborima bilo sta da resimo. Politiku nase zemlje vode strane sile i svim vladajucim partijama se prvo postave ultimatumi "ili cete da radite kako vam mi kazemo, ili vas tu nece ni biti!". Ziv nisam sta je resenje, daleko bilo da mislim da su ovi trenutni dobri za Srbiju.

 

Matori, kakvi god da su, treba da imaju pravo glasa, a ovoga biraju sendvicari (ljudi koji su mizerni karakteri i koji bi se prodali za saku kikirikija), a ne samo penzosi, ja u kuci imam 3 penzionera, nijedan nije glasao za naprednog. Mada se slazem da moji nisu bas prototip srpskog penzionera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

Drustvo , ako mi dozvolite nesto da kazem .... :takoje:

 

I ja bi zakonom zabranio i Pink , i Parove , i Zadrugu , a pre svega ( kazem da sa ja vlast ,sto nisam ... ;) ) zabranio bi i fudbal ... 

mozda bi i zabranio panzionerima da glasaju , mada cu i ja za koju godinu u tu grupu :jee1:

smislio bi ja jos nesto , bolje i da nisam na vlasti :jee:

 

ali to vise nije demokratija 

 

jer ko kaze da Pink nije u pravu , a mi jesmo ?  nekad su verovatno i oni u pravu ???

 

verovati da neko sa kim se ne slazemo nije nikad u pravu ... 

 

u demokratiji , nazalost glasaju i oni sa kojima se ne slazemo , zato sam ja zadnji put glasao pre nekih 30 godina ...

 

da ne bude zabune , to nije bilo u Srbiji , ovde nemam pravo glasa ( u svakom smislu te reci :jee: )

 

Potpuno podrzavam da na ovom forumu ne treba da bude politike , odnosno da je bude sto je to manje moguce ...

 

Mi , kao motoristi , okupljeni na ovom forumu a i oni koji nisu tu bi jedino mogli da se bavimo necim sto muci nas , a ima toga ...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

И ја се слажем да после одређеног доба не треба да се има право гласа. Чим почну приче "ех, у моје времее..."

Е па ти онда мени остави да ја бирам "своје време", ти си своје проживео и нема потребе мени судбину да кројиш.
Ево вам примера у комшилуку колико оћете, само низ улицу колико пензионера има да немају дозволу нит ауто, питај Бога кад су били у Новом Саду задњи пут, ако су и били (који је на 9км). Значи цео живот нису из села мрднули, као коњу кад ставиш оно види само уско напред.

И то треба да буде еквивалент младом, амбициозном човеку од 20-30 година који тек треба да формира своју будућност. Који гледа широко, информише се, путује, видео је нешто, зна, чуо нешто...

Сво поштовање старијима што су направили шта су направили, али право гласа бих узео после одређене границе. "Ваше време" је прошло, нечије тек треба да дође...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive
pre 16 minuta, Svaler je napisao:

И ја се слажем да после одређеног доба не треба да се има право гласа. Чим почну приче "ех, у моје времее..."

Е па ти онда мени остави да ја бирам "своје време", ти си своје проживео и нема потребе мени судбину да кројиш.
Ево вам примера у комшилуку колико оћете, само низ улицу колико пензионера има да немају дозволу нит ауто, питај Бога кад су били у Новом Саду задњи пут, ако су и били (који је на 9км). Значи цео живот нису из села мрднули, као коњу кад ставиш оно види само уско напред.

И то треба да буде еквивалент младом, амбициозном човеку од 20-30 година који тек треба да формира своју будућност. Који гледа широко, информише се, путује, видео је нешто, зна, чуо нешто...

Сво поштовање старијима што су направили шта су направили, али право гласа бих узео после одређене границе. "Ваше време" је прошло, нечије тек треба да дође...

 

potpuno se slazem , mada ja vec vidim da nemam pravo glasa kod tebe ...

 

a umesto demokratija , to ce da se zove kako ?

 

 

imam predlog Svale-racija 

 

 

 

izvini , salim se malo :takoje: nema ljutnje ...

 

to ti je diktatura , ti bi znaci da budes diktator ???

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova
Pre 2 sati, Arakis je napisao:

 

Znaci sta nam preostaje? Da im oduzmemo pravo glasa ili jos bolje pravo na zivot zato sto ne glasaju za nasu politicku opciju? 

Da li vam to smrdi na nesto sto je nastalo tamo negde tridesetih godina proslog veka kada su neki ljudi izgubili pravo glasa a dobili porciju gasa po silnim konc logorima... 

Kakva patetika jbt, upravo si proglasio kolegu za fašistu. Tako vučićevski argument, dirljivo...

 

(da ne bude zabune, ni ja se na slažem sa kolegom, ič). 

 

Sad kao admin sankcionisi sebe kao forumasa... :)

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Motocikl: mondial mct 250

Kada bi se odstranili penzioneri 1.720.435 penzionera mozda bi i imali sanse protiv sendvicara :jee1:ovako sigurno njih milion glasaju za sadasnju vlast.Pa vi razmislite ko nam u stvari kroji sudbinu :grr:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

 

"Vidiš li prijatelju ona tri čobana? Sve dok oni mogu da nadglasaju mene i Sokrata, i usled toga da donose odluke, ja u demokratiju ne verujem!"- Platon "Država" (4. vek p.n.e.)

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Издржимо још само мало, подиже се старосна граница, неће више бити пензионера и ето прилике да радници бирају влас'! :)

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake
pre 42 minuta, severian je napisao:

Kakva patetika jbt, upravo si proglasio kolegu za fašistu. Tako vučićevski argument, dirljivo...

 

(da ne bude zabune, ni ja se na slažem sa kolegom, ič). 

 

Sad kao admin sankcionisi sebe kao forumasa... :)

 

Jesi li ti to otisao u advokste ili ovako, po licnom nahodjenju lupas etikete po Forumu?... To sam vec negde kanda video u proslom veku...? :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

"Sendvicari"kako to ruzno i bezobrazno zvuci.Sloba kad je pao sa vlasti imao je dva i po miliona ljudi iza sebe.sta su oni?Kad su zuti dosli na vlast i oni su imali oko dva i po miliona.ovi sadasnji sigurno toliko.penzionera preko milion i sedamsto hiljada.pa koliko nas ima?

Neko se brecnu na vest da je opozicija organizovala proteste.ubedi me da nije kad nijedna pi*ka iz opozicije nije izasla i javno rekla da nema veze sa protestima☺

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Huškanje naroda jednih protiv drugih. Jako to zameram opoziciji, to nije način. Razlog i zašto nije uspelo niti je imalo izgleda. A slazem se da treba gorivo da pojeftini ali ne na ovaj način.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Ko je koga huškao?

Nisu jedni protiv drugih nego narod protiv kriminalizovane oligarhije.

 

Nažalost organizovane političke stranke su nam neophodne radi smene vlasti.... Nije uspevalo ni protiv Miloševićevog režima u početku...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova
pre 40 minuta, Arakis je napisao:

Jesi li ti to otisao u advokste ili ovako, po licnom nahodjenju lupas etikete po Forumu?... To sam vec negde kanda video u proslom veku...? :)

 

 

Jok, ti si za izgleda zadužen za etikete, a ja advokatisem pro bono, iz hobija... 

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /

Malo si pobrkao... Ovde je sadasnja vlast dok je bila opozicija huskala narod protiv vladajucih, pa kad su im preuzeli carobni stapic, nastavili su da huskaju narod  na sada vec opoziciju i satanizuju je... Se secate kad je Maja G. na nekom mitingu pala u trans i vikala "Aaaaaaaa, Djitler, Aaaaaaaa......!!!"???? 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Da ne budem pogresno shvacen.ja znam da proteste u Valjevu nije prganizovala opozicija ali kad su krenule glasine da jeste niko iz opozicije nije to demantovao.Zameram im to sto cute i vekaju sta ce da se desi.Ako protesti uspeju bice mi smo organizatori ako ne onda mi nemamo nosta sa tim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 881 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Nije samo u Miloševićevo vreme je postojala opozicija a sada...budimo realni opozicije i nema. Čim se malo oporavi odmah se dele ko amebe. Žuti su uspeli da razbucaju radikale i naprave sns ali nisu ni slutili da su stvorili čudovište koje je njih dokrajčilo i koje se hrani ljudskom glupošću,sujetom ,siromaštvom...Uh kako to mitski zvuči a tako je realno.

Sent from maj el dži ge-2 manji

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp
Huškanje naroda jednih protiv drugih. Jako to zameram opoziciji, to nije način. Razlog i zašto nije uspelo niti je imalo izgleda. A slazem se da treba gorivo da pojeftini ali ne na ovaj način.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
Kakva bre opozicija, vidim da se informises pteko odlicnih medija, kad se narod sam spontano okupio, ti bolje znas i vidis od nas samih. Kad ce ovde da se stvari promene mirnim putem, nikad dok se u ruke ne uzmu motke, samo tad. Poslednji put su narod predvodili krimosi i mafijoze, sad su oni na strani vlasti, pa narod sam se jos nije dobro organizovao, ali...
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Ako opozicije nema, ako nemaju nikakve izborne rezultate, ako samo u 3 opštine u Srbiji nije sns na vlasti (Šabac, Paraćin, Čajetina) kako mogu bilo šta da organizuju? Logički su suprotni stavovi kojima se manipuliše...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Motocikl: mondial mct 250

Mene nebi cudilo da je ova vlast podkupila i opoziciju jer ako oni ne mogu da se svi okupe da bi makar skinuli ovu vlast onda ocigledno je njih bas briga za narod.A i oni koji su se udruzili kasnije se razilaze,i onda ispada da su i ovi na vlasti bolji od ovih u opoziciji jer ovi ni 3 meseca ne mogu da sastzve zajedno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Vlast i opozicija se dugo "tale", "vrana vrani oci ne vadi". Dovoljan je podatak da niko nije odgovarao za malverzacije i zloupotrebe sluzbenog polozaja, a moglo je da se corkira i da se oduzme imovina (sto je jos bitnije) od njih mali milion.

 

Apelujem na admine da ne brisu ove postove, iako su vezani za politiku, dok je civilizovana konverzacija, ne vidim razlog za brisanje.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Retardirana Srbija ima i vlast i opoziciju kakvu zaslužuje :) 

Srbija je (bez referenduma) praktično postala ruska kolonija u sred EU a opozicija o tome ni reč. Nadaju se da će i njima da kapne koja rubljica ;)

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Tema Cene goriva je zalutala u duboku politiku(i u još što-šta), pa joj želim sretan put u arhivu. Ljudi jednostavno ne mogu brez politiku. Laku noć!

  • Hvala 3
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja