Jump to content

Moto Zajednica

Cene goriva u Srbiji

Recommended Posts

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
pre 27 minuta, stari roker je napisao:

Ako se misli na njive i livade,sume i proplanke,sela i gradove... delim misljenje sa Savanom. Ako se misli na drzavu kao vlast i drzavni aparat -Savane nemoj zajebavati. 

Управо ово друго, власт и државни апарат.

 

По првом критеријуму, рељефу и осталом, за мене нема лепше земље на свету!

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Dobro, ne mogu sve da privedu. Samo zastrašujuće deluju...

A što se tiče 90-ih, ipak smo daleko od tog stanja, mada nisam optimista. Ima sada nevladinih organizacija koje prate slobode, ljudska prava, već su svi strani mediji pisali o tome itd. Konačno, već smo preživeli nekoliko stranih vojnih intervencija i građanski rat - ne može biti gore od toga...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Aco upravu si lokalni smrdovi odrade za muriju nesto,a ovi im gledaju kroz prste za druge stvari.Setite se 2000 koliko je potrebno kriticne mase da se stvari okrenu.Onoliki narod nije bio dovoljan i nebi uspeli da nisu dobili pomoc od drugih struktura.U ovom slucaju radi se o ogromnom novcu ,dovolnom da drzava zivi.Branice oni zlatnu koku svim sredstvima,moze doci do krvi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Сада испаде да су овде протести због промене власти, а не због горива... 

Заиста је контрапродуктивно помињати било шта осим цена на пумпама.

 

П. С. У оваквој ситуацији је немогуће власт мењати на улици и то не треба ни покушавати из простог разлога: 

 

Сви су њихови. И опозиција и криминалци и адвокати и тужиоци и судови и навијачи и полиција и војска (сада је професионална, није више народна), а Бога ми и део народа је њихов (купљен, застрашен...).

 

Немојмо се залуђивати оним што бити не може, али се може истрајати у ономе што се може добити, а то је нека нижа цена горива.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Za sad nista...

Svejedno. "promena vlasti" promeni sa "cenom goriva". Scenario je isti. Cackamo im u fabriku para i to im se ni malo ne svidja.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000
2 hours ago, Zuba87 said:

Сада испаде да су овде протести због промене власти, а не због горива... 

I ja bih rekao. Cena goriva izgleda samo pokriće. Forum se ponovo zloupotrebljava za propagiranje političkih stavova, ali ako je adminima to OK, onda OK. Ne znam samo što ne promene pravila pa da znamo da ovo nije "politics free" lokacija.

 

Na kraju krajeva nekako mi se čini da su protest zbog cene goriva ugasili oni koji su se politički najviše nadali njegovom uspehu.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Nemojte biti naivni, pa nije moja baba prebacila ovo u politicke vode, vec av, majstor spina, a samo je trebalo da smanji cenu goriva i nista vise.

 

Sve me strah, bice mu tesko kad sedne u sluzbeni auto i pomisli na vecinu koji nemaju da sipaju ni cetvrtinu rezervoara.

 

Otprilike da je jedino resenje emigrirati, sto cu, nadam se i molim Bogu, jako brzo uraditi.

 

Pa nije on tata pa da pusti previse narod, mamu mu iskompleksiranu i bolesnu sto ga rodila takvog, neka se seti da je on tu zbog tog istog naroda, stoka umisljena. Pretpostavljam da se ovima u eu toliko cepi, da sada mora na nama mucenicima da iskaljuje bes.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Стварно нисам мислио на то да овде на форуму неко гура било коју политичку опцију, али само спомињање промене власти је политика која овај форум треба да заобиђе (на страну што свако има своје мишљење, на пример, свака бандера на Теразијама би имала свог политичара, да се ишта питам).

 

Просто сам хтео да напоменем да треба да се држимо цене горива, која јесте нека врста политике, али она врста која директно утиче на форум, нас и наше љубимце. 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000
26 minutes ago, milomir22 said:

Otprilike da je jedino resenje emigrirati, sto cu, nadam se i molim Bogu, jako brzo uraditi.

Načelno mi je žao da bilo ko ide iz Srbije, ali ako će to tebe učiniti srećnim držim ti palčeve.

 

26 minutes ago, bdada said:

Ko je propagirao politicki stav?

Ako kritikujes trenutno vladajuceg to ne vidim kao propagiranje politickog stava.

Zuba87, prvi primetio pa i mene ponelo.

 

U suštini meni je fora ovog foruma dobar vajb i da se nađemo jedni drugima na putu kao kolege bajkeri, forumaši. Ja tebi, ti nekom sledećem, da postoji jedan pozitivan krug.

Kuknjavu, pišanje po policiji, Srbiji, vlasti, uvredljive tonove rasprave i ostalo bih ostavio za komentare na vesti u dnevnim listovima i portalima.

Opet shvatam da ima i drugačijih razmišljanja :neznam:

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Mene vodi samo jedna stvar,nije u pitanju dali ce me rezervoar goriva kostati 2500 din ili 2150 ,problem je sto cena goriva diktira tj povlaci za sobom sve druge cene na trzistu,ako se oglusi na zahteve smanjenja cena goriva ugrozava egzistenciju mene i moje porodice e tada prica dobija drugi tok.

Da idem iz zemlje necu,nisam je devedesetih ostavio Marku da senluci pa necu ni ovoj braci,iz postovanja prema forumu i pravilima necu vise pisati a vi svako se zamislite malo.

Vidimo se na drumu,stojeci ili vozeci!

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive
Pre 2 sati, Singularitet je napisao:

 

U suštini meni je fora ovog foruma dobar vajb i da se nađemo jedni drugima na putu kao kolege bajkeri, forumaši. Ja tebi, ti nekom sledećem, da postoji jedan pozitivan krug.

Kuknjavu, pišanje po policiji, Srbiji, vlasti, uvredljive tonove rasprave i ostalo bih ostavio za komentare na vesti u dnevnim listovima i portalima.

Opet shvatam da ima i drugačijih razmišljanja :neznam:

 

 

Bravo :care::care:

 

To si jako lepo rekao i mislim da se vecina ovde slaze !!!

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive
Pre 2 sati, milomir22 je napisao:

Nemojte biti naivni, pa nije moja baba prebacila ovo u politicke vode, vec av, majstor spina, a samo je trebalo da smanji cenu goriva i nista vise.

 

 

 

Naivan je onaj koji je pomislio da ce blokiranjem ulica ovi na vlasti da se useru i spuste cenu goriva preko noci na 120 dinara , e to je naivno !!

 

 

Da smo izasli , podpisali neku peticiju , odkud ja znam , niti zelim niti mislim nekog da organizujem

i trazili da razmotre akcizu sa obzirom na stanje i cene u okolini , spustili bi za 10 dinara dosta brzo ... 

 

a onda se pitam , od nove godine cena skocila za koliko ? bese 7 dinara ? znaci u auto sipam u proseku 20 litara na mesec , 20 puta 7 dinara je malo jace od cene jednog espressa .... ja cu da jim platim dva espressa mesecno dodatno sledecih pet godina , ili duze , ako imam nade da ce srediti puteve ...

 

sto se motora tice zabole me ona stvar kolika je cena goriva , vozim motor jer to volim ...

 

bez uvrede , ali da moderatori nisu izbrisali mnoge poruke , ova tema bi bila gora od nekih komentara na sajtu nekih dnevnih novina ....

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
pre 3 minuta, Velimlje2 je napisao:

 

Naivan je onaj koji je pomislio da ce blokiranjem ulica ovi na vlasti da se useru i spuste cenu goriva preko noci na 120 dinara , e to je naivno !!

 

 

Da smo izasli , podpisali neku peticiju , odkud ja znam , niti zelim niti mislim nekog da organizujem

i trazili da razmotre akcizu sa obzirom na stanje i cene u okolini , spustili bi za 10 dinara dosta brzo ... 

 

a onda se pitam , od nove godine cena skocila za koliko ? bese 7 dinara ? znaci u auto sipam u proseku 20 litara na mesec , 20 puta 7 dinara je malo jace od cene jednog espressa .... ja cu da jim platim dva espressa mesecno dodatno sledecih pet godina , ili duze , ako imam nade da ce srediti puteve ...

 

sto se motora tice zabole me ona stvar kolika je cena goriva , vozim motor jer to volim ...

 

bez uvrede , ali da moderatori nisu izbrisali mnoge poruke , ova tema bi bila gora od nekih komentara na sajtu nekih dnevnih novina ....

 

 

ma trebali smo najoštrije da osudimo takvo stanje....

 

ajd ne...

svašta ću da napišem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
pre 24 minuta, mrle je napisao:

ma trebali smo najoštrije da osudimo takvo stanje....

 

ajd ne...

svašta ću da napišem.

:lol3:

Neki su ovdi mnogo uzNapredovali;)

Kako se Grci ne bune, a kod njih je 95-tica 1,76e?

Mnogo ste mi vi, neki, bahati!

Malo vam je jeftin hleb, sad hoćete i jeftino gorivo?:P

Vlast ne shvata, čini mi se, da je ovo samo jedna varnica nezadovoljstva, koja je mogla da plane i oko nekih drugih pitanja.:neznam: Lično mislim, za njih je ovo bolji razlog.

A 20l za mesec, toliko samo ode, u jednom pravcu do posla. Ako je suština našeg života preživljavanje, onda pozdravaljam, možda može (i treba i tako)! Ipak mislim da bi ovo trebalo da bude mnogo kvalitetniji život, od ovoga što nam se godinama unazad nudi. 

A to je prosta formula.Malo smanjiš, na jednoj strani nepotrebne državne rashode, a na drugoj malo popustiš. 

Mada ovako iz inostranstva, sve mi je to malo smešno. ;)

Poslato sa Tasosa, gde se bahatim:jee:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600
44 minutes ago, Velimlje2 said:

 

Naivan je onaj koji je pomislio da ce blokiranjem ulica ovi na vlasti da se useru i spuste cenu goriva preko noci na 120 dinara , e to je naivno !!

 

 

Da smo izasli , podpisali neku peticiju , odkud ja znam , niti zelim niti mislim nekog da organizujem

i trazili da razmotre akcizu sa obzirom na stanje i cene u okolini , spustili bi za 10 dinara dosta brzo ... 

 

a onda se pitam , od nove godine cena skocila za koliko ? bese 7 dinara ? znaci u auto sipam u proseku 20 litara na mesec , 20 puta 7 dinara je malo jace od cene jednog espressa .... ja cu da jim platim dva espressa mesecno dodatno sledecih pet godina , ili duze , ako imam nade da ce srediti puteve ...

 

sto se motora tice zabole me ona stvar kolika je cena goriva , vozim motor jer to volim ...

 

bez uvrede , ali da moderatori nisu izbrisali mnoge poruke , ova tema bi bila gora od nekih komentara na sajtu nekih dnevnih novina ....

 

 

Rece velimlje i ode u njemacku ili gde vec gastarbajterise. Nemoj da se ljutis, ali sto su tebi 2 espresa mesecno, nekome je mnogo vise, a mic po mic, ni za taj jeftin 'leba za neku godinu necemo imati.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Sad kad je protest propao, i kad se jsno videlo da smo miševi, država treba da digne akcizu na bar sto dinara!, vožnja je privilegija a ne ljudsko pravo!, socijalni darvinizam!, ko ima i treba da ima, ko nema sam je kriv. U prirodi najjači treba da opstanu, da šire dobru genetiku a ne oni što se u sraroj sparti bacali u moravu! :jee:

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
 
Naivan je onaj koji je pomislio da ce blokiranjem ulica ovi na vlasti da se useru i spuste cenu goriva preko noci na 120 dinara , e to je naivno !!
 
 
Da smo izasli , podpisali neku peticiju , odkud ja znam , niti zelim niti mislim nekog da organizujem
i trazili da razmotre akcizu sa obzirom na stanje i cene u okolini , spustili bi za 10 dinara dosta brzo ... 
 
a onda se pitam , od nove godine cena skocila za koliko ? bese 7 dinara ? znaci u auto sipam u proseku 20 litara na mesec , 20 puta 7 dinara je malo jace od cene jednog espressa .... ja cu da jim platim dva espressa mesecno dodatno sledecih pet godina , ili duze , ako imam nade da ce srediti puteve ...
 
sto se motora tice zabole me ona stvar kolika je cena goriva , vozim motor jer to volim ...
 
bez uvrede , ali da moderatori nisu izbrisali mnoge poruke , ova tema bi bila gora od nekih komentara na sajtu nekih dnevnih novina ....
 
 

Naivan je onaj koji je mislio da ce sa -20dinara po liter da resi neki ozbiljan problem u zemlji Srbiji. Država je mogla ladno da spusti cenu za 20 dinara a da digne nešto drugo. A potom opet da digne cenu goriva. Ali to ništa ne bi rešilo narodu tako da naivan je onaj koji diže revoluciji za 20dinara manje po litri ... benzina.

Možda će pojeftinjenje i da se desi za koji dan, da se pokaže dobra volja i da se utvrde pozicije. Ali u budžetu sigurno neće manjkati 20 DIN po litri to je jedno sto je sigurno.

Zato sledeći put masovno na izbore.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

 

54 minutes ago, Šumadinac said:

Ipak mislim da bi ovo trebalo da bude mnogo kvalitetniji život, od ovoga što nam se godinama unazad nudi. 

A to je prosta formula.Malo smanjiš, na jednoj strani nepotrebne državne rashode, a na drugoj malo popustiš. 

 

Nije ti dosta što država dozvoljava da preživljavaš; ponekad, tu i tamo, čak i da životariš. Oće gospodin da živi !! Normalan život, sa malo dostojanstva, jeel ?! 

I još bi državne rashode da smanjiš !?!  Sram te bilo !     :lol2:

 

 

Sada, za kaznu, da pojedeš dva girosa i preliješ sa tri Mythos-a.  ;)

 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
pre 9 minuta, drs je napisao:

 

 

Nije ti dosta što država dozvoljava da preživljavaš; ponekad, tu i tamo, čak i da životariš. Oće gospodin da živi !! Normalan život, sa malo dostojanstva, jeel ?! 

I još bi državne rashode da smanjiš !?!  Sram te bilo !     :lol2:

 

 

Sada, za kaznu, da pojedeš dva girosa i preliješ sa tri Mythos-a.  ;)

 

Oće! Baraba i ološ jedan!:lol3:

 

 

Mnogo je kume,mnogo je :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R
22 minutes ago, milomir22 said:

Ne ne, nama treba nesto revolucionarnije, ja glasam za giljotinu i da se celokupna aktuelna vlast propusti kroz istu, da buduce generacije politicara razmisle da li je vredno izgubiti glavu zbog kradje.

Milomire, dovoljno je desetak ljudi sa takvim nerealnim stavom i ovaj protest nema šanse da uspe. Više odmažeš nego što pomažeš nekom bar malo smislenom pričom. Postaješ sumnjiv ovde...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Ja sam dao resenje koje malo verovatno da ce zaziveti, ali jedino opipljivo gde ce se videti realan napredak u zemlji. Sloba bio los, dosle dobre demokrate, pa kad nas i oni ojadili, dodjose ovi jos gori. Koga da izaberem, opet istu bagru. Ko se posten, cestit i da znas da nije sklon lopovisanju uhvatio politike?

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Е, ај прекините те приче са падањем глава, стрељачким водом (ал' да прво плате метак) и остало! 

Стварно нисте у реду, немам више плусића за данас! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja