Jump to content

Moto Zajednica

Cene goriva u Srbiji

Recommended Posts

  • moto merkat °°, 4791 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 1 minut, ThePainkiller je napisao:

Iskreno se nadam da je ovo neka sprdnja...

Pa njuz.net jeste sprdnja ali me nebi cudilo da ozbiljno organizuju nesto slicno,dali da skupe gradjane ili crnokosuljase "gradjevince" iz savamale. Kako god gazde ih pustaju niz vodu,nikako da objavi ono zasta je postavljen a dok odugovlaci obezbedjuje potomke (dosao je do skolarine i firme za cukun unuke).

Mozda post lici na politicki ali ipak motor ide na benzin. ;)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Baš me interesuje koliko goriva UDBA potroši mesečno, a o našem trošku...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4791 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 1 minut, X8 Vračar je napisao:

Baš me interesuje koliko goriva UDBA potroši mesečno, a o našem trošku...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 

Postoji pumpa u Bg gde sipaju gorivo "clanovi vlade u naj sirem krugu" a cena je ako se ne varam 70-80 din. sipao momak koji je pomagao bati i ekipi kada su zapali dzipom dok su bili u lovu (obuceni u patike i trenerke i pucaju iz dzipa kroz prozor) ,jos im je neku "opremu" prevezao do Bg pa da mu ne daju pare na ruke jer ipak nije legalno odvedu ga na pumpu da natanka,kada sam ga pitao sto nije slikao cenovnik samo me pogledao i rekao da mu je bilo toliko prijatno da je izljubio blato u svom selu kada se vratio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

rekao bih da bi realan zahtev bio za potpunim ukidanjem akciza, a kao satisfakciju da država pronađše u tome što će da otvara firme i od toga puni budžet. ovo sa akcizama, porezima, taksama, kaznama, je čista iznuda, daklem potpuno ukidanje akciza na sve naftne derivate! naravno i ukidanje akcize na struju! akciza na struju je prava poruka stanovištvu! sranje i pišanje je akcizna radnja, sem u poljskom weceju!, takože da se ukina akciza i na svu robu koju je moguše proizvesti kod nas!, znači svi destilati od šlive višnje, dunje, jabuka i šta ti ja znam, na kafu nek povećaju za dinar! eto, to bi bilo pravično prema podanicima!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Pa nije ni ovo legalno ako stavljaju u promet gorivo bez plaćanja akcize :D
Ako je samo jedna pumpa, količine su ograničene fizički mogućom obimom prodaje. Mene interesuju službene platne kartice za gorivo, koliko je na fakturi mesečno za službene potrebe, koristi se za ko zna šta i ko zna ko.
Takođe ono što je na teret firme X, a koristi bata ili kum nije zanimljivo jer na kraju to neko ipak plati, u smislu protiv usluge ili kako već...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

ma koga je brig št je legalno, legalno je ono što je po nekom pravilniku, a da bi bilo i legitimno, mora da odgovara svima 100/100

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 36 minuta, Lug je napisao:

rekao bih da bi realan zahtev bio za potpunim ukidanjem akciza, a kao satisfakciju da država pronađše u tome što će da otvara firme i od toga puni budžet. ovo sa akcizama, porezima, taksama, kaznama, je čista iznuda, daklem potpuno ukidanje akciza na sve naftne derivate! naravno i ukidanje akcize na struju! akciza na struju je prava poruka stanovištvu! sranje i pišanje je akcizna radnja, sem u poljskom weceju!, takože da se ukina akciza i na svu robu koju je moguše proizvesti kod nas!, znači svi destilati od šlive višnje, dunje, jabuka i šta ti ja znam, na kafu nek povećaju za dinar! eto, to bi bilo pravično prema podanicima!

Da ne ˝spremamo kotlić prerano, a zec još u šumi˝... Mislim da bi za početak dobro bilo da se usvoji ovo što traži narod trenutno, a to je da se cena goriva spusti na (realnih) 120 din po litru. Ako i to izdejstvujemo, bićemo na konju... ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Jedva čekam da čujem demagogiju u dnevniku 2 da oni neće vrtiće, škole i bolnice nego hoće da se voze. Ono poređenje sa Ukrajinom je daleko i nespretno...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N
26 minutes ago, hard_rock said:

Ja mislim da nece spustiti ni 5 dinara a ne na 120din. Nazalost. 

pa spustiće jedno pola dinara. jer im se može

edit: ješće kakat, kako je protest bio pokušaj političke destabilizacije države na putu ka evropskoj uniji i takve splačine, naravno biće ko i ono "kosovo za patike" samo sad "benzin za kosovo"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 537 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Evo protest u Ralji, likovi sa traktorima, japankama i pivom preprecili put, ne moze ni motorom da se prodje. Mislim, super podrzavam svaki vid mirnog protesta, ali ko koga ovde blokira u nedelju popodne :'D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 468 postova
  • Lokacija: Selo Vrbovno
  • Motocikl: BMW R 1150 GS (2003)

I Lazarevac ponovo stoji.

Propustaju se samo saniteti i vozila sa malom decom.

 

IMG_0860.thumb.JPG.3116e54c6d13f6049fa4eeb65fcf4fe4.JPG

 

IMG_0869.thumb.JPG.982dd8d0faffc9d688fdef3a9267001c.JPG

 

IMG_0868.thumb.JPG.b3dd16f8b4b081882c82b52944dda631.JPG

 

 

  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4791 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Evo zanimljivosti sa danasnjeg protesta u Sidu,link cu okaciti na kraju jer cu popizditi i ...:maloljut:

Naime,juce oko 17:30 prilazi Passat sa amfilohijem Radovicem,vozac izadje iz auta,kaze nam koga vozi i kulturno zamoli da prodje naravno istog momenta pomeramo vozila i amfilohije prolazi.

 

Danas od prilike u 17:45 nailazi kolona "besnih" limuzina,obilazi kolonu parkiranu ispred blokade iz pravca Hr,prvo vozilo (Volvo S90,nov) staje i iz njega izlazi covek koji nam prilazi drzeci palicu Stop u ruci,civil, i vise bahato nego ljubazno govori da se vozila sklone jer treba da prodje Srpsi patrijarh Irinej.

Vozila je zaista bilo mnogo i neko rece kako bi patrijarh mogao malo da dodje medju narod i 15tak minuta porazgovara jer ce uskoro kraj protesta i taman dok se organizuje razlaz proci ce.

Covek se obraca decku pored mene i pita ga dali slavi slavu i da ga treba biti sramota jer je stao na put patrijarhu,decko odgovara ne jer je Slovak,lik nastavlja na slovackom i po njegovoj faci i jos par momaka koji razumeju sta je rekao vidim bes,ceo razgovor je snimljen a izgovorio mu je nesto u fazonu kletve,da ce biti bolestan,goreti zbog ... uglavnom pocinje guzva,dolazi jos jedan koji takodje pokusava na neku namrgodjenu facu i neki kao bes pokusava da nas rastera.

Izlaze iz vozila svestenici i razgovaraju sa nama,staresina hrama Sv Sava,jos jedan mladji koji ne krije uzbudjenje i radost jer se kako kaze uplasio da se Srpski narod uspavao,kroz jos malo razgovora prica mi da je vozio malog Stroma i da je za periodicnu registraciju trebalo blokirati zgradu vlade jer,kako kaze kada sednu tamo zaborave kako je narodu ... 

Blokada se produzava za trajanje do 19:00 a malo kasnije i do 20:00,oko 19:30 izlazi i amfilohije Radovic,vidno raspolozen pita dokle,jedan ucesnik mu kaze jos pola sata prolazite SVI osim ovog u Volvu,on ce zadnji kada prodje cela kolona koja je bila bas dugacka i potseti ga da smo ga juce pustili bez problema ali zbog bahatog ponasanja ljudi u prvom vozilu sada je situacija drugacija uz svo duzno postovanje.

Amfilohije se okrece ka autu i pita,sad zaista ne mogu da se setim tacnog naziva kako ih je nazvao ali bilo je pogrdno,saslusao nas je,pozeleo srecu i uputio se ka gospodi iz Volvoa,posle kratkog razgovora kurazan lik mu je poljubio ruku zatim ga amfilohije zove da izadje iz auta i vodi do vozila patrijarha,jasno se videlo po izrazima na njegovom licu kako menja boje,spusta glavu ka zemlji i pravi kisele face,vise ne gleda u nasem pravcu.

Kroz par minuta je kraj blokade,svita SPC prolazi a likovi iz Volvoa se okrecu i odlaze u pravcu Hr,na pocetak kolone.

Sad moze i linka a doticni gospodin stoji u sakou izmedju kamiona i Phaetona na prvoj slici.

 

http://informer.rs/vesti/srbija/384885/kreteni-benzinska-banda-kod-sida-blokirala-prolaz-srpskom-patrijarhu-irineju

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Ja mislim da nema većih lažova i veće bagre od informera i pinka! Za sitne pare su se prodali!!

Gledam i čitam samo N1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Cuj lazova haha pa to su imbecili kakve treba traziti. To nije stivo ni za obrisati dupe jer mozes dobiti kancer anusa!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

UDBA uvek radi u civilu, a sa ovlašćenjima policije.

 

Konačno, blokada i služi da ne može niko da prođe...

Mogu da ukinu akcize i ne kradu pare i vladaće večno. Toliko o politici...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

U bg slabo. Kamere su radile do 6:55h. Bilo je blokirano po nesto ,ali ne kao u petak.  Nije bilo guzvi nekih posebnih

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja