Jump to content

Moto Zajednica

Cene goriva u Srbiji

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 144 postova
  • Motocikl: suzuki bandit 600

ljudi ne palite se vidite da i ovde ima ovih naprednih i pokusavaju da nas posvadjaju...svi na protest u petak

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova
Pre 2 sati, Miloš A je napisao:

Inače, taj vaš benzinski protest organizuje onaj udbaš Boško Obradović (Dveri, turbo-vernik, protiv je abortusa, voli Rusiju ali fura ajfon, protiv je razvoda ali se razveo, ne podnosi gejeve ali fazonira obrve kao Džorž Majkl itd.) Zašto se taj dripac ne bavi politikom u svojoj selendri? On je iz nekog Vranića, eno mu Čačak pa neka zaustavlja saobraćaj tamo. Ali jok - više mu se dopada da mingluje u Smokvici i pijucka ćepi sa ekipom seljobera-dođoša koji su prodali babine placeve i do poslednje kapi tuđe krvi brane Kosovo iz lepo zasenjene bašte u Gospodar Jovanovoj ;)

 

E jbg sad... lepo si počeo, a onda sve zasrao sa: "Čačak selendra"... Ne diraj mi Čačak, da ti ne bih zvao Racu da pojede tu mačku iz avatara :D

 

PS: Čačak=Blato (turcizam). Ne postoji grad koji je tako lepo izvorno ime (Gradac) zamenio za "Blato" i onda od toga napravio tradiciju :D. Al' ja sam nj'iov, ja smem da kritikujem ;)

 

 

 

 

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R
29 minutes ago, vlada53 said:

ljudi ne palite se vidite da i ovde ima ovih naprednih i pokusavaju da nas posvadjaju...svi na protest u petak

Jbt koliko miligrama mozga treba da bi se ukapiralo da te teme proizvode službe+Informer+Pink da zamlaćuju narod jedno mesec dana a onda će veliki vođa da izađe i rekne kako su svi koji su digli cene benzina idioti? Teme protesta treba da budu EU ili Rusija, kulturna iili prostačka zemlja, demokratija ili partokratija, a ne pošto je benzin

  • Zbunjen 1
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
pre 32 minuta, shoyyka je napisao:

Neko medju nama nije naš!!!

davno sam ja o tome već pisao...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

A koji su to vaši a koji su to naši?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
pre 9 minuta, Arakis je napisao:

A koji su to vaši a koji su to naši?

ne foliraj se, ti si naš.

Znaš i o kome mislim, na ubačene nickove koji su tu da bilo šta što valja, razvodne, otvore nebitne diskusije, da se tim istim diskusijama svaka iole ok ideja upropasti.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Biće nešto od ovih protesta, bitno je da krenemo i da nas bude što više.. A koga god da pitam, jel izlazi u petak, odgovor je pozitivan.. Krenemo sa zaustavljanjem, pa onda svi na pumpe pa toči po 1l i plaćaj sitninom i u krug, i onda bojkot.. A čim se vučko oglasio, nije im svejedno!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
3 minutes ago, mrle said:

ne foliraj se, ti si naš.

Znaš i o kome mislim, na ubačene nickove koji su tu da bilo šta što valja, razvodne, otvore nebitne diskusije, da se tim istim diskusijama svaka iole ok ideja upropasti.

Pošalji mi ih na pp molim te,

znamo se...:grom:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 54 minuta, Miloš A je napisao:

Jbt koliko miligrama mozga treba da bi se ukapiralo da te teme proizvode službe+Informer+Pink da zamlaćuju narod jedno mesec dana a onda će veliki vođa da izađe i rekne kako su svi koji su digli cene benzina idioti? Teme protesta treba da budu EU ili Rusija, kulturna iili prostačka zemlja, demokratija ili partokratija, a ne pošto je benzin

Ko te sputava da pokrenes temu? Ne spada u politiku,licno bih voleo tako nesto videti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650
Pre 5 sati, milomir22 je napisao:

Izvlacis iz konteksta, Obradovic je ista bagra kao i ovi na vlasti, zato ne treba da koristi proteste za licnu promociju, komentar za zute je bio da su isli niz dlaku Evropi, a ovi im uvalili samo tako. Ne kazem da su gtori od ovih danas, ne zna se tu ko je crnji. AV ce pustiti Kosovo niz vodu, ali i zuti su pogubili neke bitne pozicije.

 

Beograd ne bi dobro prosao kada bi se odcepio, ali ne znam sto to tebe pogadja.

Pre svega, ne znam zašto je moj sinoćni komentar uklonjen sa sajta. Odgovaraš na moj komentar, a mog komentara uopšte nema. Ne znam kako funkcioniše uklanjanje komentara i po kom principu, pa ako neko može da mi objasni.

 

Uopšte me ne pogađa tvoj stav da "Beograd ne bi dobro prošao" - naprotiv, prilično je smešno, od same ideje o "otcepljenju", do mišljenja da je tvoj stav nekako samoobjašnjiv. "Beograd bi loše prošao" - u čemu tačno? Morali bismo da vratimo Vesića u Kruševac ili Boška u Čačak ili Tomu u Kragujevac? Evo, duša mi jeca od bola na tu pomisao.

 

Podržavam protest i pridružiću se ako budem mogao, a ostalo je manje važno, osim što bih zaista voleo da mi neko objasni zašto je moj komentar uklonjen, a dozvoljeno je na njega odgovarati. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050
3 minutes ago, Pedja1971 said:

 

Podržavam protest i pridružiću se ako budem mogao, a ostalo je manje važno, osim što bih zaista voleo da mi neko objasni zašto je moj komentar uklonjen, a dozvoljeno je na njega odgovarati. Pozdrav.

Jutros je bio tu, kada sam pisao, ne pripadam zaista nikome, niti cu pripadati bilo kojem stranackom olosu, to mi je ispod casti.

 

 

I ja cu podrzati protest svakako, a ako se nista ne bude organizovalo (sto ne bih voleo), gorivo sigurno necu kupovati makar 10 dana.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

U Danu uživo o životnoj sredini, imovini i cenama goriva

http://rs.n1info.com/a393809/Vesti/U-Danu-uzivo-o-zivotnoj-sredini-imovini-i-cenama-goriva.html

 

Citiram.. "U Danu uživo i o tome dokle može da ide cena goriva i da li država može da privremeno smanji akcize. Da li protesti protiv cene goriva mogu da nateraju nadležne da reaguju."

 

Pa reagovaće makar se ja usr'o..u stvari već reaguju, sad će taj neki (postavljeni sa naučenim tekstom napamet) u emisiji da priča kako od toga nema ništa, kako ovo kako ono, nemojte džabe izlaziti, velike su vrućine.. mamuliimonulopovsku!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Antić: Gorivo bi moglo da pojeftini, moguće i mere vlade

http://rs.n1info.com/a393779/Biznis/Aleksandar-Antic-o-pojeftinjenju-goriva.html

Ima joooš! Definitivno im nije svejedno!

Samo da kad krenemo da blokiramo da se ne prodano za 10 din! Idemo do kraja, 120dizel 130benzin!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Buahahahajahahaha ne kocite naglo, mozda je iza vas preCednik , ko ce posle da dudla zapadu i amerima ako on pogine?
Slusam jutros na vestima kazu iz naftne industrije ne mogu da se odreknu svog dela i spuste cene a isti slucaj i sa majmunima iz vrha, porasli im apetiti i dupeta mamu im hohstaplersku.



Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja