Jump to content

Moto Zajednica

Cene goriva u Srbiji

Recommended Posts

  • Integrisan, 8383 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Sta ti prijatelju nije jasno? Ako si u nekom vozilu, tog datuma u to vreme a ne zuris negde, ugasis isto, ukljucis sva cetiri zmigavca i aktivno ucestvujes u protestu.... Pasivnost nas i dovede ovde gde jesmo...

P.S. U 17h gledas da se "slucajno" nadjes u nekoj prometnijoj ulici... :takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Pa u tome je i poenta, da nas izmlati milicija...
Pa kad se prikaze na stranim televizijama da je milicija mlatila protestante zbog dranja koze sa ledja, e tek ce onda da se nesto promeni, ovako.... Dzabe sve....
 
Tako mi u Ritopeku, jebu nas 20god za vodovod... Mi blokirali deponiju, oni napravili put kroz Mirijevo...
Zimus, kao da blokiramo smederevac, oni u ustvari blokirali izlaz iz Ritopeka, blokirali sami sebe... Smejali nam se Sima i njegov adjutant dva dana, jos nas i podjebavao, pa i cela opstina i policija, a i ovi iz grada. Niko se od celnika nije pojavio, ni tv, ni novinari (bio samo clanak u internet izdanju blica)!
A da smo dovukli lepo one protiv tenkovske piramide, poredjali ih po sred smederevca, popalili vatre, naravno i ne prijavimo skup i nema prolaza za nikog...
I onda dodje zandarmerija da nas odvali od batina, pa se tu umesaju i Bolecani i Vincani (posto i oni imaju opasnih problema sa vodom), pa dodje vojska da nas juri smrkovima, pa dodje cnn, bbc, skandal "u Srbiji  tukli gradjane jer su trazili vodovod i vodu za pice".... E tad bi vec bila druga prica...
Kakvo  je ovo vreme doslo da se ja kao liberal zalazem za jedan dobar gradjanski rat.....  :jok:

Jebem ja i simu i onog retarda iz vince i sve ostale iz lopovske opstine. Skupite se pa da se blokira kod mlina prolaz i izlaz na kruzni put kod petrola. Da se ja pitam ja bi blokirao kod buvljaka izlaz na autoput pa kad se napravi cep sa kamionima bice veselo.
Ali dzaba, nas nekoliko krene a onda mi dodje 50 pametnih i sere kako ce da dodje marica itd itd. Govna smo pa nije ni cudo zto nas jebu. Ne moze nista da se napravi na opstini grockoj bolje kad su to sve jajaretine i lizaci dupeta. Svi se lizu jedni sa drugima i niko nikom nece da se zamera.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8383 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
pre 1 minut, Mitlar je napisao:

Питах која је то група.

Ко организује.

Бирам с ким се борим. 

Samoorganizacija iz revolta! Gradjani Srbije grupa sa jedne i ovi sto cenama divljaju sa druge strane...

DakleM, svako za sebe a svi zajedno! Ukljucicu sva cetiri zmigavca na sred puta ukoliko budem usamljen, havarijsko zaustavljanje u ocima zakona...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8383 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
pre 10 minuta, goran-sm je napisao:

Zašto blokada? Nemojte sipati gorivo sedam dana.

Nemojmo sipati gorivo sedam dana... Samo u ovakvoj formulaciji mozemo nesto uraditi! Ideja dobra..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Motocikl: mondial mct 250

A sa cime da idemo na posao?Nesto mi se ne vozi bicikl a sa tim pojedinacnim protestima verujte da nista necete postici nego cete samo nervirati ostale vozace u saobracaju.Shvatite da u ovoj zemlji dokle god se ne digne prasina oko necega i naravno to izadje u medije necete nista postici!Malinari i treba da protestuju jer imamo kriminalce koji drze hladnjace i oni regulisu cene kako hoce a drzava  ne zeli da ih zastiti.Spustili bi oni cene ocas kada bi i 1000 vozila zablokirala neki prometni put.Ali to su pusti snovi ko ima srecu da radi negde nema kada da strajkuje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Čime ti misliš da digneš prašinu?

Suptilnim zaustavljanjem u 17 sati i eventualnim ponavljanjem istog, upravo bi trebala da se digne ta tvoja prašina.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Zašto blokada? Nemojte sipati gorivo sedam dana.

Bravo, odlična ideja. :)

Inače u NL nije dozvoljeno tek tako protestovati i zatvoriti saobracaj. Zamisli da ti se dete nalazi u kolima hitne pomoći i bori se za život a ispred odjednom neko ko se bori za cenu goriva... zamisli da ti gori kuća a vatrogasci ne mogu proći..


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom
Pre sat vremena, SHeLLe je napisao:


Ali dzaba, nas nekoliko krene a onda mi dodje 50 pametnih i sere kako ce da dodje marica itd itd. 
 

U pančevu su 15ak ljudi uspeli da naprave onolike gužve, a što se tiče policije, došli su pred kraj i samo "regulisali saobraćaj" Nikoga ništa nisu pitali jer se ne krši nikakav zakon, čak ni saobraćajnog prekršaja nema! Ako te pita policajac šta se dešava samo kažeš ostao bez goriva, krenuo je prijatelj da mi donese i ti si miran.. Nisi u obavezi da guraš auto sa puta! A izmedju ostalog, i taj policajac se apsolutno slaže sa tobom jer i on sipa to gorivo po istoj ceni..

 

pre 15 minuta, Mondial je napisao:

A sa cime da idemo na posao?Nesto mi se ne vozi bicikl a sa tim pojedinacnim protestima verujte da nista necete postici nego cete samo nervirati ostale vozace u saobracaju.Shvatite da u ovoj zemlji dokle god se ne digne prasina oko necega i naravno to izadje u medije necete nista postici!

Zbog takvih kao ti (sa takvim mišljenjem) nam i jeste ovako kako jeste! Ali hvala je bogu, u velikoj manjini ste! Ma guliću biciklu mesec dana ako treba!

 

I još nešto, neko pomenu da medije čuju pa da počnu da pišu i onda nešto bude! Nemojte biti zaludjeni, mediji su čuli sve ovo i pre mene i tebe, ali ne smeju da pišu! Time bi samo obavestili ostatak gradjana koji nisu aktivni online! Toliko o slobodi medija i o demokratiji!

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

I još nešto, jelte ova vlada je obećala još prošle godine kada je naglo pala cena sirove nafte (a cene ostale ne promenjene) da će ukoliko dodje do porasta cene nafte oni će smanjiti akcize kako bi to neutralisali..i šta sad, od početka godine prvo su akcize podigli pa sad i poskupljenje sirove nafte i nikom ništa? Ovi lopovi da se odreknu dinara? HaHa

 

A što se tiče lopova iz NIS-a, valjda mislim da je generalni direktor izjavio prošle nedelje da je cena skočila zbog cene sirove nafte. (U danu, danas skočila cena nafte na svetskom tržištu isti dan su povećali i na svim pumpama u Srbiji) I kaže čovek da će sigurno doći do pada cena uskoro ali će oni cene smanjiti kada potroše zalihe koje su kupili po toj skupljoj! I to čovek javno izlaže, u par novina sam pročitao isti tekst..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 610 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S
pre 5 minuta, BanditVA je napisao:

Nisi u obavezi da guraš auto sa puta!

Jesi li siguran u ovo?

Meni kad je ortakov auto stao jer mi je nestalo goriva (on mi rekao da ima i da slobodno teram, a trebao mu ga odvesti na servis) stali odmah panduri da regulišu saobraćaj...

Ja mislio super, taman dok drugar ode do pumpe, kupi kantu, utoči gorivo,...

Kad vidim ja oni zaustaviše taxi, pitaju ga jel ima sajlu... Zakačiše me i odvuče me do prve pumpe... manje od 1km. Idu i panduri za nama i ne odlaze dok nisu videli da sam platio taksisti koliko je tražio (2000 dinara pre desetak godina), jer te vrste usluge nema u cenovniku... :stabre:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Zbog takvih kao ti (sa takvim mišljenjem) nam i jeste ovako kako jeste! Ali hvala je bogu, u velikoj manjini ste! Ma guliću biciklu mesec dana ako treba!
 
I još nešto, neko pomenu da medije čuju pa da počnu da pišu i onda nešto bude! Nemojte biti zaludjeni, mediji su čuli sve ovo i pre mene i tebe, ali ne smeju da pišu! Time bi samo obavestili ostatak gradjana koji nisu aktivni online! Toliko o slobodi medija i o demokratiji!

Jbt ne mogu da verujem sta covek napisa... mislim ovaj kolega kog si citirao .....
Citam na fejsu , ljudi organizuju protest za gazelu pre 15 dana a budala komentarise “nemojte da zatvarate u 17.00 , tad se vracam sa posla”
Znaciiiiii tu budalu koja je to napisala bacio bi s mosta
Ja se ne plasim javno da kazem kako jeste , za policiju ne marim, za lopove iz opstine isto, da me hapse mogu i jebe mi se, pljujem po lopovima i sta mi mogu, ako mi uzmu drzavljanstvo imam gde , i tako sam vise vani nego u srbiji.... tuzno sta napravise od ovako lepe drzave....
Svi koji su sa opstine grocka i hoce da se organizuju , ja sam za, mogu da me cimaju


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Motocikl: mondial mct 250

Pa guli prijatelju ko ti brani?Ja koji nedeljno trosim 5 litara benzina cu bas ostetiti budzet Srbije!Ja biciklom cu samo ustedeti tih 760 dinara a necu nista postici time.A da je 100 hiljada takvih koji bi odjednom presli na bicikl e to bi vec bila druga prica ovako samo mozemo da pravimo vec nesnosne guzve za koje garantujem da se nece postici nista.Kada bi lokalne samouprave mogle da upravljaju cenom goriva pa ajde ovako sta ces postici time?Mislis da ce oni popustiti ?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3485 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Odluke o cenama goriva (kao i o svemu ostalom) nisu donešene na ulici, niti su ih doneli oni koji će da budu pogođeni protestima na ulici (blokadom saobraćaja), pa tako neće ni da budu rešeni na ulici.

Problem mora da se reši tamo gde je nastao i sankcije treba da snose oni koji su problem izazvali, a ne oni koji su već ionaako žrtve.

A to što nemamo jajca da se suočimo sa stvarnošću i da uradimo ono što je neophodno nikako ne znači da treba još i da izigravamo budale i bijemo se međusobno po ulicama.

Kada milion ljudi izađe ispred skupštine i vlade i na'vataju one koji su nam krojili kapu proteklih decenija, namlate ih i bace u kontejnere za đubre, možemo da se nadamo nečemu, a sve ostalo je gubljenje vremena i rasipanje energije.

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Jesi li siguran u ovo?
Meni kad je ortakov auto stao jer mi je nestalo goriva (on mi rekao da ima i da slobodno teram, a trebao mu ga odvesti na servis) stali odmah panduri da regulišu saobraćaj...
Ja mislio super, taman dok drugar ode do pumpe, kupi kantu, utoči gorivo,...
Kad vidim ja oni zaustaviše taxi, pitaju ga jel ima sajlu... Zakačiše me i odvuče me do prve pumpe... manje od 1km. Idu i panduri za nama i ne odlaze dok nisu videli da sam platio taksisti koliko je tražio (2000 dinara pre desetak godina), jer te vrste usluge nema u cenovniku... :stabre:
 

U kom to selu ? Beograd sigurno nije bio....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 610 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S
pre 2 minuta, SHeLLe je napisao:


U kom to selu ? Beograd sigurno nije bio....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Bul. M.Pupina, odvukli me do EKO pumpe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 26 minuta, Savan je napisao:


Bravo, odlična ideja. :)

Inače u NL nije dozvoljeno tek tako protestovati i zatvoriti saobracaj. Zamisli da ti se dete nalazi u kolima hitne pomoći i bori se za život a ispred odjednom neko ko se bori za cenu goriva... zamisli da ti gori kuća a vatrogasci ne mogu proći..


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Bravo za tebe,samo tema nije NL i da,bilo je ovde protesta (i bice jos nadam se) samo divljaci sa balkana puste hitnu i vatrogasce u takvim situacijama,nije prvi put.

Ako cemo gledati druge zemlje evo u Jordanu su isti protesti u toku,vec treci dan ulice blokirane zbog cene goriva a policija ide i deli vodu vozacima.

Ako ces spominjati decu i hitne slucajeve ovde je dete izgubilo zivot sa jos cetiri clana posade i dva medicinska radnika jer su ministri trebali da se slikaju,po uzoru na premijera u akciji spasavanja,dali je to dozvoljeno u NL?

@zika56 slazem se sa tobom ali slozices se i ti da u akciji recimo oslobadjanja logora prvo eliminises strazare,od neceg se krenuti mora.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 207 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki Vulcan 500
1 hour ago, N.F.S. said:

Nemojmo sipati gorivo sedam dana... Samo u ovakvoj formulaciji mozemo nesto uraditi! Ideja dobra..

Ne moraš me ispravljati, dobro sam napisao. Kao što rekoh, nemojte sipati gorivo sedam dana i nađite alternativu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1649 postova
  • Motocikl: /
Pre sat vremena, SHeLLe je napisao:


... i onog retarda iz vince...

 

Mislis na njegovog adjutanta Dilbera :)

Dosao on zimus u gym i stao na traku pored mene, ja ga pitam "jel se to spremas za bezaniju kad krene rulja na vas", on kao kiselo ha ha, i nastavljam "trebao bi... evo ja odrzavam kondiciju da vas lakse stignem kad dodje vreme!!"

Stvarno su se svakakvi olosi uparazitili u opstini...

 

Inace, malinarima svaka cast... Jos da se pridruze svi ostali vocari koji ga svake godine debelo primaju u dupe zbog raznoraznih otkupljivaca, pa da mozda i bude nesto...

Al sad se lepo vidi kako se vrhu vlasti jebe za proteste, jer ne reaguju vec mirno cekaju da se svi razidju... 

A u novinama (najtiraznijim, ne nekim lokalnim): "Blokada magistrale uslovila je danas odlaganje utakmice Zlatiborske okružne lige između Jasena iz Brodareva i Poleta iz Rasne" :stabre:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

 

pre 3 minuta, DonToni je napisao:

Jesi li siguran u ovo?

To je napisao pravnik jedan, koji se uglavnom bavi saobraćajnim ptekršajima..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Mislis na njegovog adjutanta Dilbera 
Dosao on zimus u gym i stao na traku pored mene, ja ga pitam "jel se to spremas za bezaniju kad krene rulja na vas", on kao kiselo ha ha, i nastavljam "trebao bi... evo ja odrzavam kondiciju da vas lakse stignem kad dodje vreme!!"
Stvarno su se svakakvi olosi uparazitili u opstini...
 


Eee bas on
Kod nas nije smeo u lestane magarac da dodje kad se odrzavali oni sastanci za obilaznicu i rusenje.
On je jedan k na biciklu. I nista vise. Sve lopurda fo lopurde i olosi
Ja ih napusio skoro na onu grocansku stranicu gde ih samo kosovari hvale i tapsu- blokirali mi fejs 10 dana , napusio sns na njihovu stranicu , opet blok 10 dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Bravo za tebe,samo tema nije NL i da,bilo je ovde protesta (i bice jos nadam se) samo divljaci sa balkana puste hitnu i vatrogasce u takvim situacijama,nije prvi put.
Ako cemo gledati druge zemlje evo u Jordanu su isti protesti u toku,vec treci dan ulice blokirane zbog cene goriva a policija ide i deli vodu vozacima.
Ako ces spominjati decu i hitne slucajeve ovde je dete izgubilo zivot sa jos cetiri clana posade i dva medicinska radnika jer su ministri trebali da se slikaju,po uzoru na premijera u akciji spasavanja,dali je to dozvoljeno u NL?
[mention=8894]zika56[/mention] slazem se sa tobom ali slozices se i ti da u akciji recimo oslobadjanja logora prvo eliminises strazare,od neceg se krenuti mora.

Ajd ne lupetaj ;)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 7 minuta, Savan je napisao:


Ajd ne lupetaj ;)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Citiraj sta sam lupio.

Inace dali se i u Nl tako obracas sagovorniku?

  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja