Jump to content

Moto Zajednica

R iz 2005 i mladji, savet za kupovinu...

Recommended Posts

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Razmišljam o kupovini sledećeg motora, budžet bi bio do oko 6000. Ono što mi je zanimljivo je neki R1, GSXR1000, ZX10R ili CBR1000RR. Eventualno ZX12R. Interesuju me Vaša iskustva sa tim motorima, potencijalni kvarovi, na šta obratiti pažnju.
Manje od 1000 me ne zanima, evetnualno GSXR750. Zašto mladji od 2005? kapiram da je teško naći motor u fabričkom stanju stariji od toga, i da nema karburatore. Pri tome razmišljam o ponekom izlasku na stazu, a uglavnom o dužim vožnjama po gradu koliko mora tek. A i dimenzije motora nisu ne bitne treba da mogu sa 184cm i 100kg da mogu da se spakujem na njega. ZX10r 2006 sam imao i bio je poprilično mali, ali mi je i dalje jakooo lep. Svi saveti su dobro došli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 E za ovo ima da se načekaš "  R iz 20005 i mladji,  "  !  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1
Pre 7 sati, grof je napisao:

neka hvala... znam vlasnika i kako je terao motor :P

au Vlado, al ti ga Laza suknuo :)

 

Btw, grofe tesko da se ja i ti mozemo spakovati na nesto novije. Dobro si rekao ZX12R, K2 suzana, ovo sve ostalo je kao bicikla ispod nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
8 hours ago, grof said:

Razmišljam o kupovini sledećeg motora, budžet bi bio do oko 6000. Ono što mi je zanimljivo je neki R1, GSXR1000, ZX10R ili CBR1000RR. Eventualno ZX12R. Interesuju me Vaša iskustva sa tim motorima, potencijalni kvarovi, na šta obratiti pažnju.
Manje od 1000 me ne zanima, evetnualno GSXR750. Zašto mladji od 2005? kapiram da je teško naći motor u fabričkom stanju stariji od toga, i da nema karburatore. Pri tome razmišljam o ponekom izlasku na stazu, a uglavnom o dužim vožnjama po gradu koliko mora tek. A i dimenzije motora nisu ne bitne treba da mogu sa 184cm i 100kg da mogu da se spakujem na njega. ZX10r 2006 sam imao i bio je poprilično mali, ali mi je i dalje jakooo lep. Svi saveti su dobro došli.

Ovaj moj nije za prodaju, ali bih te hteo razuveriti da R stariji od 2005. ne može biti u fabričkom stanju. A uz to ima i ubrizgavanje, i još uvek spada u R-ove ljudskih dimenzija.

Gixer 750 k1.

55874269-77F9-437E-8DF4-53CE0D6CBA39.jpeg

96783DE9-9E4F-4C4E-B392-85DEECE015FD.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

@SHOKLA Ne tvrdim da stariji ne može biti u fabričkom stanju, već samo da ga je jakoooo teško naći. I ako ga neko prodaje onda najčešće ne zna koliko bi para tražio....

Na konto cena drugar je sasvim ok K8 pre godinu dana prodao za 4500eura a sada ga nema da je u iole sličnom stanju za 6000....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
1 minute ago, grof said:

@SHOKLA Ne tvrdim da stariji ne može biti u fabričkom stanju, već samo da ga je jakoooo teško naći. I ako ga neko prodaje onda najčešće ne zna koliko bi para tražio....

Na konto cena drugar je sasvim ok K8 pre godinu dana prodao za 4500eura a sada ga nema da je u iole sličnom stanju za 6000....

Odvojis lovu, vozis cele sezone to sto imas, i cekas zimu da se pocastis sledecom igrackicom. Barem ja tako rezonujem, i van sezone mozes biti dobar i 20% letnje cene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova
17 hours ago, Momentum said:

au Vlado, al ti ga Laza suknuo :)

 

Btw, grofe tesko da se ja i ti mozemo spakovati na nesto novije. Dobro si rekao ZX12R, K2 suzana, ovo sve ostalo je kao bicikla ispod nas.

Pusti ga moze mu se. Em je uniformisan em je skolski drug osobe koje se najvise plasim :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja