Jump to content

Moto Zajednica

Coper do 125ccm

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova

Nov sam u svetu motora i treba mi pomoc da odlucim o mom prvom motoru, zelim da kupim neki coper ali me A1 vozacka dozvola ogranicava na 125ccm, zelio bih da cujem vase misiljenje i nadam se da ce te moci da mi pomognete.

Razmisljam se izmedju Yamahe Virago 125 i Kawasaki Eliminatora 125.

Motor koji budem uzeo cu voziti najmanje 2 godine a mozda i vise.

Hvala unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R51/3, Honda VT750 Shadow Aero, Suzuki DL650

Nije bas coper, al je najblize tome.....Honda CM 125, ili njen naslednik koji je coper.....Honda Rebel 125

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Grandpa, 135 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda X11 - Monstrum

Moja baba Honda CM125 Custom ima 33 godine i mogu ti reći da ne posustaje sa mojih 100+ kg. Jako je upravljiva, nema nikakvih problema da dostigne 80, a do stotke joj treba malo više.

Vrlo udoban motor, nisko sedište, pouzdana mašina, prelazi 150.000 bez diranja uz redovno održavanje.

Ima lep zvuk, ne bi rekao da je 125ccm. Troši 2-3 litre, zavisi koliko je maltretiraš.

Po svemu je pravi motor, ja prezadovoljan za po gradu i oko grada. Za dalje može isto, ali lagano, ipak je to baba :)f7ea04531e8bee6df1ca6151eda0ec36.jpg

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Deda Sale je rekao sve, imao sam taj motor bukvalno isti ivakav, posle sam odlucio da ga prefarbam i umesto crnih delova stavim hromirane. Neverovatno pouzdana masina, na njoj ces nauciti sve, prasta pocetnicke greske sto je najbitnije. Koliko je platis, toliko je i prodas, pa cak mozda i zaradis. U svakom slucaju srecno sa kupovinom. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Lukavac, Be i Ha.
  • Motocikl: Suzuki GS 450 L

Za pocetnika definitivno se slazem sa prethodnim komentarima. Customica je idealna, upravljivost, pouzdanost, sve. Licno nisam imao ali dobar prijatelj s kojim sam odrastao takodje je za prvi motor izabrao tu Hondu i znam da je bio prezadovoljan. Probao par puta i zaista je bila "prijateljski" nastrojena u voznji cak i meni koji sam vozio znatno visi motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja