Jump to content

Moto Zajednica

Naziv motora

Recommended Posts

  • Drug član, 369 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Čoperi i kruzeri nisu baš u sferi mojih interesovanja, ali ovaj model me podseća na Harlijev Sportster 883 . Pokušaj na nekim stranim oglasima polovnih motora gde je ponuda daleko bolja, uđi u pretragu pa vidi. Neznam da li sam pomogao ali u svakom slučaju dobro došao na forum.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Triumph Bonneville Speedmaster 2018

Hvala lepo na odgovoru. Ja sam gotovo siguran da je Harley sportster 883 na kraju sam pronašao da i jeste samo sa podignutim kormanom. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 369 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Može biti, mada mi deluje nekako mali za Dynu i "Sunđer" Boba.  A sto se tiče kormana, Harli ima after market delova crnoj zemlji tesko, svaki jedan deo činimi se možeš da zameniš, samo Bože para.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT

Street Bob iz 2006/07 godine zbog dubljeg repa-blatobrana, desna strana bloka odnosno deklovi govore da je u pitanju "Big V Twin", Sportster porodica ima jednostavan dekl sa desne strane koji pokriva sve, dok na "vecim" modelima desna strana ima dva dekla zasebna, jedan pokriva menjac a drugi pokriva radilicu.... Sportsteri nemaju sat na rezervoaru i ja koliko znam nikad takav oblik rezervoara.

Street Bob 2006,
c176a6463dcad28592fbb5912ce51023.jpeg.d76dbd7005bf497ca23c0055e3977bf4.jpeg

Desna strana Sporster masine,
close-up-of-a-v-twin-engine-of-a-harley-davidson-sportster-1200-custom-AHXM52.thumb.jpg.4cf42f68e9d789fdfb19be79e05fdee0.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Triumph Bonneville Speedmaster 2018

Da i ja sam napisao da je Street Bob ali nije 2006, pre bih rekao da je negde oko 2016, pogledaj mu far, za sve ostalo se slazem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
Da i ja sam napisao da je Street Bob ali nije 2006, pre bih rekao da je negde oko 2016, pogledaj mu far, za sve ostalo se slazem.
Ipak mislim da je stariji model zbog blatobrana, prve serije su imale dublji blatobran kao na slici, a mladje generacije 2015, 16....mnogo kraci odnosno plici. Sto se tice fara, iz prilozenog ja ne primecujem razliku u obliku iz ovog ugla gledano. Al ko da je bitno, Street Bob je i to je to :)

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja