Jump to content

Moto Zajednica

UAE - Srbija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

Pozdrav drustvo,

Ekipa od cetvoro motorista se sprema na put od Dubaija do Beograda, septembra 2018. Svi saveti, sugestije, pitanja i zapitkivanja su dobro-dosla ! Sutra kacim malo vise detalja i okvirnu rutu 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ovo mi je interesantno. Ljudi obicno krenu odavde motorima, pa dokle stignu, a vrate ih eventualno vrodom/avionom/vozom.

Ovde je obrnuto :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V-Strom

Zanimljivo!

Mozda ljudi rade u Dubaiju pa dolaze kuci motorima. Sticajem okolnosti prosle godine bio sam u UAE i imam par drugara koji tamo zive, rade i voze motore. Oni obicno voze prema Omanu (Muskat) i to je dosadan put kroz pustinju sa cestim nanosima peska po njemu. Letnje mesece motore voze samo nocu, pakleno je preko dana, temperature idu preko 50 stepeni, dok je zimi oko 20-30 stepeni...taman za motor!

Predpostavljam da ce ici prvo trajektom preko Persijskog zaliva do juga Irana pa Turska itd...ukupna ruta blizu 5000km.

SRECNOOO!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

Ljudi ja se izvinjavam , totalno sam smetnuo s uma da sam postavio temu :jee5: . Imamo tamo jednog drugara na privremenom radu a mi ostali dolecemo avionima. Za sad je preciziran datum polaska za 4 semptembar i proverene su papiroloske zavrzlame oko dobijanja karneta i viza za Azarbejdzan. Motori ako ne budemo u mogucnosti da registrujemo u Srbiji bice vraceni za UAE ili rastavljeni u delove :moto2: 

 

Jos nam je pod znakom pitanja marsuta ali okvirno , Dubai - Badar Abbas - Darab - Fasa - Shiaz - Isfahan - Tehran - ( Azarbejdzan ) Baku - Tbilisi - Batumi i onda trajekt do Moldavije :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja