Jump to content

Moto Zajednica

Pneumatici za Sprint Prince 250ccm

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Gazdare
  • Motocikl: U planu Sprint Prince 250ccm

Imam u planu da kupim Sprint Prince 250 kubika znam da nije idealan motor ali za moje trenutne potrebe je "OK". Koliko sam uspeo da vidim po netu malo je problem za nabavku guma za ovaj motor pa me interesuje ako neko ima ovaj motor gde nabaviti pneumatike ali ne kineske nego nego neke dobre koji nece da klizaju na sveze opranom putu. Original dimenzije su 130/90/15 zadnja i 110/90/16 prednja. Jos me zanima ako neko ima informaciju da li je moguce nazad stviti siri pneumatik i ako je moguce koliko siri?

 

Ukoliko tema nije adekvatno postavljena ili postoji neki problem nemojte da mi zamerite, ovo je prvi put da postavljam temu na forumu pa ne znam bas kako sve funkcionise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Motocikl: mondial mct 250

Motor nije los sem nekih sitnica koje mogu da se naprave-preprave.Gume nisu problem ja sam ih nalazio nove na netu ali su problem rezervni delovi!Dobro je sto neke delove mozes da kombinujes ali bas nove delove na netu ima malo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja