Jump to content

Moto Zajednica

CFMOTO 150NK

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK

Pozdrav drugovi. Moja tema ce mozda nekog zanimati mozda ne, vjerovatno pocetnike. Mali motor, pocetnicki pa cu iznijeti iskustva, novi je motor, i mozda najsvjezije teme za pocetnike, koliko, da li je dovoljno i tako dalje... CFMOTO 150NK ima 12ks i 6brzina, vodeno hladnje, Bosch.... nebitno. Kupio ga novog, i pored toga sto su mu servisi na pocetku precesti i da kazemo skupi u ovlasnjenom, toliko je za pocetnike i sasvim dovoljno brz, ekonomican, pa i ne samo njima. 12ks samo po sebi je malo, ali da kazemo nekoj osnovnoj svrsi, setanje sa njime je za tu sumu novca sasvim dovoljno. Naime za iste pare kupuje Peugeot 50cc i vozis ga kroz grad. Brzina, pa, za sad ne mogu reci, jos je novi te ga nijesam vozio mnogo brzo, zbog razrade, jedino sto mogu reci da mu je 80,90 bas neka optimalna brzina, to je i ono sto sam trazio. Potrosnju ne pominjem , vjerovatno je svima jasno kolika je. Jedino sto je bas bas lose jeste sjediste, preneudobno, zato sam morao da kupim jastuk, bas kao i Jovan Dasic, i meni je isto moje dupe milo... Ako bude iko imao koje pitanje tu sam...

0-02-05-4a3b4e8524eb8a602ec0c397b838a9a56fff12d729fbab1f60a945f4573327a9_fulld.jpg

20180408_152749.jpg

20180408_162710.jpg

IMG_20180403_160513.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

zagledao sam motor na sajmu, koje su razlike u odnosu na  pedu x road 2(osim direkt ubrizgavanja)? razlika u ceni je znacajna pa me interesuje vise nudi za tu razliku... I iznenadilo me je to sto je sediste neudobno (i meni se cinilo tako), nekako bas kvari utisak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK

ah, razlika, ima vodeno onaj nema, tanje su gume pedi, malo ljepsi ram, ubrizgavanje a opet ne tako strasno, izuzev hladjenja....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Evo jedno pitanje, ne precizno upućeno vlasniku - koliko li će izdržati taj repić što nosi tablicu?

Nikako ne uliva poverenje. Moj koji je znatno solidniji je pukao na pola posle nepune dve godine, doduše svakojake vožnje.

Inače mi se sviđa kako motorče izgleda :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
On 4/12/2018 at 8:16, ZoranP je napisao:

Lep motor. Koje su dimenzije guma?

Na netu kazu: prednja 100/80R17, a zadnja 130/70R17 

takodje pise da ima dva moda , Sport i Economic, cudi me da su to budznuli na malu masinu od 150cc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK

Jeste, to je ta sirina cini mi se, a ovo economy i sport dugme i mene cude, aj na 400nk ali na njega. Zapazio sam da je grublji i malo agilniji na gas na sport

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK

pa sad sam presao 1300 km sa njim, za vibracije cu ti reci da ih nema, odrzavanje dok je u garanciji su mu servisi skupi dosta, 55 eura posle sam kad budes radio dosta jeftino ni 20. zvuk nije los, mnogo bolji no na apriliu 125 koja zvuci ka muva. dobar odziv na gas kocnice tu i tamo, vjerujem da je za 150cc dobre ali da su dva diska bas nesto sto bi za nas nekulturni ispresijecani nemarni saobracaj bilo dobro. a sad jedno pitanje za vas

lanac mi se otegao, na koliko da ga zatezem km, koja je to otprilike otegnutost, jer mi je sad 3cm gore dolje od sredine lanca, nesto sto bih trebao da znam za dotezanje i sl?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Pre 1 sat, Blueser je napisao:

Da li još voziš 150NK? Koliko si prešao km. Napiši još nekoliko utisaka i detalja. :takoje:

ne vozim, ali mislim da sam ga vec i previse isfalio gore ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: U potraznji sam

U planu mi je kupovina CF moto, mislio sam nesto izmedju 300-400 kubika. 

E sada ovaj forum je počeo čini mi se 2018 na ovu temu, pa ako vas više ima misljenjena, iskustva sa ovim motorom bio bih zahvalan. 

Da li ima rezervnih dijelova,pošto sam dobio innformaciju da je sa tim problrm nešto!? 

A čini mi se u svakom slučaju da je bolje pitati nego rizikovati. 

Na izgled mi se svidja motor, uživo nikada nisam imao priliku da ga vidom. 

Tako da bih za više dodatnih informacija bio zahvalan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja