Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem polovan, polovan BMW R1150RT

Recommended Posts

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
On 6/13/2018 at 9:05 PM, đunta said:

Samo Vi "spamujte" oglas, sad će brkic da Vam dođe.:tras2:

Rek'o je da neće :dobar:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Akcija ludilo ,samo kod bata Punise: R1150RT 3100e akcija traje dok traju zalihe,dobijate 3l goriva gratis po aktuelnoj ceni . Ako protesti urode plodom , bicete i tu dobri neki dinar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Sta je bre ovo niko ne zove ,niko nije bio da ga vidi?! Ja znam da se na ovom forumu vrednuju vise  japanci (“jer je to jeftino za odrzavanje i ne kvari se”) i da se voze samo jedni isti motori. Kao u bosni golf , kao na novom beogradu patike Air Ljaks ali ljudi oplemenite  zivot ,kupite BMW RT. Ni ovaj se ne kvari a mnogo je bolji motor od japanaca koje gledate :ph34r::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
Pre 2 sati, punisa 16 je napisao:

Sta je bre ovo niko ne zove ,niko nije bio da ga vidi?! Ja znam da se na ovom forumu vrednuju vise  japanci (“jer je to jeftino za odrzavanje i ne kvari se”) i da se voze samo jedni isti motori. Kao u bosni golf , kao na novom beogradu patike Air Ljaks ali ljudi oplemenite  zivot ,kupite BMW RT. Ni ovaj se ne kvari a mnogo je bolji motor od japanaca koje gledate :ph34r::)

 

Ljudi zaziru od kilometraže, kod BMW-a se vraćanje ne radi, za razliko od većine drugih motora, jer jednostavno ona nije bitna, aregati traju neograničeno, da ne kačim ponovo sliku instrument table sa 800.000km. Pri servisu merim pritisak u cilindrima, bukvalno na svima je izmerena vrednost puna, kao da je agregat izašao iz razrade, naj veća imerena kilometraža je 165.000 a motor spada među one koji troše manje ulja  od uprosečenih. Kod BMW-a je bitno spoljno stanje, da nije izguljen, znači sa estetske strane kome je to prevashodno, tehnički je svaki dobar sa nekim odstupanjima koje su neminovne kod svakog polovnjaka koje se lako i relativno jeftino otklone i to ne pod moranje i odmah nakon kupovine, što nije slučaj kod većine ostalih motora koji odmah završe kod majstora posle par stotina kilometara od kupovine. Profil imaoca BMW-a je po pravilu nešto povoljnji po domaćinskom odnosu, niko ga ne kupuje da bi mu vadio dušu, možda se ne održavaju revnosno ali retko ko da dozvoli da propada, a i sam po sebi je neuporedivo imuniji na zub vremena i kad se uporede sa istim godištem drugih marki, jasno se vidi. Takođe, ovakav tip motora ne kupuju  klinci već starija Gospoda koja su samim tim i nešto platežno potentniji, ako se ne varam i vlasnik ovog je Doktor i sasvim sigurno neće da stavlja polovne gume ili da štedi na kvalitetu ulja i tako redm, a sem toga, kod BMW-a jako malo ima delova sumnjive izrade, čak su i kineski kočioni diskovi perfektni recimo.

 

Mene isto čudi apscinenija interesovanja za ovaj primerak, on jeste bio policijski al to smatram prednošću, za drugara sam izabrao isti ovakav, al civilni, nije trgovac mogao da ga dugo proda jer je radio ko traktor, dobro je spusto cenu misleći da je krš, a u stvari taj motor nije vido servis poodavno, sad je jedan od onih koje navodim kao primer odličnog i to bez i jednog zamenjenog dela. Ne znam Punišin motor, ni njega uostalom, al po svemu se logički nameće da je dobar primerak.                                                                                                        

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Nema sta da te cudi. Za dosta manje novca ljudi mogu da kupe takodje ozbiljan motor, ali iz Japana.
Ja sam svoju Hondu CBR1000F (za one koji neznaju, u pitanju je sport-turing motor) '99 sa 54.000km (originalnih, znam 1. vlasnika) prodao za skoro duplo manje para nego sto je ovaj BMW. Pritom je imala odlicne obe gume, 3 kofera, napravljen servis. Znaci nisam prodao neki treš od motora.

 

Jednostavno ljudi zele da se voze, a platezna moc kod nas nije na zavidnom nivou, pa se okrecu jeftinijim motorima.



 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 468 postova
  • Lokacija: Selo Vrbovno
  • Motocikl: BMW R 1150 GS (2003)

Mislim da nije u pitanju BMW, vec nemastina koja je zavladala u narodu ??

Jednostavno se nema para za luksuz zvani "Motocikl".

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Kad smo kod guma uzecu nove ako ne ode uskoro i to naravno nece povecati cenu... i ovako se ne javljaju :P

i ja vidim po mnogo cemu u poslu i van posla da je poslednje 2 godine manje para u narodu... ne znam zasto kad sve ide na bolje i kad se razvijamo tempom male Kine ,tek RT se jos ne prodaje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F
Pre 9 sati, Komsa je napisao:

А сада неумесно питање, зашто на К 1200?

Gospodin doktor misli da će biti brži ako kupi jači motor, i mi mu govorimo da ćemo ga preticati sve i da sedne na S1000RR :moto2:

Koliko god da nisam fan BMW - a ovo jeste povoljno. Taj CBR1000F nije ista klasa kao RT, pa teško da može da se poredi. Možda Pan European jeste, a sumnjam da je jeftiniji. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Haahha pa nemam pojma zasto K serija deluje mi da puca od snage ,a opet bmw je. Mada upravu je Nemanja a i ostali koji mi kazu da cu sada mnogo manje voziti i da treba da uzmem nesto pitomo jer sam dobio prvenca pre 40 ak dana. Valjda mi dosadio RT i to sto se nije nista kvarilo pa da uzmem problematicnu k 1200 seriju :P

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Најпре ЧЕСТИТКЕ за првенца и да дочекаш (као ја) да се возите заједно, наравно свако на свом мотору.

Моја два пријатеља возе К-1200 РС (један је твој колега дентист) , и кажу да је врх, ипак ме је занимало у ком правцу се крећу размишљања обзиром да је и твој Р  одличан

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
Pre 4 sati, punisa 16 je napisao:

Haahha pa nemam pojma zasto K serija deluje mi da puca od snage ,a opet bmw je. Mada upravu je Nemanja a i ostali koji mi kazu da cu sada mnogo manje voziti i da treba da uzmem nesto pitomo jer sam dobio prvenca pre 40 ak dana. Valjda mi dosadio RT i to sto se nije nista kvarilo pa da uzmem problematicnu k 1200 seriju :P

Milim da ces pogresiti, K serija je (mislim na ove od 1995 g) dosta losijeg kvaliteta od R serije.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Cuo sam i ja tako... nego eto mladost :)  mada sam skoro potpuno promenio misljenje citajuci o problemima tih modela. Hvala na savetima imate pravo. 

A tebi Komso hvala na cestitci i lepoj zelji :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

BMW je kao i Volvo vjecito vozilo, kad ga jednom kupis ne mozes ga se vise rijesiti. :jee:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50
Pre 5 sati, Utjerivac je napisao:

BMW je kao i Volvo vjecito vozilo, kad ga jednom kupis ne mozes ga se vise rijesiti. :jee:

A i ne želiš,samo želis drugog bmw-a :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Volim krmad :D salim se Sale ,odustao sam od te K serije retko ko pise dobro o njima kao polovnjacima. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 3 sati, punisa 16 je napisao:

Volim krmad :D salim se Sale ,odustao sam od te K serije retko ko pise dobro o njima kao polovnjacima. 

ti dam da probas fazera ako nisi do sad.:cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Ipak moram da menjam naslov teme: Prodajm NOV NOV bmw r1150rt.

Km cu da smanjim na 50-60k sto je najcesce za starije japance ili na 80k za nemce. To ako ne upali stvarno nemam ideju:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja