Jump to content

Moto Zajednica

Оборен моторциклиста у Кошутњаку

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC

Колико сам чуо црна јамаха са зеленим детаљима,такође сам чуо да га је одвезла хитна...

 

Зна ли неко у каквом је стању колега?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Ja sam video da je lezao sa strane na travi, pomerao se, podizao glavu....  Punto je odvaljen od pozadi, da li je izasao iz kolone pa ga motor stigao ili je hteo da skrene ka restoranu ne znam....mozda i nesto trece, nisam siguran.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

U Kg, naselje Aerodrom kolegi oduzeto prvenstvo danas, preko duple pune skrenuo auto... Ne znam stanje vozaca motocikla ali su vozaca automobila izvlacili kroz prozor prolaznici, od besa, ne od ostecenja... (Prenosim kako sam cuo, uzeti sa rezervom..)

Dosta nezgoda za par dana...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1016 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Ja sam u Košutnjaku i znam da pre krivine sa obe strane ima pravac, dugačka je krivina, komotno se može ići i 120 autom (znam, probao, noću), a sa mojim maxijem nisam smeo preko 100. Zaebano je kada ideš od Avala filma, ne vide te oni koji izlaze sa parkinga lokalnog restorana, pogotovo ako luduješ. Sa druge strane je malo "bolja situacija", vide te oni koji izlaze sa parkinga restorana, ali si sa njihove strane, pa se dešava da pogrešno procene. Još kada nebi ludovali svi redom, preticali autobuse... Ne napadam nikoga, generalno na tom pravcu i u toj krivini dosta vozača što na 4, što na 2 točka (uključujući i mene), a ima i onih na više, se zaleću kao budale. Jedno vreme su stajali sa radarom, ali su i njih pljuvali, pošto se nacrtaju na trotoraru, pa pešaci (ima ih dosta), ne mogu proći.

 

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 207 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki Vulcan 500

Oboriti rekord kruga na nekoj auto-moto stazi, postići maksimalnu brzinu na pravcu ili u dugačkoj krivini istih staza bi bilo super, ali tu te iko ne vidi. Ovako "peglate" krivine javnih puteva pa kud puklo.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Jel' prepisana prava terapija? :-D

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja