Jump to content

Moto Zajednica

2. Moto GP Termas de Rio Hondo, Argentina 2018

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Aprilia RS 250 mk1, Aprilia rs 250 mk2, Honda cbr600rr(2005)

Da se vratimo malo objektivnom komemtarisanju sad kad imamo malo vise informacija iz medija. Trka je bila konfuzna od samog pocetka, iako je Miler bio ostecen ne vidim bolje resenje od onog kog su smislili za tako kratak period, pustanje iz boksa 20+ vozaca bi bilo veoma nebezbedno. Marquez je nacinio mnogo gresaka, prva je bilo to gasenje motora a prica da nije razumeo redara je totalno proseravanje kao i Rosijeva izjava da ga se plasi(da ne budem odma hejtovan sto kudim Marqueza) moje licno misljenje je da bi pobedio u trci da je startovao iz boksa i to bez po muke, s'tim da je trebao da bude mnogo strpljiviji prilikom preticanja kad je vec imao toliko brzine, te smatram da je njegov nacin previse agresivan i mislim da ozbiljno treba da se poprica sa njim jer ga boli tuki dal ce neko da bude oboren ili ne a to je vec opasno a i poprilicno utice na trku drugih vozaca(o5 Rosijeva izjava da namerno rusi vozace je jos jedno proseravanje) to sve daje los primer drugima i svi postaju agresivniji tako da motogp postaje kontakt sport a to ne bi trebao biti. Lako je zakucati se u nekog i obici ga, ok, moze nekad da se desi ali ako je to ucestalo kao pre svega kod Marqueza i Zarka onda treba da bude i sankcionisano. Realno lik je jedini "vanzemaljac" u ovoj eri motogp-a ali se mora malo prizemljiti jer je ovo postalo previse. Svi koji su za to da treba biti diskvalifikovan sa sledece trke nisu realni jer mi se cini da je to samo zelja da njihov idol ima vise sanse za titulu ko god to bio a licno sam misljenja da treba da pobedi najbolji a ne "opportunist". 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 956 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

ma krsh trka sa gomilom budalastina...makar da je miller stao na podijum, pa da postoji ako nista drugo neka moralma sadisfakcija...ova, nja... :/

no nova tura, nova avantura, vozice se josh...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
On 12/04/2018 at 19:57, lalajko je napisao:

Malo preterujete sa tim. Sta se tako strasno desilo na gridu pa da ga treba diskvalifikovati? Pokrenuo je motor, stao na svoje mesto i spreman cekao start. Gde je tu opasnost po ostale vozace, u cemu je frka? Ako je trebalo da ga kazne, trebali su odmah! Ovako, kaznjen je mnogo vise. Da je krenuo is boxa, verovatno bi pobedio... A ova cesanja i to... pa to je trkanje, trkacki incidenti. Ako imas zelju za pobedom i agresivan si, do toga mora da dodje, ponekad. Sve ostalo zavisi od toga kako si gledao na dogadjaje iz 2015 :)

Druga recenica tvog posta... jel se salis ili nikad u zivotu nisi bio blizu  bilo kakve trkacke staze pa makar i atleticarske!?

Najkaznjivija stvar je voznja u kontra smeru! Diskvalifikacija bez ikakve polemike! Ne pisem navijacki niti subjektivno. Pricam o pravilu koje vazi svugde i za svakoga u bilo kom sportu gde se vrti u krug. Sem za MM ovaj put. Zasto, nemam pojma, ali mi se cini da niko nema pojma sem smrdljive dorne koja ce uskoro da dozvoli i da se cure u tangama voze kao suvozaci i za to dobijas 30 sec benefita nakon cilja. 

(Voleo bih ja one sto drze kisobrane da gledam malo duze, ali se to onda ne zove Moto GP)

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2101 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory
ma krsh trka sa gomilom budalastina...makar da je miller stao na podijum, pa da postoji ako nista drugo neka moralma sadisfakcija...ova, nja...
no nova tura, nova avantura, vozice se josh...


Jedino cime je Miller ‘zasluzio’ da bude na podijumu jeste odabir guma na pocetku trke a to bas i nije neki kriterijum... Ocajno je vozio samu trku i da su svi startovali iz boksa opet ne bi ostao na podijumu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
9 hours ago, Mare90 said:

Svi koji su za to da treba biti diskvalifikovan sa sledece trke nisu realni jer mi se cini da je to samo zelja da njihov idol ima vise sanse za titulu ko god to bio a licno sam misljenja da treba da pobedi najbolji a ne "opportunist". 

Evo nek rezerviše titulu već u Brnu (što kažu starci :P ), nego daj da gledamo malo trkanje, borbu i šampionat. UVEK sam za to da pobedi oportunist, osim kad je Hayden u pitanju...:ups:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Evo, evo, dacu  moj skromni doprinos da dodjemo do tridesete strane.

Lorenzo je prdez u kadi.

Uzeo mu Dukati i talenat i ambiciju, bas kao i Stoneru.

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1430 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Dobar mamac :)

Lossi je ispusena lula a pritom jedan veliki placko poslednjih godina sto se od jednog sampiona nije ocekivalo.

To je lose

Ovo je dobro:

Dobro vozi M1 ali nedovoljno dobro pocev od 2009 kada je prdez dosao i skinuo ga 

To ulazi u istoriju ko je skinuo velikog Lossija, prdez 99

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Nije ga skinuo Smrdolenco nego ga je skinuo Dukati. A bogme je ovaj, mnogo konkurentniji Dukati od Drkolenca napravio mnogo goreg plačka....mnoooooooooogo goreg Plačkolenca

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

I Sofronije i Timotije su preplaćene starlete.

 

Ovom prvom kriv Tasa,  kao plaši ga se kada su u istom crtaću. Ovaj drugi se sve sirot nada da će Dambo da poleti.

 

81GMHlfgA2L._SX522_.jpg

 

 

Dambo je leteo samo u rukama Duška Dugouška. A tada nije ni imao velike uši. Duško je pojeo šargarepu i rekao neću više. Kad su ga pitali, šefe koji ti je vrag - reče, odoh da pecam.

 

Sa Dambom ni Sofronije nije uspeo da uzleti. Jeste sletao dosta puta, doduše.

Onda se vratio klaviru. Svira, nije da ne svira. Kada bi mogao da se sudrži, da ne peva, bolje bi bilo. Ali Sofronije je to, lajavi krelac, jače je to od njega.

 

A tek Timotije; napao Sunđer Boba kako mu radi iza leđa. I to od najranijih dana. Vidovit taj Sunđer Bob. Znao je da će jednoga dana Timotije doći u njegovu ekipu pa počeo da ga potkopava još od kada su vozili 125 ccm. Još samo da izjavi kako je (Gigi D')Lignjosav njega doveo samo da bi ga ponižavali. Možda je stvarno tako, ko će ga znati. Ipak su Bob i Lignjosav najbolji drugari.

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 4
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CB250, HONDA CB360,MZ es 175/1 1966, Triumph Thunderbird 900 Classic

A tek Timotije; napao Sunđer Boba kako mu radi iza leđa. I to od najranijih dana. Vidovit taj Sunđer Bob. Znao je da će jednoga dana Timotije doći u njegovu ekipu pa počeo da ga potkopava još od kada su vozili 125 ccm. Još samo da izjavi kako je (Gigi D')Lignjosav njega doveo samo da bi ga ponižavali. Možda je stvarno tako, ko će ga znati. Ipak su Bob i Lignjosav najbolji drugari.))))))))

 

Zabarska zavera.....))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Može, može. Sve zajedno u kombinaciji sa 10-om Sofronijevom i Tasom koji vozi na note.

Sve će to Espeleta da zavije u paketu, kao mrmot čokoladu.  :lol2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja