Jump to content

Moto Zajednica

2. Moto GP Termas de Rio Hondo, Argentina 2018

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

Ili ce Dorna naci nacin da ovom stane na kraj ili ce biti ozbiljno sr.nje i povredjenih

Jedno je trkanje a drugo kamikaze na stazi.

Nece valjati ako Janone shvati da je sve dozvoljeno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd

To se lako reši, pustis sve da te stignu za ceo krug pa ih polako povaljas jednog po jednog kad te obilaze i dodjes prvi ,, dobijes 30sec kazne ali koga briga kad si sam u cilju mogu da ti daju i pola sata kazne ,,,jbg sve regulano...dobar predlog za KTMovce ili Lorenca (moram malo da bocnem nemojte se odmah ljutiti :))

Ajte ljudi stanite malo na loptu , sve smo gledali svojim očima , ne trebaju nam "analize" raznih stručnjaka , fanova, navijača...itd...

Otrglo se sve na startu,a ostalo su posledice...neko je prosao dobro,neko nije ,,,jbg to je bilo tako juče..

Ili koristiti pravila koja toliko propagiraju i to za sve ili ih pustiti da voze muški pa posle nema plakanja,,pa ko voli nek izvoli.

Da se razumemo navijam za Rosija,,volim MM kolika muda ima,potajno simpatisem Zarka da ih prejebe obojicu i to mi pruza zadovoljstvo da gledam trke nedeljom..nije ovo balet 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1576 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Ništa od ovoga ne bi bilo da je Pera odma otišao u policiju !

Direkcija trke, uz Dornu, je trostrukim aršinima (jedni za Rosija, drugi za Markeza, treći za sve ostale) zasolila sve ovo.

 

A svi* oni su ego-manijaci i mali eksponirani točkići velikog finansijskog mehanizma.

 

* Ok, možda Pedro, Luti i još poneko nije. Zato i nisu, niti će uzeti titulu.

 

A i nama je nemoguće udovoljiti. Hoćemo gladijatorsku borbu, ali i da svi posle trke odu kući neogrebani i sa smeškom na licu. E, do qrca, povikaše seljaci. I bejahu u pravu.  :D

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
2 minutes ago, Scapolo said:

To se lako reši, pustis sve da te stignu za ceo krug pa ih polako povaljas jednog po jednog kad te obilaze i dodjes prvi ,, dobijes 30sec kazne ali koga briga kad si sam u cilju mogu da ti daju i pola sata kazne. 

:sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
7 minutes ago, štampar said:

Ма јашта је море...ал'и овај ти снимак показује ништа:lol:

 

 

Ni ovaj drugi ne valja?! 

Ma ti se bre omatufio. Pogledaj opet. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Provalio si da me mrzi da prevrćem po telefonu da vidim šta sam postavio pa me p*caš. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Mislim da sam video da je isprepadao nekog na MVDS motoru. Spolja kamera nisam video kontakt. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Iza zelje da se kultivise Markez krije se strah da ce neko drugi imati 9 ili vise titula i biti GOAT umesto GOAT-a.

 

A nema huligana u Motogp koji nije otresao Pedrosu na prvom mestu, pa posle ostale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
44 minutes ago, lalajko said:

Iza zelje da se kultivise Markez krije se strah da ce neko drugi imati 9 ili vise titula i biti GOAT umesto GOAT-a.

 

 

Apsolutno! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1699 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

@to crank,ti prijatelju nemas veze s mozgom.20 strana seres po Rosiju i uzdizes MM u nebesa a pri tom koristis veoma vulgaran recnik.Nekada je Sumaher vozio veoma prljavo pa su se promenila pravila,nekada je Rosi vozio prljavo pa su promenili pravila i ta nova pravila svi postuju osim tvog MM.Pedrosa koji je po meni naj fer-plej vozac je upozorio na Markezovu voznju,Lorenco je svojevremeno upozoravao na Simoncelijevu voznju, a ti i dalje branis to sto MM radi.Nemoj vise pricati kako je i sta Rosi radio jer je to bilo po nekim drugim pravilima koja su upravo zbog toga i promenili.
Sta ce biti ako se neki (nadam se da nece),od vozaca zaleti i skuca MM u Texasu?

  • Haha 1
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1699 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre sat vremena, štampar je napisao:

 

Ух Бог те видео:staa2:...забринуо си ме:staa2:...Ако се Агостини уплаши да би неко могао да га претекне у броју победа и титула шта ли ће се онда десити?:lol:

Agostini se vec odavno usrao i zato ne moze Rosija ocima da gleda

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
25 minutes ago, nightrider46 said:

@ivica744

Citam redovno njegove komentare i smejem se

;)

 

@ivica744

@ivica744

 Ovaj iznad se smeje, nije blesav da se prima. 

Uzgred, ko brani bilo koga. Pa MM je Rossi-ev proizvod. Gledao i učio. Samo što je još i lud sem što je bezobziran. Rossiju svašta može da se spočita ali lud definitivno nije.

 

Ima opcija block. Pritegneš i nema me! 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
2 hours ago, štampar said:

 

 

Само за то цранка:D

 

 Шта је све тај Маркез покушавао Росиу да уради(и не само њему) није чудо шта га је омлатио у Малезији:lol:

 

 

Još negde ga je sobalio. Repom. Slučajno ali efektno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda
pre 36 minuta, ivica744 je napisao:

@to crank,ti prijatelju nemas veze s mozgom.20 strana seres po Rosiju i uzdizes MM u nebesa a pri tom koristis veoma vulgaran recnik.Nekada je Sumaher vozio veoma prljavo pa su se promenila pravila,nekada je Rosi vozio prljavo pa su promenili pravila i ta nova pravila svi postuju osim tvog MM.Pedrosa koji je po meni naj fer-plej vozac je upozorio na Markezovu voznju,Lorenco je svojevremeno upozoravao na Simoncelijevu voznju, a ti i dalje branis to sto MM radi.Nemoj vise pricati kako je i sta Rosi radio jer je to bilo po nekim drugim pravilima koja su upravo zbog toga i promenili.
Sta ce biti ako se neki (nadam se da nece),od vozaca zaleti i skuca MM u Texasu?

Care o kojim pravilima ti pricas ? Pa jel su ti kaznili Rosija sto se sutirao u sred trke  ? Po kojim pravilima u istoriji moto sporta vozac moze da sutne drugog vozaca ? Da postoje pravila Rosi je trebao da se skloni da prodje  toliko brzi vozac a ne da se gurka sa njim u krivini

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: :/
pre 43 minuta, ivica744 je napisao:

@to crank,ti prijatelju nemas veze s mozgom.20 strana seres po Rosiju i uzdizes MM u nebesa a pri tom koristis veoma vulgaran recnik.Nekada je Sumaher vozio veoma prljavo pa su se promenila pravila,nekada je Rosi vozio prljavo pa su promenili pravila i ta nova pravila svi postuju osim tvog MM.Pedrosa koji je po meni naj fer-plej vozac je upozorio na Markezovu voznju,Lorenco je svojevremeno upozoravao na Simoncelijevu voznju, a ti i dalje branis to sto MM radi.Nemoj vise pricati kako je i sta Rosi radio jer je to bilo po nekim drugim pravilima koja su upravo zbog toga i promenili.
Sta ce biti ako se neki (nadam se da nece),od vozaca zaleti i skuca MM u Texasu?

A ta pravila su, jelte, dozvoljavala uletanje u drugog vozača, a sad ne dozvoljavaju? Ili sam ja pogrešno razumeo, može biti

 

Nemojte to cranka dirati, on je tu i kada su trke dosadne, a ne samo kad treba da se raspravlja o rijalitiju. Za razliku od mnogih 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1576 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S
53 minutes ago, to crank said:

Još negde ga je sobalio. Repom. Slučajno ali efektno. 

 

Ne negde, nego baš ovde  ;)

 

 

Obrati pažnju na brzi pogled preko desnog ramena na 0:19  :D

 

Jedno od najelegantnijih "čišćenja" koje sam video. A MM lego na zicer  :lol2:

 

A na 0:07 MM uleće pravo u meso.  :tras2:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Evo da i ja dodam malo. :jee:

Mali stvarno vozi vanserijski i to sam 1000 puta rekao/napisao, ali je sad vec vanserijski bezobrazan. Ovu trku je bas pomerio granice. Volim agresivne vozace ali je ovaj put divljao kao muva bez glave...

I glupo je sto je otisao do boksa 46 a ne i do ostalih koje je ostetio. (Mada  je organizacija svasta shebala jer je  trebao u box posle one papazjanije na startu, s tim da su svi trebali u box pa na zamenu pneumatika nakon starta sem JM).

Farma/parovi/pink varijanta.

Hvala Dorni!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
pre 6 minuta, drs je napisao:

 

Ne negde, nego baš ovde  ;)

 

 

Obrati pažnju na brzi pogled preko desnog ramena na 0:19  :D

 

Jedno od najelegantnijih "čišćenja" koje sam video. A MM lego na zicer  :lol2:

Ovu scenu nikad nisam shvatio do kraja. Jel realno da je uspeo namerno da napravi ovo? Milion puta sam odgledao i ne mogu da verujem da je toliko precizno sracunao da ga srusi a on ne padne!?:stabre:

Jos uvek verujem da nije mogao ovo da iskalkulise (za razliku od izgurivanja i ritanja onomad).

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja