Jump to content

Moto Zajednica

Mitas gume

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4392 postova
10 minutes ago, ProMaster said:

Probaj i neke druge koji prodaju Mitas, ne mogu sad trenutno da se setim, izlazilo mi na facebook-u, ako se setim javljam ti..

Moze javi ako sta pronadjes nije hica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1729 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Taj deo zaista ne znam, polovne gume svakako ne gledam i izbegao bi ih uvek. A na Mitas, sta znam, kakvu garanciju i Baki moze da ti da na gumu.. :) Ako razumes sta hocu da ti kazem, uvek ce moci da sumnjaju na tvoj nacin upotrebe..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 452 postova
  • Motocikl: ZRX 1100

Mozda je Filip ovako korektan lik, ne znam. Kontaktirao sam ga pre kupovine i bilo je skoro 2000 dinara skuplje nego kod Bakija za par.

Konkretno za TF mi je trazio 21000

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1729 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Pneumaster je poprilicno pukao po nekim mojim saznanjima, da ne bude da juris garanciju, a ovi se zatvore za 2 meseca.. :)
Jedino, ako zbog te situacije mozes da nabavis gume sa boljim popustom, onda....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4392 postova
Just now, ProMaster said:

Pneumaster je poprilicno pukao po nekim mojim saznanjima, da ne bude da juris garanciju, a ovi se zatvore za 2 meseca.. :)
Jedino, ako zbog te situacije mozes da nabavis gume sa boljim popustom, onda....

Videcu sutra, nazvati par brojeva, proveriti dotove itd... Ne zna da li je ovakva siromasna ponuda zbog korone ali ovo je ocajno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1729 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
pre 2 minuta, Motorcyclist je napisao:

Videcu sutra, nazvati par brojeva, proveriti dotove itd... Ne zna da li je ovakva siromasna ponuda zbog korone ali ovo je ocajno.

Vrlo malo ima korona veze s tim, prosle godine sam u junu dan pred put izbusio zadnju gumu, a nije mi se kretalo na voznju od preko 3000km sa cepom u gumi. Jedina guma koju je bilo moguce uzeti dan za dan je bila Metzeler Z8 bas u Pneumasteru, cena oko 18000rsd. Bila je i neka Dunlop za koju sam citao samo lose recenzije, pa sam je otpisao. Tako da je situacija vazda losa.. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Proverite i u xmoto. Ja sam uzeo za 12k sa sve postarinom a na netu je najjeftinije sto sam nasao 15500. U pitanju je pireli angel gt 18 ica za tdm. Na njihovom sajtu recimo nema ove gume ali su je imali na stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4392 postova

Gumelider nemaju broj telefona iskljucivo internet prodaja, tu mi najvise odgovara Angel city ali ne znam koji je dot, mogu jedino napisati u napomeni da ne bude stariji od x... Na IPG ima Dunlop Arrowmax slicne cene i pozvacu jos Motobox da vidim za ContiGo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4392 postova

Za sada imam ponudu iz pegasa Dunlop Sport smart 10.920din dot 19, i Angel city 10.500, ne znam dot posto nemaju br. telefona u lideru. Mislim da je dunlop bolja kupovina?

 

Cekam jos iz Lesanovica da mi jave sta imaju u ponudi, svima danas pali sistemi :D

Izvinjavam se na offu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4392 postova
91623245_5e57ff2686d0e4-99686195Pilot-st
WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Poštovani kupci, od 1. januara je počela RASPRODAJA SHARK ...

dot 18

---

81448770_5d414c6ed8bf00-72897212PILOT-ST
WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Michelin Pilot Street Radial 130 70-17 DOT 4716. SUPER AKCIJSKA ...


DOT 16- da li se vredi cenkati jos za ovu gumu s kraja 2016 ili gledati svezije?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 144 postova
  • Motocikl: Kawasaki KLX650

Ja zvao da pitam za C02 i E09, kazu zovi posle praznika...

 

Btw. Sta uzeti, vozim 60/40 u korist off-a, znaci zemlja, blato, makadam, dok ne izbijem na asfalt i onda nazad kuci? Ne mogu da se odlucim izmedju ove dve gume...

 

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 L2

Cao drustvo

Vozim GSXR-a 1000 L2, nije da cesem kolenom svaku krivinu ali nije ni da sam sminker pa jel moze neko da mi kaze a da je vozio na ovim gumama SF+ iz svog iskustva, malo sam skeptik kad cujem Mitas

Trenutno imam SuperCorsice ali nisam zadovoljan,ipak je to guma za stazu i trazi temperaturu da bi pokazala sta moze i nekako mi ne prija samo za ulicu a papreno su me nove kostale.

Da li bi vi uopste stavljali te gume na ovakav motor s obzirom da puca od snage.

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 L2
Pre 14 sati, bopk je napisao:

 

Kako ga ovaj cepa sa SF+ rekao bih da moze na gsxr da se stave.

Znam ali staza je jedno, gde je asfalt idealan i mozes da teras maltane sta hoces, a voznja i grip na ulici je nesto drugo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja