Jump to content

Moto Zajednica

Mitas gume

Recommended Posts

  • Drug član, 3958 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue
1.png&key=1d0e559f631c944c07f058464f7692a6363517d92bbd8f35f46f277d05637c46 WWW.METZELER.COM
Choose the Metzeler ROADTEC 01 tyres and discover the pleasure of driving safely and with high performance!  

Dok neko ne napravi bolje, ne menjam izbor!

Jeste mali off, ali je u cilju poboljšanja bezbednosti.

 

 

Odlični opanci.

Na mom “benveu” prednja je bila toliko bučna, išlo mi na živce, jedva sam dočeka dase potroši.

 

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
Pre 4 sati, bopk je napisao:

Ima li nekoga ko je kupio sport force + ili touring force u dimenziji 160 60 17 i da napise cenu koliko je platio? 

Туринг сам наручио за 10.820 РСД, сутра треба да стигне. Баки.доо.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Која је ово фора са гумом? Где је ДОТ? Шта означава време производње, осим године? 

 

Сликао сам само овај део, јер је једино ту година, нигде другде нема ознаке ни близу ДОТ-а. 

 

 

Исправка: Нашао! Ал' су га уситнили, сунце им... 

Само на десној страни пише, а ја гледао леву... Није ни чудо да нам једна кривина иде боље од друге, када гума није иста на обе стране! :)

IMG_20201027_112618.jpg

1603797529543.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

I kakve su te Mitas touring force?

Posto kod nas i ne gledam gume zbog cene. Prosli put sam Z8 metzeler kupio preko. 

Set dodje oko 220e u Nemačkoj. Prednja oko 95e zadnja oko 120e. Naravno neko treba da vam ih donese,sada mi je to malo problem,pa sam gledao ovde...

 

Mitas nisam gledao, nisam ni cuo za njih do skoro. Uglavnom opet sam preko istog sajta gledao gume i vidim da su im gume slicnih cena,evo primera.

 

 

 

Screenshot_20201108-095835_Chrome.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1707 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Jeftinije su kod nas:

180/55/17 -

WWW.BAKIDOO.COM

180/55ZR17 MITAS Touring Force . Veliki izbor guma svih kategorija, zimske putničke, letnje putničke, kombi gume, teretne gume, moto gume, skuter gume, gume poljoprivrednog programa - Baki d.o.o. Kragujevac


Zadovoljni su svi oni koji ne voze po putu kao po stazi.
Jedina bitna stvar je da možda ova guma mrzi bele linije malo više od nekih drugih premium guma.
Ostalo je sve odlično i to ne odlično za ove pare, nego generalno odlično.
Nikada nije puštala u nekim bezveznim situacijama, na mokrom je ok.
Izuzetno je dugotrajna. Imao sam i Z8 na motoru pre nje, mogu ti reci da Mitas duplo bolje podnosi vožnju auto putem sa opterećenjem, vozač, suvazac i prljag.

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2795 postova

ja sam sebi nabavio od preko sport force pre tačno 2 godine .Onda turing još nije ni postojo.Preko su bile jeftinije a od početka prošle setone su preko poskupela a ovde pojeftinile i uopšte se ne isplati nabavljati.E ventualno neka sniženja drugih proizvodjača

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 837 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.

Ja sam uzeo prednju Touring Force pre dve nedelje za 9500 u Pilot Sportu, ali nisam stigao još da je montiram i probam. Ovo pišem zbog cenovne orjentacije. Mišelin Road 5 npr. je 16.500. Dimenzija 120/70/17.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Hvala momci na odgovorima. Z8 isto kliza po beloj liniji i to onako ubedljivo. Meni je najbolja guma koju sam vozio Continental contitrail atack 3 ,valjda se tako zvala.

Svi su izgledi da cu probati Mitas.

Neko ih u Surcinu na KP prodaje za 21000din (180e) set, sto je sasvim prihvatljiva cena ako izdrže poštenih 10 000km,to su meni 2 sezone.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

Ove godine pre puta u Albaniju sam montirao TF napred. Sve one planinske krivine i konstantnu provalu oblaka u povratku od Ohrida do Niša sam izvozao bez ikakvih neprijatnih popuštanja gume ili proklizavanja. A put od granice do Niša sam po toj kiši vozio i preko ograničenja. Kada dođe vreme da se menja zadnja Angel gt sve su prilike da ću probati TF.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint maxx 50

Poz ljudi, pročitaj sve postove u temi ali ipak slabo sa komentarima za navedene gume za skuter. Konkretno, uzeo sam beverly 250 sa novom prednjom gumom Mitas, pozadi je Michelin iz '12 godine. Na proleće bih menjao zadnju gumu i razmišljam se da mi budu iste gume. Početnik sam u svetu motora, do sada sam vozio Kineza 50cc. U prevodu bez divljanja, vozim samo po gradu. Da li biste mi preporučili mitas ili da uzmem neku drugu gumu ? Hvala unapred

Sent from my T770H using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1873 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Kao sto sam ranije pisao, za te ( jeftine) pare odlicna je. Zovi Baki- ja iz Kragujevca, tamo su najjeftinije, besplatna dostava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint maxx 50

To da, video sam na sajtu Bakija, stvarno su najjeftinije gume (5.200 din.). Našao sam u BG-u za 5.800 din.

Jeste off, ima li negde na području užeg Voždovca, Zvezdare ili vračara da se zameni i balansira guma ?

 

Sent from my T770H using Tapatalk

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1873 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Ja sam menjao zadnju kod drugara, a balansirao u Ratka Mitrovica , Planeta guma. To mi je bilo najblize.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 989 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Ljudi dvoumim se. Na motoru su mi haidenau k60 i prezadovoljan sam kako se ponasaju, prosto mi je neverovatno da guma, pogotovu zadnja, sa tako retkim kramponima tako drzi u krivinama a ja volim krivine. Inace vozim mahom asfalt al znam ponekad da skinem kofer i da odem negde van puta da istrazujem malo. Inace vozim motor i zimi koliko vreme dozvoljava (sneg, led, jak vetar, temperature ispod 4 stepena ne vozim). U sustini k60 mi bas odgovara. Medjutim zadnja guma se potrosila i ispucala i za zamenu je gledam cene za jednu zadnju k60 imam obe Mitasove. Sta mi vi predlazete da li da stavim Mitas i koji model da stavim ili da kupim samo zadnju k60? Najvise bih voleo da mi odgovori neko ko je vozio obe gume.

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1048 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Haidenau K60 vs Mitas E07

 

Mislim da Mitas E07 ENDURO je jedna od odličnih i top guma ... Kažu ako ne i najbolja 50-50 allround guma

Mene je lepo držala u krivini, ali nisam ni zahtevan extremno vozač...

 

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova
To da, video sam na sajtu Bakija, stvarno su najjeftinije gume (5.200 din.). Našao sam u BG-u za 5.800 din.
Jeste off, ima li negde na području užeg Voždovca, Zvezdare ili vračara da se zameni i balansira guma ?
 
Sent from my T770H using Tapatalk
 
 
 
 
Dum Mirijevo

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4379 postova

Ima li neko iskustva sa MC50 prednjom? Sa zadnjom sam potpuno zadovoljan, vozio po potopu itd. nikakvog klizanja itd. na mom motoru. Za sledecu sezonu treba da uzmem prednju ne znam da idem isto sa MC50 ili uzmem nesto malo kvalitetnije?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 636 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu
On 11/30/2020 at 12:34 PM, Motorcyclist said:

Ima li neko iskustva sa MC50 prednjom?

Pisao sam svoja iskustva sa bas tim modelom na prvoj strani, pa da se ne ponavljam. 

 

Daleko od toga da je losa guma, ali meni nije legla, za ono sto je meni bitno. 

 

Sve zavisi kakve su ti potrebe, stil voznje... Ako ti je zadnja bila OK, verujem da ce ti i prednja leci. Opet ako nisi limitiran sa lovom ja bih stavio nesto bolje. U toj dimenziji razlika ti je par hiljada. 

 

Svakako ovo je samo moje misljenje i iskustvo. Sto kazu tvoj dzep, tvoje dupe, tvoja odluka. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4379 postova
2 minutes ago, max80 said:

Pisao sam svoja iskustva sa bas tim modelom na prvoj strani, pa da se ne ponavljam. 

 

Daleko od toga da je losa guma, ali meni nije legla, za ono sto je meni bitno. 

 

Sve zavisi kakve su ti potrebe, stil voznje... Ako ti je zadnja bila OK, verujem da ce ti i prednja leci. Opet ako nisi limitiran sa lovom ja bih stavio nesto bolje. U toj dimenziji razlika ti je par hiljada. 

 

Svakako ovo je samo moje misljenje i iskustvo. Sto kazu tvoj dzep, tvoje dupe, tvoja odluka. 

 

Planirao sam Angel city ili tako nesto napred. Videcu kakve ce cene biti a i ponuda.

 

Opet, vozio sam sa 7 godina starom prednjom Michelin bez problema od zime do jeseni, valjda je ta MC50 nova bolja od bilo koje 7 godina stare gume :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja