Jump to content

Moto Zajednica

Kočione pločice Kawasaki ZZR GPX GPZ KLE ER-5 ZEPHYR, Suzuki GS GSX

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 409 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Na prodaju dva para prednjih pločica. Naručio sam za komšiju to i još neke stvari iz Louis-a, stiglo kod drugara u Austriju i on doneo pre par dana ovde. Pločice se naručene za ZZR 600 model 1990-1992, sve sam lepo naručio, čak je i ID proizvoda na kutiji tačan kao na sajtu, ali unutra su pločice koje ne odgovaraju. Pogledali smo kod majstora katalog i našli za koje modele odgovaraju, uglavnom su nešto stariji motori u pitanju: Kawasaki ZZR 400 i 1100, GPZ više modela, KLE 400 500, GPX 400 i 600, EX 500,  ER-5 97-00,  ZEPHYR 550 750 110, GTR 1000... Suzuki GS 450 500,  GSX 250 1100, Bandit 250, 400... Odgovara i na HYOSUNG GT Comet 250 i 600. Ispod je slika iz kataloga gde se vide i ostali modeli za koje odgovara, i tačne oznake i godišta, kao i OEM brojevi

 

Pločice su SAITO organske, made in Germany. Naravno nove su, samo izvađene iz kutije.

 

Poslao sam juče mail Louisu čisto da vidim šta je njihov odgovor, ali svejedno je cimanje slati to nazad i ako uvaže grešku, tako da ponudimo ovde možda će nekom odgovarati.

 

Cena 40e za oba para. Gratis poštarina i neki Louis vaučer koji je bio u paketu. Uz lično preuzimanje gratis pivo umesto poštarine :)

 

Može i na telefon: 063/397704 Darko

 

 

01-bp.jpg

02-bp.jpg

03-bp.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja