Jump to content

Moto Zajednica

virago 250 saug

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: sombor
  • Motocikl: Suzuki VN 600 i Yamaha virago 250

pozdrav drustvo.. imam  do sad ne resiv problem sa saugom kod moje 250 . ne funkcionise u podpunosti. reaguje na potezanje sajle prvi put na hladno upali i ugasi odma posle toga i vise pod cokom nedaje znake. palim ga duzim verlanjem i podizanjem lera.. muka ziva . isao kod naseg majstora ali bezuspesno cak i sam gledao..ali.. ima li ko slican problem ili jos bolje zna resenje ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Motocikl: mondial mct 250

I ja imam slican problem.Prvo upali sa punim saugom pa se ugasi a kasnije moram da pojacujem i smanjujem saug dok ga ne prevarim da upali.Proveri lule na karburatoru da nisu ispucale gume.Jer moze i da se ne vidi da je guma ispucala tek kada je skines i presavijes rukama mozes da vidis dali je ispucala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: sombor
  • Motocikl: Suzuki VN 600 i Yamaha virago 250

hvala za odaziv

upravo isto kao kod mene.. ispucale su spolja izunutra ne.. al koliko se razumem.. ako vuce fals... nebi radio kako treba ni posle

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Motocikl: mondial mct 250

Pa ne mora da znaci kod mene stuca dok se ne zagreje kasnije ga saug i gusi pa kada ga smanjim motor kao da si mu ubrizgao nitro.Proveri jos jednom da presavijes gumu, jer su i kod mene ispucale od spolja ali kada sam je presavio video sam da ima jako mali prorez gde moze da vuce fals vazduh i tada je jako tesko startovao ali ja sam to kao zalepio mada nisam siguran mozda se to opet razlepilo pa opet malo teze startuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja