Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem svoj prvi skuter, HELP :)

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

Pozdrav svima, nov sam na forumu pa ako krsim neko pravilo unapred se izvinjavam. Elem, zelim da kupim svoj prvi skuter, naravno kao i vecina ljudi u ovoj zemlji nemam novac da kupim nov, vec trazim polovan, citajuci malo tekstove po mnogobrojnim forumima skontao sam da treba bezati od kineza i da su Piaggio motori jako dobri u odnosu na cenu, s obzirom da  da nemam a1 dajem prednost motorima do 50cm3, narocito mi se dopada liberty 50 ali ima ih jako malo na trzistu, ovaj mi je zapao za oko https://www.polovniautomobili.com/motori/12105079/piaggio-liberty Sad ne znam li vredi ove pare s obzirom da ima libertyja od 125ccm3 2006god koji se krecu od 600-800evra tipa https://www.polovniautomobili.com/motori/12115350/piaggio-liberty ili https://www.polovniautomobili.com/motori/10931450/piaggio-liberty takodje ima i dosta liberty 125 2000godiste koji su oko 500evrica. U slucaju da resim da uzimam od 125cm3 moracu da polazem i za a1 koja ace da me kosta nekih 150evra tako da zelim da znam da li su od `125cm3 bolji i zasto su jeftiniji od ovog od 50cm3? Takodje drugar mi preporucuje da uzmem nekog Free-ja da ne bacam pare na nesto skuplje. Sta bi mi vi iskusniji vozaci preporucili? Naravno dolaze u obzir i drugi modeli, preporucite nesto meni je jedino bitno da su vece gume, ne volim one sa malim, budzet mi je max 1000e. Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8922 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Liberty ili Free jesu dobri ali to ces retko naci, vecina je izakana do daske, dobri primerci se ne prodaju.

Dodaj jos malo kesa pa razmisli o Kymco ili Sym skuterima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: :(

Ja sam vozio Liberty 125 koji je bio u ok stanju ali mi se nije preterano svideo. Malo malo pa neka sitnica mora da se radi na njemu. Nije skupo ali jeste cimanje. Slazem se sa @Satelis , tesko ces njih naci u dobrom stanju jer su vecinom akani jer su (bili) dostavljacki motori. A iskreno, sada kada bih gledao da uzmem od 50cc skuter gledao bih nesto od sledeceg: Yamaha Aerox, Aprilia sr50 ili Gilera Runner.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8922 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
pre 27 minuta, Živko je napisao:

 A iskreno, sada kada bih gledao da uzmem od 50cc skuter gledao bih nesto od sledeceg: Yamaha Aerox, Aprilia sr50 ili Gilera Runner.

To ti kolega dragi pada u isti kos kao i gore pomenuti, jedno akaju dostavljaci - drugo akaju klinci do besvesti. 

Zato i dadoh predlog za Sym ili Kymco jer se drugacije niko il retko  ko hoce uhvatiti prodaje dobrog recimo Runnnera ili Aerox-a..... sredi - vozi, sredi - vozi, niko nece sredi - proda, proda ga kad je vec dobrano izrabljen.

Ne kazem da je to uvek tako ali u vecini slucaja nazalost jeste.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8922 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Kao sto opis kaze "Odlican, 2005 godiste" .......mozes misliti koliko je odlican kad mu je opis takav, bez i jednog detalja kad je sta uradjeno.

 

Slika moze biti jedno, realno stanje kad odes i vidis nesto sasvim drugo, tako da sam oglas ovakvog tipa malo govori, zapravo nista ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja