Jump to content

Moto Zajednica

Pomoćni radnik u vulkanizerskom servisu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Runaway hill
  • Motocikl: suzuki dl-650 L7

Drugari,

Meni i burazeru je potreban kolega u fiksnom i mobilnom vulkanizerskom servisu na Novom Beogradu, posao je sezonski do otprilike 01.juna, sa mogućnošću stalnog zaposlenja. Mozete da posetite i web mobilnivulkanizer.com da čisto vidite o čemu se radi.

Do sada smo preko omladinske plaćali na sat, isplata nedeljno, mesečno, kako se dogovorimo.  Kriterijumi su sledeći:

 

Pomoćni radnik u vulkanizerskom servisu

 

Opis radnog mesta:
Skidanje, nameštanje točkova sa automobila i drugi pomoćni poslovi(ne uključuje rad na mašinama) 
Priprema i sortiranje guma u servisu i magacinu
Održavanje urednosti servisa i opreme

 

Uslovi:
Poželjno prethodno iskustvo na poslovima mehaničara ili sl.
Poželjna vozačka dozvola B kategorije
Da kandidat nije osuđivan
Mogućnost zaposlenja u stalni radni odnos

 

Mozete mi poslati pp ili na tel ili viber 063389260 Marko 
 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Runaway hill
  • Motocikl: suzuki dl-650 L7

Oglas ponovo aktuelan, potrebno nam je više ljudi

 

 

Mobilnivulkanizer.com je prvi i najveći servis za prodaju i ugradnju pneumatika na ovom području, sa najvećim iskustvom i znanjem na terenu, koje svakog dana podižemo na viši nivo.

 

Potreban nam je:

Vulkanizer/Pomoćnik vulkanizera

Sa ili bez iskustva

Beograd, više izvršilaca

 

Koga tražimo:

Ako ste vredni, pošteni, i imate ambiciju da radite timski, na otvorenom u svim vremenskim uslovima, na pravom ste putu.  Sve u svemu tragamo za entuzijastičnim pojedincima koji pružaju kvalitetne usluge po standardima našeg brenda.

 

Opis posla je sledeći:

Vršenje svih vulkanizerskih poslova po utvrđenim kompanijskim pravilima i procedurama

Skidanje-nameštanje točkova, demontaža, montaža, balansiranje, krpljenje, popravke pneumatika i kao I ostale aktivnosti prema potrebama posla

Održavanje alata, opreme I vozila prema kompanijskim pravilima

 

Od vas tražimo:

Minimalno znanje mehanike i tehnike

Vozačka dozvola B-kategorije(nije obavezno)

Spremnost na plaćeni prekovremeni rad

 

Nudimo:

Dobru radnu atmosferu

Profesionalnu obuku

Stalno zaposlenje

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Nema tu mnogo tajne...

Razlika u par hiljada dinara nije ni vredna pomena...a eventualna "ozbiljna" plata se u slučaju da mora da se putuje ili plaća smeštaj stavlja u istu grupu sa tajnom. Eventualno može da se pohvali da je zbrisao(la) od motike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

To je postao opšti trend, traže radnike a niko neće da napiše kolika je plata.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

I ne samo to.. znam mnogo slučajeva koji tek počnu da rade i ne smeju ni da pitaju kolika je plata da poslodavac ne bi rekao u fazonu "nisi ni počeo, a odmah pitaš za plata".. Pa ja ne bih ni počinjao dok taj deo ne dogovorim i dinar!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Pa jel može biti to razlog da i ne pokusas, da se bar javis?


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom
pre 28 minuta, Savan je napisao:

Pa jel može biti to razlog da i ne pokusas, da se bar javis?

Ako je meni namenjeno pitanje, ne javljam se jer imam stalan posao..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ne, nego uopšteno za one koji nisu ni pokušali iz razloga koji si ti naveo.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 881 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Kao prvo visina plate se ne objavljuje unapred,to samo kod nas radnici bi da postavljaju uslove.O visini plate se raspravlja,u stvari o startnoj plati se raspravlja na razgovoru za posao a ne preko javnih glasila ili foruma.I da plata se mora zaraditi a ne da se dobije tako da i visina plate zavisi od toga ko kako radi.Više od 15 godina sam poslodavac i iz iskustva mogu reći da radnici koji unapred zahtevaju definisanje ličnog dohodka i nisu baš došli zbog posla već zbog para.Ne kažem da ne treba ugovoriti visinu plate ali nikad ni jednom radniku nisam obećao unapred ništa već mesec dana probe pa ćemo videti.Da se ne lažemo ko dodje za posao već unapred zna kakva je tamo plata (informišu se ljudi) tako da nema šta baš mnogo da se pregovara a kako ko radi tako se i plata obrazuje.

  • Sviđa mi se 4
  • Haha 2
  • Zbunjen 3
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom
pre 2 minuta, Interceptor BP je napisao:

Više od 15 godina sam poslodavac i iz iskustva mogu reći da radnici koji unapred zahtevaju definisanje ličnog dohodka i nisu baš došli zbog posla već zbog para.

Jok došli su što te vole pa da ti učine, naravno da su došli zbog para, ja na posao idem da bih zaradio pare, ništa me drugo ne interesuje, dal će firma zaraditi milion ili dva miliona.. Zbog situacije u državi možeš tako da kažeš jer se vi (poslodavci) osećate ko bogovi, da je sreće da nam nije ovakva ne zaposlenost, bili bi ko bubice, samo da nadjete radnika!

  • Sviđa mi se 10
  • Hvala 3
  • Podržavam 20

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 501 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,

Slazem se sa stavom da se visina plate dogovara na razgovoru za posao i da ne treba biti predmet rasprava an forumima i oglasima. Isto se slazem da ne treba svako da bude placen isto nego po nivou svog rada i zalaganja. Jedino mi ne pase ovo navedeno da radnici koji unaprijed zahtijevaju da znaju koliko ce biti placeni nisu dosli zbog posla nego zbog para. Izvinite molim vas a koji je to prvi od najvaznijih razloga zasto svi radimo u svojim zivotima ukljucujuci i poslodave ako ne novac. Ostalo u postu iznad je   na mjestu. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 881 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Možda sam se pogrešno izrazio pa niste shvatili šta sam mislio. Iz iskustva pričam da takvi radnici nisu se odgovorno pnašali od starta i ne interesuju ih obaveze već samo prava. Kod nas je jako teško doći do poštenog,odgovornog i vrednog radnika,ne zbog toga što ih nema nego takvi već imaju posao i ne traže drugi. Vidim da generalno postoji odbojnost prema poslodavcima negde opravdana a negde ne ali očekivano je da zaposleni ne gaje simpatije prema poslodavcima ali nisu ni oni svi isti pa recimo ja imam radnike koji kod mene rade od 2002-ge a bilo je takvih koji dodju i ne zadrže se par nedelja a neki i do kraja dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Tipično razmišljanje tipičnog srpskog poslodavca, ima da radiš nije tvoje da pitaš kolika će ti biti plata, ima da radiš pa koliko sam ja zadovoljan tvojim radom toliko ću da te platim
A niko od njih se ne seti da pita radnika dali je zadovoljan sa takvim odnosom prema radniku, posle se još pitaju zašto neće niko da im radi.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 468 postova
  • Lokacija: Selo Vrbovno
  • Motocikl: BMW R 1150 GS (2003)

Sta je problem staviti kolika je plata ??

Probna je u pocetku toliko i kraj price, sve jasno kao sunce.

Posle toga mozes zaraditi od-do i imas pravo na to i to, sta tu nije jasno ??

Nema razloga niko da se ljuti kad se to u samom startu razgranici.

 

Plata, slobodni dani, odmor, bolovanje, placanje prekovremenog rada, itd.....itd.... sve su to veoma bitne stavke ??

Svako belezi za sebe i nema lazi, nema prevare, cist racun duga ljubav.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1561 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Nije normalno da se za platu raspitujem okolo naokolo i saznajem od drugih, normalno je da poslodavac na razgovoru kaze radniku neke okvire u kojima ce mu biti plata, npr. 35-40 000 ili 30-35 000.

 

Ja radim kod brata od tetke, od prvog dana sam prijavljen, prvog dana mi je rekao mogu da ti ponudim to i to za taj i taj posao, odgovara ti, super, nasao si bolje, nikakav problem, logicno je da ces promeniti. Za sada sam prezadovoljan, plata je ok u odnosu na ono sto radim, voleo bih da je veca, ali jbg, za ovaj posao ne verujem da ce imati prostora da ide na gore, ali je covek prvi dan rekao sta i kako i to ne sto smo rodjaci, sa svima je takav.

 

Poenta price je da ljudi ocekuju da prihvatis posao, a tebi glupo da pitas za platu, pa ni sam ne znas sta si prihvatio.

 

U konkretnom slucaju, covek ne mora na forumu da pise iznos, dovoljno je da kaze na razgovoru licem u lice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Gospodja pored mene...moja supruga, dugogodišnji direktor recimo po naški, kadrovske službe, kaže ovako.

Ceo proces APSOLUTNO nije jednosmeran i jednostran, u bilo kojoj ulozi. Poslodavac kao i zaposleni imaju svoja PRAVA I OBAVEZE...zakonom definisane.

U samom oglasu apsolutno nije neophodno navesti visinu zarade, ali ju je OBAVEZNO definisati na razgovoru koji vodi ka zaposlenju. Čak i probni rad, u trajanju koje definiše poslodavac, MORA da bude plaćen...pa trajalo to samo 1, 5 ili 30 radnih dana (ili sati)...itd.

Probni period ne služi samo poslodavcu, već i zaposlenom...SA PUNIM PRAVOM DA OD POSLA ODUSTANE. Probni rad NE SME da bude plaćen manje nego što je to država propisala...a to trenutno iznosi 22,400 dinara na mesečnom nivou za petodnevnu radnu nedelju po 8 sati.

Zaleteo sam se...ode ovo gde ne treba...rasturismo oglas.

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja