Jump to content

Moto Zajednica

Cacak 30.03.2018. nastradao motociklista

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Banja Luka, BiH
  • Motocikl: BMW 1600 GTL, Vespa PX 200

Svi mi griješimo i griješićemo, a griješe i drugi. Suština je u tome da mi sebi ne smijemo priuštiti ni grešku i trebamo raditi prvo na sebi.  Prvi korak u svemu ovome je priznati da i mi sami često vozimo na rubu ili preko ruba mogućnosti i razuma. Neki to urade rijetko i više slučajno, neki namjerno i to im je stil vožnje. Ako je pokojni kolega pogriješio, onda je samo još jedan od nas koji je pogriješio i nije ništa ni bolji ni lošiji, samo je njega greška koštala. 

 

Ono što je @sashac napisao je po meni sve tačno. Lično nemam naviku i način izražavanja da to napišem javno na takav način, ali mislim da mnogi dijele njegovo mišljenje po ovom pitanju (i po mnogim drugim stvarima koje napiše). Možda grubo rečeno sa njegove strane, ali ili tačno ili vrlo blizu tačnog. Upravo ovakve "analize" i "komentari" u ovoj temi otvaraju oči jer su povezane sa stvarnom nesrećom i velikom tugom i niko normalan na ovo ne može ostati imun.

 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja