Jump to content

Moto Zajednica

A kategorija

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: München
  • Motocikl: Honda Cbr 600 f

 

Cao ljudi molim za pomoc...Uskoro dolazim za Srbiju posto zivim u Nemackoj i treba mi A kategorija na sto brzi moguci nacin.....hvala unapred:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Javi se @jasminko VIR ovde na forumu da vidiš koliko brzo može da ti zakaže časove ekspresno da izvoziš.

Računaj dan za lekarsko, dan za teoretsko testiranje i od tada cirka 10 dana po 2 časa obuke ako imaš AM upisan u dozvoli. Ako nemaš onda duplo, mada možda ti neko izađe u susret sa više časova po danu ako imaš iskustva. Dan praktičnog polaganja i 5-6 dana izgubljenih u međuvremenu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: München
  • Motocikl: Honda Cbr 600 f

Jos jedno pitanje drugari....ja sam preveo moju dozvolu na Nemacku...pitanje da li mogu da polazem kod nas? U Nemackoj A kategorija 2000e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Novi sad

U Novom Sadu je guzva sto se tice polaganja za A kategoriju. Traje oko 2 i po meseca ako ne i duze. Problem je sto im treba neki covek iz supa u komisiji, a takvih ima 5 za ceo novi sad i okolinu i malo malo pa im neko ne radi. Dosta se ceka, auto skole prijave kandidate i onda se ceka da se dodje na red za polaganje teorijskog ispita. Desava se i da otkazu rok,pa jedan preskoce pa se ceka sledeci. Posle polaganja Ti. Ide lekarski pa onda casovi voznje i onda opet cekanje kada ce polaganje prakticnog ispita. Bas su ga zakomplikovali. Nadam se da ces uspeti brze da polozis. Srecno!

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 406 postova
  • Lokacija: Ša/NS
  • Motocikl: F800ST
Pre 12 sati, Ivan-Zx6r je napisao:

Jos jedno pitanje drugari....ja sam preveo moju dozvolu na Nemacku...pitanje da li mogu da polazem kod nas? U Nemackoj A kategorija 2000e

Ako imas nasa dokumenta mozes i onda opet kad odes u nemacku samo prevedes i A kategoriju na nemacku dozvolu. Od skoro su i nama dozvolili to prevodjenje bez polaganja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja