Jump to content

Moto Zajednica

Satovi za Hondu CB750 Sevenfifty

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R

Potrebni su mi satovi za Hondu Sevefifty, ako neko ima da ponudi... Mada nešto nisam viđao da neko prodaje delove za isti, ali ajd da probam... 063/75-22-157

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R

Ti satovi sa Aliexpressa su mi na motoru. Tako sam ga i kupio. Nisu bili povezani, nego samo zavrnuti, kao za ukras :-) . Oni imaju 2 priključka a sa motora ide jedan 9-topinski i jedna žuta žica posebno. Uspeo sam da povežem rasvetu i indikatore za svetla i obrtomer. Tako vozim vec godinu dana, pa sam mislio da ih zamenim za originalne. Medjutim, teško će naleteti neka povoljnija varijanta. Ali otom potom....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 8 sati, Shecki je napisao:

Ti satovi sa Aliexpressa su mi na motoru. Tako sam ga i kupio. Nisu bili povezani, nego samo zavrnuti, kao za ukras :-) . Oni imaju 2 priključka a sa motora ide jedan 9-topinski i jedna žuta žica posebno. Uspeo sam da povežem rasvetu i indikatore za svetla i obrtomer. Tako vozim vec godinu dana, pa sam mislio da ih zamenim za originalne. Medjutim, teško će naleteti neka povoljnija varijanta. Ali otom potom....

Teško ima bilo šta polovno za taj motor. I ja sam tražio polovne amortizere ali ih nigde nisam našao. Na karaju sam uspeo nove aftermarket da nađem i to sasvim slučajno kod kolege Jasminka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Tragam gledam snimam merkam  neki tip vizira.Ovaj tvoj nije los,kako radi posao jel stiti bar malo od udara vetra?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja