Jump to content

Moto Zajednica

Shecki

Satovi za Hondu CB750 Sevenfifty

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 158 postova
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX

Potrebni su mi satovi za Hondu Sevefifty, ako neko ima da ponudi... Mada nešto nisam viđao da neko prodaje delove za isti, ali ajd da probam... 063/75-22-157

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
  • с вером у Бога слобода или смрт, 3455 postova
Upravo sada, ThePainkiller je napisao:

Ne mogu da verujem da su original satovi skoro 300 evra... :staa2:

Па јесте појефтино али можда им је нека ''акција'' у току...:D

Сад сам погледао линк,половни јасно али комплет са носачима,хромирана кућишта итд...појефтино,ново је вероватно 2-3 пута скупље...

• Svrati ponekad, 158 postova
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX

Ti satovi sa Aliexpressa su mi na motoru. Tako sam ga i kupio. Nisu bili povezani, nego samo zavrnuti, kao za ukras :-) . Oni imaju 2 priključka a sa motora ide jedan 9-topinski i jedna žuta žica posebno. Uspeo sam da povežem rasvetu i indikatore za svetla i obrtomer. Tako vozim vec godinu dana, pa sam mislio da ih zamenim za originalne. Medjutim, teško će naleteti neka povoljnija varijanta. Ali otom potom....

• Drug član, 3324 postova
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1200
Pre 8 sati, Shecki je napisao:

Ti satovi sa Aliexpressa su mi na motoru. Tako sam ga i kupio. Nisu bili povezani, nego samo zavrnuti, kao za ukras :-) . Oni imaju 2 priključka a sa motora ide jedan 9-topinski i jedna žuta žica posebno. Uspeo sam da povežem rasvetu i indikatore za svetla i obrtomer. Tako vozim vec godinu dana, pa sam mislio da ih zamenim za originalne. Medjutim, teško će naleteti neka povoljnija varijanta. Ali otom potom....

Teško ima bilo šta polovno za taj motor. I ja sam tražio polovne amortizere ali ih nigde nisam našao. Na karaju sam uspeo nove aftermarket da nađem i to sasvim slučajno kod kolege Jasminka...

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja