Jump to content

Moto Zajednica

Periodična registracija vozila

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom
Pre 6 sati, idanijel je napisao:

Juče pitao u Rumi sve isto samo na 6meseci umanji se polisa 50% kaže, zvala ddor centralu i pitala radnica na tehničkom.

Ti očigledno nisi čitao celu temu i sad lupio kao i ta što je "zvala ddor..

Sve (porez, takse) ide srazmerno na koliko regustruješ.. 6 meseci 50%, 9 meseci 75% jedino polisa ide za 6 meseci 70% jer debili iz osiguranja su zaključili da je motorista opasan na putu 8 meseci od 12 ili njima godina ima 8 meseci jer je polisa za 8 meseci 100% godišnje premije! A i može im se, posle poplava 2014 podigli osiguranja za 45% da bi imali da isplate pogodjene poplavama, i tako je ostalo i dan danas..

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 740 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7

Nisam lupio ništa, nego prepričao razgovor sa vlasnicima tehničkog pregleda.

Iz 100 gradova ljudi pričaju iskustva, a ti si pametan ti znaš šta je država smislila ti si predstavnik države...

 Il da im kažem piše sve lepo na forumu reko mi bandit iz Valjeva.pa da mi kaze pa ti registruj na forumu motor.

 

 

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Lupio si u smislu, samo video naslov teme i napisao to što si čuo, a nisi čitao temu od početka.. Da jesi video bi da su razni ljudi pisali kako su već registrovali motor na manje od godinu dana i po kojim uslovima.. Za mesecnu registraciju smanjuje se osiguranje po tabelama osiguravajucih kuca...tipa kako koja kuca hoce. A sto se tice taksi i to moze da se smanji procentualno zavisno od opstina...tipa kako koja opstina hoce.

Evo i jedna tabela osiguranjaIMG-129547d93045cd47a98c9cc9311ff71b-V.jpg.38ca1465a171d70f0bb52050c5961fc0.thumb.jpg.fb35089bfa7dc78b3fc2282b19593bf7.jpg

To će naći svako ako se malo zainteresuje, a te vlasnike tehničkih baš nešto mislim da se interesuju za nas..

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom
Pre 2 sati, idanijel je napisao:

a ti si pametan ti znaš šta je država smislila ti si predstavnik države...

 

Ja sam ti samo odgovorio u jednom postu šta su sve ljudi pisali na ovom forumu u dve ovakve teme u proteklih mesec dana..

A ti si eto čuo od radnice na tehničkom i ušao ovde da napišeš kao da si otkrio ne znam šta.. Pročitaj malo teme i sve će ti se samo kaz'ti koliko si lupio!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

haha!, koja ludost! ispada ako si zajebo, pa registrovo na 6 meseci, pa ti to malo i oćeš posle još 6 meseci, za godinu da na si platio 140% osiguranje! :jee:, ako ako, teli ste ko sav normalan svet! ete sad! :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Hahahaha ne mogu da prestanem da se smejem.. Upravo sam čuo od jedne agencije sledeće: "Upravo smo dobili informaciju da su UKINUTE skraćene registracije za motore!

Svi koji su registrovali motor na period kraći od 12 meseci će dobiti dopis iz SUP-a da dođu da doplate razliku!"

Pa ovo u stvari nije smešno, nego je za plakanje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6321 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Koliko pametnih sistema i ideja u okruženju, nismo u stanju ni ljudski da prepišemo.

Mislim jesmo, al' ne može da bude sve čisto, mora neka kombinacija da se pravi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl
On 13.5.2018. at 0:10, Lug je napisao:

haha!, koja ludost! ispada ako si zajebo, pa registrovo na 6 meseci, pa ti to malo i oćeš posle još 6 meseci, za godinu da na si platio 140% osiguranje! :jee:, ako ako, teli ste ko sav normalan svet! ete sad! :jee:

 

:lol3: zajeb :lol3:

na 12 mec,i to je to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Brus
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Neznam šta se dešava. I kod nas u Brusu U MUP-u kažu da imaju depešu i da mogu da registruju na manje od godinu dana. Kada je trebalo da mi kažu koliko se uplaćuje, nisu znali. posle kažu pa isto kao i za celu godinu. u Dunav osiguranju su mi obračunali duplo veći iznos polise za 6 meseci nego za godinu. a posle su rekli da u programu nemaju za manje od godinu dana. Ovo je haos. ništa ne fukkcioniše.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3118 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

U emisiji SAT ženska iz agencije za bezbednost saobraćaja  se hvali na sva usta " mi smo se izborili za periodičnu reg. za motocikle"...a sad prc...

...ko koga,ne zna se...u stvari se zna!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 524 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ja danas i drugi motor registrovao periodicno.  danas odradio svu papirologiju i oterao mi TDMa na tehnicki,  ostalo mi jos u subotu sabajle da odem u Ljermontovu i podignem novu tablicu i saobracajnu.
Puna cena prve registracije za mene sa novim tablicama,  saobracajnom i tehnickin je 24685 na godinu dana , a 5 meseci je 17 844din sve ukupno. 

Umanjuje se samo polisa osiguranna,  takse ostaju po starom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 524 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Odete na kalkulator registracije i vidite kolika je cena polise. 
Oni osiguranje racunaju od pune cene polise
Na mesec dana 20%
2 meseca 30%
3 meseca 40%
4 meseca 50% 
I sve tako do 8meseci
8 i vise meseci racunaju 100% polisu

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Pošto mi je motocikl bio registrovan do 26.05.2018. godine, produžio sam registraciju do 15.10.2018. godine.

To sam platio negde oko 13.000 dinara, dok je celogodišnja registracija za moj motor 26.600 dinara.

Uzeo sam i zeleni karton za koji nema smanjenja cene (2.050 dinara), i važi onoliko koliko važi i registracija, do 15.10.2018. god.

 

Naravno, sve završio u SUP-u, dobio nalepnicu, a šta će biti dalje, videćemo. :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 740 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7
Hahahaha ne mogu da prestanem da se smejem.. Upravo sam čuo od jedne agencije sledeće: "Upravo smo dobili informaciju da su UKINUTE skraćene registracije za motore!
Svi koji su registrovali motor na period kraći od 12 meseci će dobiti dopis iz SUP-a da dođu da doplate razliku!"
Pa ovo u stvari nije smešno, nego je za plakanje!
a meni kažeš da lupam! E pa mi smo u Srb ne u Ch.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom
On 12.5.2018. at 8:25, idanijel je napisao:

Juče pitao u Rumi sve isto samo na 6meseci umanji se polisa 50% kaže, zvala ddor centralu i pitala radnica na tehničkom.

Ovo nema nikakve veze sa tvojim postom (citiran iznad) za koji sam ja rekao da si lupio.. I dalje ostajem pri svom mišljenju.. A o stručnjacima sa vlasti sam rekao da je za plakanje šta rade..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja