Jump to content

Moto Zajednica

Periodična registracija vozila

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

@-gixxer -  I meni su tako rekli prvi put, pa sam im rekao da mi daju proba tablice za motorno vozilo ( kao za auto ) pa su mi tako i dali. Kasnije sam vadio još nekoliko puta isto tako - probne za kola, pa jednu zalepim na zadnji blatobran, a drugu gurnem pod oklop i sve OK. I policija me zaustavljala sa takvim probnim tablicama i niko nije pravio problem. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850
Pre 3 sati, Lug je napisao:

@gixxer, platio si osiguranje, što nebi vozio, u momentu kad si platio sve dažbine državi, i kad su te vratili sa šaltera zbog državne greške, ti si brate ispravan.država je namirena.

 

edit: teo sam da kžem da si ovoj trgovini sa državom, ti svoje obaveze ireguliso, platio si robu, a to što iporučilac nije u stanju da ti je dostavi, ne znači da nije tvoja.

   Ne kolega, nesme voziti, u pravu je kolega gixxer. Tablica nije izdata a to znaci ni polisa osiguranja jer nema registracionog broja. Bez obzira sto je sve uplaceno mozda u agenciji, vozilo nema ni polisu, ni tablicu, ni nalepnicu (opet zbog broja),dzaba uplata. Nazalost imao sam slicne dozivljaje i cekao dve sedmice na tablice, druge godine na nalepnicu (nije odstampala NBS)... Sa sezonskom registracijom ce najzad mnogi moci da sami izracunaju sta u stvari zele. Licno imam 4 motora ali vozim uglavnom cele godine osim po snegu i ledu. Videcemo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 414 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

-  Moja prva plata posle srednje škole ( "87) bila je  600 lit goriva.  Za  prekovremeni sam mogao  da kupim 1l benzina,  cigarete i platim piće ( u kafiću , nije ispred prodavnice na traktorskoj prikolici )...

Sada bi sa tom platom  samo  rekao : Lajte kere Jakobsfelda 

Ovako , kako god da se okrenem , dupe mi pozadi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

moja prva plata, jedna od prvih palata, 92ge, kupio sam jedan ruski osciloskop, i ostalo mi za po jednu paštetu na svaki dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova
Pre 2 sati, bokilic je napisao:

ko zna sta ce da urade

da li nama lose ili bolje

oni hoce pare i samo ih to zanima

MA NE oni sve rade za dobrobit naroda,sećam se Milke Planinc-bivše predsednice vlade Jugoslavije a ja klinac i to mi je sve bilo jako nelogično-čitaj laž što je pričala ,pa i svi posle nje tolko  se nalagaše da sam dobio čir na želucu od nerviranja a oni dobili-avioni kamiooni,ribe,kuće stanove,vikendice ,nakit,rolexi,motori ,autombili,bazeni,droga,cedevita,p.....m......

A popunjavnje budzeta sluzi za finansiranje plata stranačkim poslušnicima i što više ih zaposliš sve su ti poslušniji-ruka ruku mije

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Motocikl: Suzuki Boulevard C90T

Za mene je ovo odlicno, obzirom da zbog posla mogu da vozim tek 15 dana na svakih 3 meseca. Nekad ubodem za celu godinu da mogu ukupno 20 dana voznje da naberem.

A registracija mi je 30k

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

ja se samo plasim da cemo morati da cekamo vise godina dok se ne usklade mup, osiguranje i tehnicki...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000
On 3/30/2018 at 10:20 PM, sasa ns 1 said:

Ja imam 4 registracije godišnje i pre par godina mi je palo na pamet ZAŠTO MI UOPŠTE REGISTRUJEMO VOZLILA-ČEMU TO UOPŠTE SLUŽI OSIM PUNJENJU BUDŽETA

Imaš 4 registracije godišnje, to bi trebalo da znači 4 vozila, i problem ti je registracija???

 

Inače ono sa Versusom nisam shvatio šta si hteo da kažeš. Sve češći su ti konfuzni postovi u raznim temama.

 

1 hour ago, zlig0r said:

ja se samo plasim da cemo morati da cekamo vise godina dok se ne usklade mup, osiguranje i tehnicki...

I meni frka od toga, mada se trudim da budem optimista :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Tdm 900

Ja sam juce registrovao na celu godinu. Nisam uspeo na 6 meseci, mada iskreno nisam nesto ni bio uporan. Tako da cekamo sledecu godinu za to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Da li je neko registrovao na manje od godinu dana da nam prenese iskustva? Meni ističe za mesec dana, zvao danas da se raspitam u agenciji gde inače registrujem, naračunali mi za 6 meseci oko 14.500 dinara, a puna cena za godinu dana 26.500. Jedino nisam pitao da li se vraćaju tablice i odjavljuje motor, i kako ide procedura, ali i to ću proveriti, pa pišem iskustva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Koja je to agencija da registrujem i ja kod njih. U Obrenovcu konfuzija oko racunice...neki cak i nece da registruju na manje od godinu dana

Sent from my LEX626 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova
On 4/9/2018 at 6:18 PM, Singularitet said:

....

 

Inače ono sa Versusom nisam shvatio šta si hteo da kažeš. Sve češći su ti konfuzni postovi u raznim temama.

 

....

Dobro je ja mislio da sam ja lud i da niko primecuje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Kg informacija od danas, prijatelj isao da produzi registraciju na R6, 2004 god. 18200din 12 meseci produzenje, 15400 din 6 meseci.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Goldwing 1800A/A, HONDA ST 1300A Pan European, Transalp XL 600V

@Milos_
Jel' lepi, a ciji si ti i oklen... di je to tu? :-)

Послато са SM-A500H уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha fz 6

Ja ga danas registrovao, nisam se setio da pitam da li moze na manje od 12 meseci. Izadje mi kao da sam tamica registrovao;) 30000 sa prevodom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S
Pre 16 sati, Milos_ je napisao:

Da li je neko registrovao na manje od godinu dana da nam prenese iskustva? Meni ističe za mesec dana, zvao danas da se raspitam u agenciji gde inače registrujem, naračunali mi za 6 meseci oko 14.500 dinara, a puna cena za godinu dana 26.500. Jedino nisam pitao da li se vraćaju tablice i odjavljuje motor, i kako ide procedura, ali i to ću proveriti, pa pišem iskustva.

Ako je ovako to će biti super :jee1:

 

Pre 14 sati, N.F.S. je napisao:

Kg informacija od danas, prijatelj isao da produzi registraciju na R6, 2004 god. 18200din 12 meseci produzenje, 15400 din 6 meseci.. 

A ovako je neisplativo registrovati na manje od godinu dana.

 

Cccc, kakva smo država... u svakom mestu, ili u svakom drugom SUP-u su druge cene i pravila...

 

:grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

U Kragujevcu su ovom racunicom dosli do cifre, za sestomesecnu registraciju svi su nameti identicni kao na godisnjem nivou samo je osiguranje 70% od pune cene (za 6 meseci) .. .

Sprdnja i pokazivanje ko je glavni! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1539 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Sve dazbine prema drzavi i dalje idu u punom iznosu za celu godinu ma koliko dugo registrovali motor, samo se na polisi moze ostvariti neki popust ukoliko se registruje na manje od godinu... banda je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja