Jump to content

Moto Zajednica

Markone88

Pomoć u izboru motora

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 117 postova
  • Motocikl: Kawasaki Z 1000 sx

Nece ti biti mali , ja sam visok 190 i tezak 100kg i vozim Fazera vec 5 godina sa i bez suvozacice i nikad nisam ima problema . Ono sto mu fali je manjak snage na nizim obrtajima pa ces morati malo vise da saltas. Problem sa S1 modelom je TPS senzor koji u ovlascenom servisu menjaju o njihovom trosku ako nije menjano nikad , proverava se po broju sasije. Ja drugih problema nisam imao. Dobre gume , dobre kocnice i ne beri brigu. Srecno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Zainteresovan, 560 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM900
On 10.4.2018. at 10:30 PM, Dejan Nešković said:

A lepo smo ti pričali da će ti Fazer biti mali...

Uzet je Bandit S, od kolege forumasa NFS :) sad je sve taman

• Podržavam 1

• Drug član, 2289 postova

Otisao je u prave ruke koliko sam na kratko uspeo da primetim, tvojoj visini i prohtevima  Bandit ce biti taman!

Imam zelju da ti i ovako javno pozelim srecu i sigurne kilometre, divan kupac, u pet reci dogovor...

Pozdrav Nenad.

• Sviđa mi se 1

On 26.4.2018. at 6:17 PM, N.F.S. said:

Otisao je u prave ruke koliko sam na kratko uspeo da primetim, tvojoj visini i prohtevima  Bandit ce biti taman!

Imam zelju da ti i ovako javno pozelim srecu i sigurne kilometre, divan kupac, u pet reci dogovor...

Pozdrav Nenad.

Hvala Nenade. Kod mene ce biti mazen i pazen kao i kod tebe, tako da Bandita ceka svetla buducnost :) a sto se voznje tice, vozim ga samo van grada, na duze ture. Pozdrav

• Svrati ponekad, 178 postova
  • Motocikl: Yamaha MT-07
On 4/20/2018 at 12:12 PM, Markone88 said:

Uzet je Bandit S, od kolege forumasa NFS :) sad je sve taman

Pozdrav, procitao sam temu i nesto mi nije jasno :) Sta bi sa fazerom od pre par postova, vratio si ga ili uzeo i njega i  bandita?

Gledam sada svoj post od pre godinu i po dana, nisam znao sta da uzmem od Bandita, Fazera i TDM-a, na kraju sam posedovao sve 3, i tako se pronasao na TDM-u. Hehehe, kako vreme leti. Zuti TDM je sada ja mislim kod naseg kolege @woody, od @N.F.S. sam kupio 2 motora, a od svih vas sam dobio dobre savete, mada sam morao svaki voziti da bih znao sta mi najbolje lezi. @Alekre je bio u pravu, TDM900 je najnapredniji od sva 3 koje sam vozio. Nisam uspeo da kupim GSXF koji je predlozio @Astral tako da mozda nekad i on dodje na red. Sada bih tdm900 menjao samo za malog zutog stroma, kao sto je predlozio bio @djolji. Hvala i svim ostalim clanovima @Dejan Nešković @hard_rock @idanijel @Throttle Addict @JevtaNS @GCB @SlobodanR1 @nikvuksa @zika56 @Savansvi ste dosta doprineli, deljenjem svojih iskustava i saveta

@milosmc sad vidim da ti nisam odgovorio, fazer mi je bio mnogo agresivan za moj stil voznje, pansam tada bio prodao svom drugu na ratez a od Nenada kupio Bandita.

Poenta price, i savet onima koji sad kupuju motor je da kupe motor na kome se najprirodnije osecaju, i da je odrzavan lepo, da provedes vreme u voznji a ne u servisu!

• Sviđa mi se 1
  • Podržavam 5