Jump to content

Moto Zajednica

Pomoć u izboru motora

Recommended Posts

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
On 10.4.2018. at 10:30 PM, Dejan Nešković said:

A lepo smo ti pričali da će ti Fazer biti mali...

Uzet je Bandit S, od kolege forumasa NFS :) sad je sve taman

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Otisao je u prave ruke koliko sam na kratko uspeo da primetim, tvojoj visini i prohtevima  Bandit ce biti taman!

Imam zelju da ti i ovako javno pozelim srecu i sigurne kilometre, divan kupac, u pet reci dogovor...

 

Pozdrav Nenad.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
On 26.4.2018. at 6:17 PM, N.F.S. said:

Otisao je u prave ruke koliko sam na kratko uspeo da primetim, tvojoj visini i prohtevima  Bandit ce biti taman!

Imam zelju da ti i ovako javno pozelim srecu i sigurne kilometre, divan kupac, u pet reci dogovor...

 

Pozdrav Nenad.

Hvala Nenade. Kod mene ce biti mazen i pazen kao i kod tebe, tako da Bandita ceka svetla buducnost :) a sto se voznje tice, vozim ga samo van grada, na duze ture. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT-07
On 4/20/2018 at 12:12 PM, Markone88 said:

Uzet je Bandit S, od kolege forumasa NFS :) sad je sve taman

Pozdrav, procitao sam temu i nesto mi nije jasno :) Sta bi sa fazerom od pre par postova, vratio si ga ili uzeo i njega i  bandita?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Gledam sada svoj post od pre godinu i po dana, nisam znao sta da uzmem od Bandita, Fazera i TDM-a, na kraju sam posedovao sve 3, i tako se pronasao na TDM-u. Hehehe, kako vreme leti. Zuti TDM je sada ja mislim kod naseg kolege @woody, od @N.F.S. sam kupio 2 motora, a od svih vas sam dobio dobre savete, mada sam morao svaki voziti da bih znao sta mi najbolje lezi. @Alekre je bio u pravu, TDM900 je najnapredniji od sva 3 koje sam vozio. Nisam uspeo da kupim GSXF koji je predlozio @Astral tako da mozda nekad i on dodje na red. Sada bih tdm900 menjao samo za malog zutog stroma, kao sto je predlozio bio @djolji. Hvala i svim ostalim clanovima @Dejan Nešković @hard_rock @idanijel @Throttle Addict @JevtaNS @GCB @SlobodanR1 @nikvuksa @zika56 @Savansvi ste dosta doprineli, deljenjem svojih iskustava i saveta

 

@milosmc sad vidim da ti nisam odgovorio, fazer mi je bio mnogo agresivan za moj stil voznje, pansam tada bio prodao svom drugu na ratez a od Nenada kupio Bandita.

 

Poenta price, i savet onima koji sad kupuju motor je da kupe motor na kome se najprirodnije osecaju, i da je odrzavan lepo, da provedes vreme u voznji a ne u servisu!

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja