Jump to content

Moto Zajednica

pomoc oko postavljanja oglasa

Recommended Posts

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

potrebna mi je pomoc oko postavljanaja oglasa,iskoristio sam sve megabajte i sad vise ne mogu niti jedan oglas da stavim niti jednu sliku,probao sam da stavim u oglasima link sa drugog sajta i odmah mi izbrisu,kontaktirao sam clana LALAJKO i on mi je rekao da pitam clana PABLO,pitao sam i njega ali odgovor nisam dobio jos od 24 decembra,zato molim ako neko ima neko resenje neka mi se javi ovde ili na pp ili na broj tel.060/666-00-36

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 408 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Postavis sliku na neki od sajtova koji za to služe (https://imgur.com/upload  https://postimages.org ili neki treći, imaš temu o postavljanju slika za detalje ako ti zatreba) onda samo u tvoj oglasu ovde ubacis sliku preko linka.

 

Imas i jednostavniju varijantu, posto si vec postavio oglas na neki sajt odes na taj oglas, otvoris sliku koju hoces da ubacis ovde i kopiras njen link (desni klik - kopiraj adresu slike ili copy image location, sta ti već piše), ubacis link temu sa oglasom i to ti je to. Ponovis copy/paste linka za svaku sliku koju hoćeš.

 

Vrlo moguće da će ta slika imati nalepljen u uglu logo sajta na kom se nalazi, ali mislim da to ne narušava pravila foruma

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000
pre 31 minuta, AndjeoPakla je napisao:

Vrlo moguće da će ta slika imati nalepljen u uglu logo sajta na kom se nalazi, ali mislim da to ne narušava pravila foruma

 

Takođe je moguće da izvorni sajt ne dozvoljava prikazivanje njihovih slika na drugim sajtovima, pa slike 'neće raditi' - ako se to desi da ne lupaš glavu što ne radi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 408 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

To eventualno ako je sajt zatvorenog tipa i potrebno je biti ulogovan da se pristupi nekom resursu, a za uglase to nije slučaj. Inače neki sajtovi koriste malo drugačije tehnologije, pa se ne može baš na ovaj način izvući link slike jer je skriven (treba da se gvirne u k0d stranice), npr Instagram.

Sa PA i mojauto radi, čim se iskopira link treba da se pojavi slika editoru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Pomoc potrazis u 'kancelariji uprave'. Oni ce ti verovatno reci da je postavljanje komercijalnih oglasa i linkova ka drugim oglasnicima zabranjeno. Za te stvari ovde postoji moto berza, mora malo da se plati ali nemas problema te vrste vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

nije problem u placanju ja cu da platim koliko treba ali kako da dobijem megabajte da bih uopste bilo sta postavio,a sto se tice moto berze tamo vidim samo da se reklamiraju moto servisi i prodavnice a ja nisam ni jedno ni drugo,i ne postavljam ja mnogo oglasa vec tek po neki i svi su zadovoljni cenom i kvalitetom opreme koju ja imam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

ne razumem zasto mi se ne javi neko od urednika sajta ili vlasnik sajta,060/666-00-36

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja